Jump to content

SS501


Recommended Posts

дам ....вярно е ;Д.....

страшна и подобаваща компенсация заради прекалено кратикият период на промоциите....

попринцип ми е малко странно как точно ще се осъществи това и при какви условия,но ще видим.........аз лично много се зарадвах сутринта като го прочетох...

радвам се,че на тази прекрасна песен и това върховно видео ще се отдаде подобна чест :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо,че вече самичка почнах да си пиша....сигурна съм все пак,че има хора,които четат темата,макар и да не пишат...

 

Общо взето нямаме кой знае колко неща.които си струва да бъдат споменати и които са от някакво голямо значение за групата...

Както предвиждах,Ким Хьонг Джун се насочва към нова агенция...нищо не е подписал все още,но нещата вървят натам :) ...

Агенцията желае да фокусира талантът на Бейби главно към дейности в Япония...Наблюдава се масово изнасяне на всички и желание за развиване в много повече сфери и страни от Източна Азия...Което разбира се е прекрасно и имат моята пълна подкрепа....само,че се получават кофти моменти тук ...

След като всички се надявахме,че Трипъл Ес суб групата ще запълни тъгата в сърцата ни,заради факта,че не сме ги виждали на сцена от толкова време,май нещата няма да се получат точно така...

Решението на бейби да се отдели беше много странно...Разбирам,че иска и желае да има самостоятелни изяви..да докаже себе си като артист и така нататък,но ... за другите двама е много гадно...Не,че няма кой да ги вземе веднага,но идеята беше да се сформира Трипъл Ес ! ...

Както и да е...обичам ги твърде много,за да ги обвинявам в нещо...дано да са щастливи и дано догодина да ги видим с втори корейски албум <3

Засега само следя с невероятен интерес и гордост какво тези звездички,вече греещи в различни компании ще направят..

 

Едно клипче от радиото на Бейби,което малко ме разчувства и което ми припомни едни страхотни времена <3

 

 

....това е общо взето..

Имаме няколко снимки на Кю от една негова среща с чичо си....

Имаме и една интересна статия за Jung Min и неговите обезпокоени фенки,които ревнуват до болка...

В момента той изучава усилено китайски с помощта на частен учител (който е от Тайван) ...и се занимава със своят бутик,чиито дрехи се опитва да изнесе на китайският пазар...и момичето,с което той работи - неговата асистентка направо пудлоди феновете ;Д

но разбира се всичко е отречено :) ...

 

Love Ya и 3D вариантът и го чакаме скоро...

жалко само,че ще може да се гледа от хора със специални телевизори ;/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пишеш - ние четем... май ще се разминем с Трипъл Ес...жалко ама догодина дано да имаме SS501 не Трипъл ес....за Love Ya в 3D може да не е нужно да сме със специални телевизори (аз гледам 3Д филмчета на компютъра и с очилцата xD )

Джунг Мин китайски ще ми учи - да вземе български да научи :D (ох мечти мечти)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах както каза annabel ти пишеш ние четем :) за което ти благодарим (аз специално чета тези новини на англииски обаче неразбирам много много.С преводача.Незнам точно за какво става дума,обаче ти го изясняваш :thanks: )

 

Жалко че няма да има трипал ес <_< надявах се да се сформират но...

За бейби много се радвам че ще отиде в Япония и там ще си опита късмета и съм сигурна че ще успее,но за принца незнам той иска да се занимава само с музика до колкото съм разбрала а според мен той не може да е сам като лидера например,а трябва да е в група с някой да има кой да го размива и....как да кажа игзлежа сръмежлив пред камерата или нз...може да ни изненада :] За Кю неговата съдба нямам си на престава каква ще е.

Jung Min хах това със асистентката му много ме расмя.Аз не съм от тези фенки който се ядосват на такива работи и припадат :D дори се радвам за него.Това че сме му фенове не означава че не травба да има личен живот (което за асистентката му нали не е сигурно,че е така но аз да кажа)

Само едно ми остава да и пожелая:Много успех в новите и компании и това да не и попречи на приятелството и понякога да ги виждаме заедно.Разбира се и аз искам догодина да се завърнат с нов албум което е напълно възможно! Fighting !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анабел , не съм много наясно за този 3Д вариант...то нямаме и много информация де,но незнам с тез очила и през какви телевизори и дали през компютър ще може да се гледа...

но ще е нещо грандиозно...Аз направо не мога да си го представя и ми се иска да го изживвя ;Д...но едва ли ...

 

Сенг и Кю изчезнаха от небосвода за определено време..Оказа се,че са били на гости в Америка на продуцентът и техен близък приятел - Стивъл Лий...

Как са заминали,за колко време и как така никой не е разбрал - просто не мога да си го обясня...Нито има фен камери от летището,нито снимки от престоя им в Америка...но нищо...дано да са си отпочинали и да са си изкарали супер.Стивън Лий е много печен и готин и много харесва момчетата...както и те него....И все пак много мистериозна работа...може да са се телепортирали ;Д

Важното е,че са се прибрали в Корея.....

и имаме две клипчета от летището ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=tkW_ATrmyg4&feature=player_embedded

 

Кю е мага сладък с тази шапчица <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така...понеже видях че никой не го е поснал.Напоследак има доста новини за бейби което много ме радва :) Например

имаше фен среща в Сингапур малко клипчета:

(има още доста подомни)

една снимчица от срещата:

 

15-1.jpg

 

от летището (снимки)

 

2uza68p.jpg

hyungjunsg1-1.jpg

 

фен камера:

 

участваше в радио интервю в Сингапур:

и другите части:

Всичко много накратко съм го поснала и ако има някаква грешка в инфото моля за извинения!

 

Има още доста новини за всички обаче не си ги спомням.Имаше една за Jung Min но нещо не я разбрах <_< Ще помоля някой ако знае да каже защото много искам да знам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау... не съм писала тук от толкова много време :( ....

Нищо, ако на някой му се четат писанията ми,нека посети ss501 блога ми ..

 

Както и да е ...с 2 думи последните неща около всеки един от тях петимата ...

 

Kim Kyu Jong блестеше на премиера.Душичката най-после се показа публично.Толкова ми липсваше...След като се върнаха от САЩ със Saengie изобщо не се е показвал никъде :( ...

Става въпрос за “Live in 3D” Premiere /15.09.2010/

Няма нужда да отбелязвам колко страхотно изглежда и как ще му открадна дрешките <333...Много оригинална горна част и много симпатична шапчица.

Той напоследък е на вълна "шапки" и наистина много му отиват...

Една снимка,колкото да има ^^

 

58640_475101365235_121871995235_7081781_1752069_n.jpg?w=474&h=720

 

- - - - -

 

Heo Young Saeng се забавлява на игрището...Той е споменавал,че харесва бейзбол и не се очудих когато го видях на снимките как се е съсредоточил и очаква топката...

Много усмихнат и хубав както винаги...дори и само с анцуг и кърпа. И най-хубавото,че косичката му е пораснала адски много <33

 

Снимки :

04fa161b68e0f54134fa4197.jpg?w=682&h=1024

6ef9dfd3bbe5b0c9a2ec9c6a.jpg?w=682&h=1024

 

- - - - -

 

Kim Hyung Joon се подготвя за ново шоу. Ще се казва “Idol in the middle of the night". Ще започне в края на септември и освен него ще има още няколко знаменитости - Kim ChangRyul,HwangBo, Eun JiWon,Kim SungSu(Cool).Нищо не се знае за предаването все още...Имаме няколко снимки и видео .

 

newshwo.jpg?w=400&h=534&h=534

abcd.jpg?w=480&h=720

 

- - - - -

 

Park Jung Min ще се завърне този Ноември.Ще вземе участие в мюзикъл,но този път няма да е в главната роля,както беше миналата година.

Изявате ще бъде в Япония и много много се радвам,че ще го видим пак на сцена ... <3

В момента се подготвя усилено и тренира изключително много.Отслажбнал е с 8 кг ;( и води стриктна диета,която самият той си е наложил.

На 16 Септември пътува за Япония .... най-вероятно няма да се върне в Корея доста дълго време :(

Последната актуална снимка,която пусна в Фейсбука си и която стана много популярна:

 

fbofficial_h.jpg?w=431&h=575&h=575

 

- - - - -

 

Kim Hyun Joong се занимава с драмата си...и всички новости около него са свързани с това...

Другото актуално,извън Mischievous Kiss е че официалният му сайт отвори врати.Има и опция на английски,което е повече от страхото...http://www.hyun-joong.com/

Малко след това отвори и официалният Японски сайт на Хьон Джунг,но за там се иска японско гражданство :(

Нови неща излизат и от фотокнижката му от Испания...Споделям едно невероятно видео :

 

http://www.youtube.com/watch?v=TPfrVPXbk20&feature=player_embedded

 

Винаги съм се изумявала колко много обича кучета... <33 но няма сега да се впускам в подробности ;Д ...

Много нови рекламни фотосесии излезноха с него.Той е лице на Basic House и I'm David и есенно-зимната колекция и на двете е факт.Хьон Джунг блестеше отново с прекрасните дрешки на модните къщи...

Засега ще е само това,защото наистина се натрупват много неща....

 

f0241252d2fc04ca8d54302d.jpg

ke3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Park Jung Min да не е луд скоро съвсем ще изчезне с тия диети,Kim Hyun Joong е направо страхотен.

Kim Hyun Joong и Kim Kyu Jong доста е старо ама много са сладки
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hyunjoong промоционални снимки за Samsung Card

samsung1-2.jpg?w=728

 

samsung.jpg?w=391

samsung1.jpg?w=400

samsung1-1.jpg?w=400

 

SS501 Leader Hyunjoong with his friends in Spain!

малко фотоси и от сериала,в който участва

 

kiss100908_24_1.jpg?w=614&h=507

kiss100908_32.jpg?w=614&h=344

kiss100908_34.jpg?w=614&h=344

kiss100908_57.jpg?w=614&h=344

 

 

Hyung Jun на летището FANCAM

jun3.jpg

 

jun6.jpg

jun7.jpg

jun5.jpg

jun4.jpg

jun2.jpg

jun11.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм писала от много време тук....

 

Понеже около Сенг и Кю не се случва нищо ново и напоследък нямаме почти никаква информация за тях двамата ще ви представя бъдещите планове на останалите двама - Бейби Хьонг Джун и Парк Чонг Мин ...

(П.С единственото ново,което знаем за Принца - Йонг Сенг е че той упорито се е отдал на бейзбола. Вече се появяват снимки и видео от няколко игри, в които е участвал.

Много нахъсан и с огромна усмивка, всички виждаме, че наистина се забавлява и му е добре...Косата му е порастнала много и е понапълнял мъничко (поне аз така забелязвам) ...но той си е такъв - напълнява много бързо дори и от най-малкото)

 

5b324118824913bcae5133e3.jpg?w=524&h=813

 

51873004201010061955124123344329416_012_640.jpg

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Новото около Kim Hyung Joon е че ще участва в S/S Seoul Fashion Week 2011. Събитието ще се проведе на 22 Октомври и бейби ще дефилира за Song Zio Homme.

 

И най-важното, което се случва с Хьонг Джун се нарича ‘Cafe in’. Това е името на мюзикълът, в който бейби ще участва и не само това, той ще играе главната роля. Първото представление ще бъде на 24 ноември в Baekam Art Hall и ще трае 100 минути.Мюзикълът е Японски, а жанрът е комедия, като освен това ще видим и интересна любовна история...

Много се радвам за Хьонг Джун и наистина го подкрепям напълно...Нямам търпение да видя представлението и съм сигурна, че ще се справи ...

Гласът му е изваян до съвършенство,а танцовите му умения са блестящи....така, че само можем да се радваме, че ще сбъдне мечтата си...

Самият той е адски развълнуван и се радва изключително много,че ще посрещне Коледа и Нова Година с този мюзикъл и публиката <3

 

Промоционални снимки:

 

6681b0b76cce95e0db335a63.jpg

 

 

7f9454fcd2a58648dbf9fd63.jpg

6ffb6b036b10318a79894763.jpg

4b0e2386f5b21bf86e811963.jpg

e90f16e8fe946a6f63d09fc1.jpg

e545b57f6e8172bc0bd187c3.jpg

 

 

Освен това, на бейби му предстоят още много неща - фен среща в Сингапур,работа като DJ в SBS, участие в шоуто "Midnight Idol” (водещ) и записване на песен за SBS Hope TV Yoona School....

От шоуто му излезнаха вече два епизода....

Обещаха скоро превод на първи. Когато това се случи, веднага ще го постна... Наистина е много смешно и интересно, дори и да няма субтитри, но друго си е със...

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Парк Чонг Мин го удари на пътуване из цяла Азия и пресконференции,срещи и какво ли още не.

Определено мечтите и целите му са доста мащабни и дава всичко от себе си за да се наложи като един виден Корейски талант, който е способен на много неща.

Първо беше в Япония заради пресконференция. Освен това подписа договор с Yamaha Music Entertainment...

d08aeb4d1d10844fb2de0514.jpg?w=480&h=721

http://www.youtube.com/watch?v=O0NGqWx-uA8&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=jSKbyqIX438&feature=player_embedded

 

След това беше в Тайван където отново имаше пресконференция. Там пред всички подписа договора със Sony Music Taiwan.

 

1.jpg

 

3.jpg

 

Плюс всичко това, в момента подготвя излизането на албум, който се очертава да бъде наистина специален и изпълнен с много любов към феновете.

И като допълнение, засилено продължава да изучава Китайски и Японски....

 

И накрая...една нова снимка от обновения сайт на Royal Avenue

 

ra1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hyung Jun – Hello TV October 2010 Issue

 

 

f93986058e7b99467aec2c06.jpg?w=490

6fda8f4acc43b482d0c86a1e.jpg?w=490

51a78616887d9119f919b8e0.jpg?w=490

d9ef070aca8e75af37d122e4.jpg?w=490

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=s97qUf4EXs8&feature=player_embedded#!

-Голям е образ :lol:

Мюзикълът , “Cafe-in” ,със сигурност ще стане готин :)

Съобщение на Kim Hyung Jun до японските му фенове с английски превод :)

 

jjunb.jpg

Hello. This is Kim Hyung Jun.

Firstly I am very happy to be able to have such a cool Japan Homepage site to greet everyone.

Everyone is encountering happy things right? That is because I did my prayers. Hoping that everyone only encounters happy things.

Now I am able to interact with Japanese fans here, I can also share my recent updates frequently.

 

I, recently, have been busy practising for musical .

I’m also continuing my work as DJ for

MC too.. Spending time with really tight schedules ^_^

 

Soon after, I may be able to meet everyone via the musical

Please give me your unreserved love and your unreserved attention

Mina-san~ Aishitemasu Iiyoumemida Kudasai ^^ Ja Ne

(Japanese for Everyone~ I love you. Sweet dreams ^^ Bye)

 

Credits:

Screen capture: 870803.net

English Trans: OnlyJun @ kimhyungjun.net

Don’t re-edit, Give proper credit when reposting, thanks!

 

 

:) :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3d5401421a10ab5b72f05d03.jpg?w=655&h=368

 

SS501, с пеене, актьорство...бавно,но сигурно продължават напред.

 

Kim Hyun Joong. Kim Kyu Jong. Kim Hyung Jun и Park Jung Min ще се занимават с актьорство.

Само основният вокал на групата - Heo Young Saeng ще се фокусира изцяло върху музиката и пеенето.

Според компаниите на момчетата, бъдещето на SS501 е сигурно!

 

Сега, след като всеки един от членовете на SS501 подписа договор с нова компания, стана ясно

какво ще се случи с групата.

 

Kim Hyun Joong, Kim Kyu Jong и Kim Hyung Joon временно ще се занимават и концентрират напълно върху

актьорската си кариера. Park Jung Min за момента ще комбинира както актьорски, така и певчески изяви.

А основният вокал Heo Young Saeng ще се съсредоточи върху музикалната си кариера за момента.

Новата компания - B2M Entertainment, с която Kim Kyu Jong и Heo Young Saeng сключиха договор ясно заяви : "Heo Young Saeng ще издаде самостоятелен албум в началото на следващата година, докато Kim Kyu Jong ще се фокусира върху участието си в драми."

 

Kim Hyun Joong подписа договор с агенцията на Bae Yong Jun - Key East и след драмата "Boys Before Flowers" , в момента е отдаден напълно на нова продукция с негово участие-"Mischievous Kiss".

Kim Hyung Joon подписа договор с S-Plus Entertainment и в момента се подготвя за мюзикъла си "Cafe In", чиито представления ще започнат от Ноември.

 

Park Jung Min се установи в Корейско-Тайванската агенция CNR Media и подготвя солов албум, който ще излезе през Ноември.

Освен това, в началото на следващата година, той ще участва в драма.В момента умело балансира пеенето и актьорството.

 

Членовете на SS501 са в 4 различни агенции,но всяка една от тях гарантира бъдещите изяви на групата.Когато са подписвали

с новите си компании, всеки един от тях е посочвал като основен приоритет и задължителна клауза в договора - SS501

 

B2M Entertainment разкри,че първото споразумение между компанията, Kyu Jong и Young Saeng е било подкрепа и разрешение за бъдещи изяви на SS501.

С договорите на останалите трима се е случило същото.

Дори самите те разкриха, че новият албум не е далеч!

 

Ситуацията с SS501 е сходна с тази на известната група "Shinhwa" .Дори в различни компании, те ще продължават да бъдат SS501 и ще продължават да радват почитателите си с нови албуми и групови изяви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Insomnia да знаеш как ме зарадва с новината за групата...ти одавна ни съобщи,че ще си бъдат заедно ама сега поне е сигурно :D МЕРСИ ЧЕ ПРЕВЕЖДАШ ТАКВИЗ НЕЩИЦА :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз момък е леко сбъркан, защото смесва както елементи от оригиналната английска версия на Love Ya ( изпълнявана от Микеланджело) , така и от версията на SS501...и се получава кофти ...

 

Гласът му не е подходящ за песента и изобщо не ми харесва.... не е като VF и техния вариант на Love like this, например....

 

Иначе, момчето е доволно ... аз го знам с уникалният римейк на Хартбрейкъра на Драгона....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА HEO YOUNG SAENG

 

29229_118925888144702_100000818743692_97430_5546320_n-1.jpg

 

 

Честит Рожден Ден на принц Йонг Сенг <3 ...

 

Днес,Triple S из целия свят изпращаме цялата си любов до рожденика....

 

Да ни е жив и здрав Саенги... Пожелавам му много здраве,защото това е най-важното. Без него, нищо няма смисъл. Дано винаги да се чувства добре и винаги да е в страхотна форма...бодър, свеж и готов за нови начинания...

Пожелавам му да е много щастлив и нека живота му бъде изпълнен с радости, веселия и незабравими моменти... Знам, че това, което го прави истински щастлив и което му дава най-голяма радост е музиката...Пеенето,танците и композирането са неговата най-голяма страст и именно затова му пожелавам невероятно много творчески успехи и невероятно много нови пътища, които ще го доведат до реализиране на всичките му мечти и ще му помогнат да разгърне напълно таланта си...

 

След това искам да му пожелая много много любов. Има я от страна на милионите си фенове по целият свят, но му пожелавам и да намери половинката си.Надявам се да намери специалният човек за него и да е истински щастлив, защото наистина го заслужава.

 

И накрая... дано винаги да е част от най-невероятната и най-добрата група в света - SS501 !!!

 

Дано да си изкара един страхотен и незабравим рожден ден ...

 

Love Ya Saengie ~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШИЯ СЛАДЪК ПРИНЦ!!!

 

Heo_Young_Saeng_02.jpg

 

Нека най-добрият спътник в живота - здравето, никога да не го изоставя, за да продължава да ни радва с усмивката и творчеството си. Дано животът му бъде изпълнен с радостта и щастието, което заслужава. Нека да намери и човека, от коготo има нужда :)

 

Музата никога да не го напуска, да продължава да носи наслада на феновете чрез музиката си, както и с бъдещите планове и проекти на SS501! Fighting!

 

Весело, Young Saeng :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20292791.jpg

 

Честит рожден ден на най - чаровният принц!

Пожелавам му цялото щастие на този свят, съчетано с много здраве, професионални и лични успехи, много усмивки и куп сбъднати желания и мечти, нека незабравям и най - важното да намери любовта в очите на момиче, което ще го заслужава и обича.

Най - големият подарък за звезда като него, е да получи в този ден обичта на всичките си фенове по света, тази любов, която той е родил в сърцата им чрез песните и танците си...

Искам да му пожелая любовта им да продължава да гори, като силен огън.

 

Нека феновете му да се умножават стократно и да бъде заобиколен само от хора, които го обичат, той го заслужава.

Пожелавам му още много бъдещи проекти, много професионални изяви на сцената и нека да са заедно със SS501, защото той е част от нещо голямо, а именно тази група, която се доказала като една от най - добрите бой банди.

Нека усмивката не слиза от лицето му и да продължава да грее така ослепително...

 

И за финал мога да кажа още нещо... Обичам те Young Saeng!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2634079b.jpg

Честит рожден ден на принца!

Пожелавам му преди всичко здраве, много успех в кариерата и в живота, любов, да бъде винаги така лъчезаран и невероятната му усмивка никога да не слиза от лицето му. Пожелавам му да прекара един прекрасен рожден ден ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...