Jump to content

SS501


Recommended Posts

Да наваксаме със информацията.Ще го постна много кратко, защото ако почна охооо..... :lol:

Jung Min празнуваше с феновете си и със.......baby.Имаш различни игри и темпо домни неща.Снимките и видеотата са много бройни затова ще дам 1-2.

3.jpg?w=500&h=750

 

 

 

21.jpg

21.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

10.jpg <--- :kiss2:

11.jpg <--- :wub:

12.jpg

14.jpg <---- една голяма прегръдка

15.jpg <---- зелее.... :blush:

 

 

 

 

Hyun Joong с интервю за Япония

 

Kim Hyun Joong за WeSC Clothing Sponsorship Photos

49.jpg?w=480&h=640

 

 

hyun13.jpg?w=500&h=760

47.jpg?w=480&h=674

46.jpg?w=480&h=639

 

 

 

Kim Hyung Joon

65e54f00390a1ec20b7b8234.jpg?w=408&h=480

 

 

7f3a9f8a3152cfe86d81192a.jpg?w=92&h=150

7ffde8cc824f40fe8326ac2a.jpg?w=96&h=150

8674f50b4d86aa203812bb2b.jpg?w=150&h=115

 

 

 

Heo Young Saeng ще има соло албум

6754-83zwxjxnto.jpg6754-d0thb9m3i7.jpg

Young Saeng съобщи, че ще издаде албум на 28-ми април.Една от главните песни ще се казва 'Let it go'.Засега от компанията му държи неговия соло дебют в тайна!

 

Има още толкова неща, че просто не могат да се съберат ! Забелязала съм че момчетата (всички) много се раздвижиха и всеки започва да гради своя собствена кариера.Пожелавам им много успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

★★★Ето че Young Saeng се завръща и то след няколко дена

:896767: ★★★

 

ss501heoyoungsang_thumb.jpg

 

Принца на групата съобщи, че ще се завърне на 12 май, и за да ни остави без въздух до появата му реши да пусне тийзар към песента си към своя пръв (нов) мини-албум - "LET IT GO"

Ох, че е красив станал...Махнал е опашчицата си отзад (така му е много по-добре) и като се е барнал с тези цайси и този костюм човек не може да го познае!

От песента не можем да чуем много само едно "... let it gooo...", но тепърва ни предстой да се запознаем с нея :28558:

В песента (клипа) има елементи на бейзбол което е хобито на нашият принц (и нещото на което се беше отдал досега) доколкото видяхме в краткото видео.Много се радвам, че са решили на включат това нещо, въпреки че не съм особен фен на този вид спорт, но щом си го харесва :rolleyes: Нямам търпение да го видя на сцената!

След Jung Min Baby-Jun и сега Young Saeng следва лидера - Hyun Joong,който ще се завърне през лятото. Обаче се чудя Kyu какво смята да прави :i love this: да е жив и здрав пък ще видим за напред :)

Очаквам го с нетърпение да се завърне и най-вече да го видя на сцената отново!!

 

★★★ Let It Go ★★★

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ойй Saeng станал още по-голям хубавеец :wub: беше ми домъчняло за него... а па тия сладури ВСИЧКИТЕ кога ще се събират (или са се отказали :huh: ) щото все чувам този албум ще прави,онзи албум ще прави,а па за общ проект нищо не чувам...някой по-осведомоен да ме светне моляяя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм силно впечатлена, много силно, много, много....

Тийзъра ми хареса, а сега, когато чух песента, направо.....

А пък и като видях нашият Saengiiiiiii - :tongue:

Толкова е хубав, отслабнал, направо е страхотен. Едвам отлепих очи от клипа, за да напиша два реда. Може би единствено бих го понесла по-добре без панделката-колан :)

Другите песни от албума също са добри, ох, много ми хареса. Хайде, пак го пускам :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах,изпревари ме :lol:

Божее аз не мога да позная принца бе! В бяло и в черно е просто божествен.Клипа също много ми допада :)

Много ме учуди момичето което рапираше :o но също така и ми хареса ;) Обаче за Young Saeng нямам думи с тези цайси B) е просто..... :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах,изпревари ме :lol:

Божее аз не мога да позная принца бе! В бяло и в черно е просто божествен.Клипа също много ми допада :)

Много ме учуди момичето което рапираше :o но също така и ми хареса ;) Обаче за Young Saeng нямам думи с тези цайси B) е просто..... :inlove:

Съгласна съм! Страхотен е и очилата му стоят повече от перфектно даже !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алеееееееееееееееееееееееее :rolleyes: :rolleyes: Страшно възмъжал ми се струва :blink: Какво ще кажете ? :rolleyes: Даже в тая хипер-дупер яка песен не чух и следа от по нежния и детски негов глас, какъвто чувах като бяха SS501 B) Голяма промяна има наистина, така и трябва де :D Все пак знае, че чакахме и са показва като як мъжага :lol: Супер :rolleyes: А за цайсите и тази червена коса няма какво да коментирам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам всички сме на едно мнение, че нашия принц се завърна с ЦЯЛАТА СИ СВЕТЛИНА !!

Искам да питам ако някой знае дали момичето в клипа ще пее с него на live изпълнение или ако не КАК ? Като стана дума за live изпълнение - днес ще го видим в Mnet !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и пъти да гледам клипа още не мога да повярвам, че това там е Young Saeng :lol: Цялото му излъчване е толкова различно... чак човек не може да откъсне поглед от него :P Къде се е крил досега? :D Вече ще му обръщам повече внимание :P

Всичките песни от албума ми харесаха, но се влюбих в "I'm broken" :wub: невероятна песен... имам чувството, че тази нощ ще сънувам как Принца ми пее "Baby, I'm broken, baby, I'm broken" - изобщо няма да му се разсърдя :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда всички сме на едно мнение. Много ми хареса соло албума на Young Saeng. Аз по принцип от групата си харесвам най най Kim Hyun Joong (но това е друга тема :D ) След дебита на Jung Min и Hyung Jun останах приятно изненада. Видях ги в друга светлина. Дори сега като видях Young Saeng в клипа не можех да повярвам, че е той. :inlove: Изглежда много добре, тия цайси много му ходят, въпреки че не мога да му видя очите от тях. :lol: От албума Let it Go и I'm Broken ми станаха любими. Сега на плеъра постоянно натискам Replay :D ... И преди съм забелязвала колко хубав глас има Young Saeng, но сега простоо... толкова мек и нежен глас. Ох, направо не мога да повярвам. Много е добър и определено ще му обръщам повече внимание (както и на останалите 4-ма)

 

http://vbox7.com/play:1c28c7e0

Just let it go let it go let it go ... с превод :lol:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=VzcYLs4Fvso&feature=youtu.be

Baby, I'm broken, baby, I'm broken .... :lol:

 

Някой път ще пиша по-подробно за другите и най-вече за Hyun Joong. ;)

А сигурно ли е, че ще издава групата албум в началото на септември... защото нали сега всеки един от тях е в различни агенции и как въобще ще се организират?!...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен много ми допада I'm Broken :P А за гласа на принца - ами той в началото ми беше любимеца малко по-късно след лидера.Сега са ми всички B) Не мога да сравнявам таланта им!

 

~~ Yey, излезе и live изпълнението на Young Saeng

:beer: ~~

насладете му се

 

Подготвиха ни сценката от MV-то, а принца ни го бяха облякла в черничко БЕЗ ОЧИЛА .Мims сега можеш да му видиш очичките. Не знам дали ми се струва само на мен но не са ли му подпухнали очите [??] и не беше много много в настроение или просто така трябва да му е изражението ?? Хмм.....не разбирам :blink:

 

Ааа...сега отговорих на въпроса си "Искам да питам ако някой знае дали момичето в клипа ще пее с него на live изпълнение или ако не КАК ?" и той е че момичето ще пее с него ;) Ам понеже четох, наистина ли това е Hyun Ah (4minute), защото въобще не ми мяза* на нея <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно да ти кажа, рапът в песента трябва да е на Hyun Ah (4minute) и момичето в клипа само трябва да lips stick. Определено в клипа не е Hyun Ah, нямам представя защо тя не е в него.

 

312e9f7f40858180.jpg

Kim Hyun Joong и Kim Kyu Jong зад сцената са дошли, за да подкрепят Heo Young Saeng!!! :lol:

Hyun Joong изглежда като шеф, а Kyu Jong и Young Saeng сякаш са направили нещо лошо..! :D

 

 

Heo Young Saeng (SS501) - Out The Club

http://www.youtube.com/watch?v=v23N-zIVFgA&feature=youtu.be

Ох, много е готин! <3

Ама какво му има на ръката???...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

312e9f7f40858180.jpg

Kim Hyun Joong и Kim Kyu Jong зад сцената са дошли, за да подкрепят Heo Young Saeng!!! :lol:

Hyun Joong изглежда като шеф, а Kyu Jong и Young Saeng сякаш са направили нещо лошо..! :D

 

 

Направо ме застреля :lol: :lol: И аз си мисля, че е така, все пак е нашия Leader :rolleyes::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен на изпълнението на Let it go на живо ми изглежда леко подпухнал.Може да е доста изморен все пак свърши много добра работа с този соло албум,обаче какъв сладък глас вади не е истина :wub:

 

 

 

Много е добър :)

 

Screen-shot-YS.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече съм го постнала live-a и после mims постна другата песен ;) Виж малко по на горе :lol: Значи не само аз мисля,че не е нещо много добре,но това си има и обяснение.Нали албума му беше отложен защото беше болен пък и + многото тежки тренировки ..... не смятам че е било много лесно <_<

Мims много ме зарадва и същевременно ме учуди.Hyun Joong вече го бях намразила един вид.Смисъл на рождения ден на бейби не дойде, когато и бейбито издаде албума си и jung min също пак не дойде! Мога да кажа още примери, но смятам че тези са достатъчни. Та за снимката ЛОЛ той си е направил труда да отиде при принцчето :blink: Ако продължава така може и да му се отсърдя :rolleyes: все пак е такъв сладур с невероятен талант :)

На въпроса ти mims какво му има на ръката може би отговора е този който написах малко по-нагоре там за болеста.Но не мога да ти кажа със сигурност какво му е на ръчичката :unsure:

 

И колкото да не е празно :

392721_large.jpglet%2Bit%2Bgo.jpg

2 снимка ми е любима,там въобще не прилича на себе си, а малко на Joong Hyung (B2ST) страшно много му отива,като си спомня каква толумбичка беше преди....сега вече въобще не мога да му казвам така на бившото дебеланчето :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...