Jump to content

SS501


Recommended Posts

 

https://youtu.be/zgid6VVsi78

 

Добре дошли отново! И аз много се радвам за тяхното завръщане!

Успех на момчетата! И в този състав са си идеални! Достатъчно е, че Кю присъства!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав ден за К-попа с емблематични завръщания!

В деня на 11 рожден ден момчетата буквално изскочиха 

по-колоритни и забавни от всякога!

Честита годишнина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Heo Young Saeng създаде еднолична агенция, наречена YS Company.

На 9 септември YS Company публикува изявление, в което се казва: „След сериозно обмисляне Heo Young Saeng реши да създаде агенция за един човек. Той създава свой собствен лейбъл, за да бъде по-активен като музикант и да покаже собствените си музикални цветове. Той също така възнамерява да популяризира в различни области на развлекателната индустрия. "

Това включва нов проектен албум, солов албум, драматични OST и личния му канал в YouTube.

Самият Heo Young Saeng заяви: „Сега имам смелостта да правя неща, които съм искал и не съм могъл да правя в други агенции. Ще ви покажа колко съм се подобрил в бъдеще. "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Kyujong u комедианта Kim Chul Min ще сформират проектната група О.К.

Първият им сингъл "Why Are U Ok" ще излезе на 30 септември..

Ej-DAwwp-Vo-AYG3x-B.jpg

 

И още нещо..

Жена „А“, която обвини Kim Hyung Jun в сексуално насилие, е осъдена на 8 месеца затвор за неверни обвинения + клевета.
Според лейбъла SDKB на Kim Hyung Jun на 29 септември, бившият член на SS501 е бил освободен от всички фалшиви обвинения, повдигнати от жена „А“ още през март 2019 г.

Миналата година жена „А“ заведе дело срещу него, като заяви, че са били запознати преди около 10 години, а Kim Hyung Jun е извършил сексуално насилие срещу нея в дома й. След това Kim Hyung Jun заведе насрещен иск срещу „А“, твърдейки, че всичките й обвинения са фалшиви и изисква арест за клевета.

След това, през юни 2019 г., прокуратурата отхвърли „исковата молба на А срещу Kim Hyung Jun за сексуално насилие на основание, че в делото липсват достатъчно доказателства. Сега, приблизително година и 6 месеца по-късно, съдът призна жената „А“ за виновна в неверни обвинения по нейния иск и за клевета срещу Kim Hyung Jun, поради което осъди „А“ на 8 месеца затвор от 25 септември.

Освен това лейбълът на Kim Hyung Jun добави, че в момента обмисля да пусне допълнително дело срещу „A“ за обезщетение в замяна на тежката клевета и емоционалните щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Популярната поредица от разнообразни уеб музикални програми на SBS „MMTG“ излъчи един специален концерт за Chuseok тази вечер в 23 ч тяхно време.

Този концерт „MMTG“ включва изпълнения на групи K-Pop идоли от второ поколение като U-KISS, T-ara, TEEN TOP, Narsha от Brown Eyed Girls и SS501! Тези групи ще се съберат, за да изпълнят някои от класическите си хитове, включително известни песни, които по това време са били смятани за „песни, които слушате тайно“ (поради текстовете им или защото песните не са били популярни публично).

Почитателите на по-старото поколение K-Pop могат да хванат членовете на U-KISS Soohyun и Kevin, всичките 4 членове на TEEN TOP с изключение на Chunji (в момента изпълнява задължителната си военна служба), членовете на T-ara Jiyeon, Hyomin, Eunjung и Qri, Narsha от Brown Eyed Girls и членовете на SS501 Kim Kyu Jong и Heo Young Saeng, някои от които застанаха заедно на сцената за първи път от векове.

 

 

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охххх, как им личи, че са пораснали (няма да използвам думата "остарели", че и аз ще трябва да се зачисля към нея :D) Много ми стана мило, като ги видях и чух да пеят тези песни, все пак ми бяха първите :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново от Park JungMin:panda-145:

Ще има нов сингъл заедно с  #Ella (#PIXY) .

Сингъла ще носи името : Love So Sweet

Ще излезе на 16-ти ноември ~

3cd5ed2454e93118.jpg

 

[Teaser] 박정민 Mini Album #찰떡궁합

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов сингъл , колоборация между Kim Kyujong и LoLA ще излезе на 27 ноември и ще носи името IT'S OKEY:panda-145:

Teaser#1 ㅣ김규종, 로라 - OK야ㅣIt's OK

 

Teaser#2 ㅣ김규종, 로라 - OK야ㅣIt's OK

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сингъла на Park Jungmin е излязъл :panda-145:

[M/V] 박정민 PARKJUNGMIN - '찰떡궁합' Love So Sweet (with Ella) [ENG]

 

 

 

За първи път в музикално предаване с новата песен Simpе К поп по Ариранг ~:panda-145:

[Simply K-Pop] Park Jungmin (박정민) - Love so sweet (with ELLA) (찰떡궁합 (with 엘라)) _ Ep.443

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе първри тийзър на нова песен от Kim Kyu Jong:panda-145:

Песента му очаквайте на 18-ти декември ~

Kim kyu-jong (김규종) - Winter of 13th month

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29 април, тоест днес, KIM KYU JONG ще пусне нов сингъл, наречен Color Pencil.

E0-ASQjg-XEAIF-5k.jpg

 

Off Topic

 

E0-ARY8-BWEAsb-Vpj.jpg

 

(KIM KYU JONG) - 색연필(Color Pencil) Teaser

 

Той ще проведе и онлайн шоукейс днес за да отпразнува завръщането! Събитието е напълно безплатно, но трябва да създадете акаунт през страницата на събитието по-долу, за да го гледате. 

Ето тук

E0-GAu-KUWQAA4p-Cw.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Kyu Jong пусна тийзъра си за музикалния видеоклип за "Break Up Also Love?" с участието на LOLA.

Песента ще излезе утре.

 

Тeaser | 김규종 (KIM KYU JONG) - 이별도 사랑일까 (Feat. 로라) (break up also love? (Feat. LOLA))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...