Jump to content

SS501


Recommended Posts

134228032-668bfff2ec8ae1f375c1cd6f5b6027644c50a860-full.jpg

 

Честит рожден ден на бебето!

Искам да му пожелая цялото здраве и щастие на този свят, да е все така неотразим и обграден от фенове, които да го обичат.

Пожелавам му много радост, защото тази красива усмивка не бива да се крие от сълзите на това съкровище.

Пожелавам му много професионални успехи. Нека той и момчетата винаги да бъдат едно цяло и да се подкрепят и в трудните моменти, както сега..., и да продължават да радват феновете си с прекрасната си музика, невероятните си танци и неотразимата си красота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден на бебчето. Той ми е голяма слабост, затова бих искала да му пожелая всичко най-хубаво и дори повече от това. Да се забавлява, да се усмихва, да изпълни всичките си амбиции. Най-вече му пожелавам здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

♥Sanggil Chukka Hamnida♥

c573a5eaa97697cd.jpg

 

Честит Рожден Ден на бебечето на групата Hyung Jun.Не съм по пожеланията и речите,но ти пожелавам много успехи в живота,здраве,щастие и приятели!Дори когата има пречки по стъпалата на живота премини ги със високо вдигната глава и никога не се предавай върви само напред FIGHTING !!!

 

И с тази картинка която напривих бих искала да преставя малко от обичта към теб.Бих искала да кажа това лично,но знам че това е невъзможно.

НЕМОГА ДА ОПИША ИСКРЕНИТЕ СИ ПОЖЕЛАНИЯ В ТЕЗИ РЕДОВЕ,НО ТЯ Е ТВЪРДЕ ГОЛЯМА ЗА ТЯХ!

 

♥ SARANGHAE ♥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Kim Hyung Joon!

29277_118293918205791_113795595322290_107933_2864476_n.jpg

 

Да е жив и здрав много късмет! Пожелавам му много професионални успехи и усмивката никога да не си отива от лицето му! Всичко най най му пожелавам на Baby!

 

29277_118293824872467_113795595322290_107916_7376621_n.jpg

cbfc49ec5497f74e_hyungjoon_ukissfanmeeting_1.jpg

Колко си приличат с брат му :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да отплувам за черноморието да се разпиша и в темичката на моите любими същества,около които за жалост няма много нови неща.....

 

 

Видеото,снимано от Ки Бум,преди Бейби да отиде на репетиции за рожденният ден....в последствие се излъчваше и на видео стената,повреме на евента....

Изключително сладко и невероятно видео...А Чоко толкова е порастнала...все още си я спомням беше като едно хамстерче.....

Хьонг Джун много си я обича....направо умира за нея...завършека ме разби обаче...незнаех,че има детска количка ;ДД....много сладко наистина....

Клипчето е повече от смешно и просто,гледайки го няма как да не се усмихнете <3

 

http://www.youtube.com/watch?v=kfCkE7UlwV4&feature=player_embedded

 

Предварително записаното съобщение на mal за рожденният ден на бейби...

 

 

MBC Hero също поздравиха нашето момче за рожденният му ден...

 

http://www.youtube.com/watch?v=dWbnx95i184&feature=player_embedded

 

И ..изключително красивото,трогващо и невероятно мило писмо на Бейби към феновете си....аз лично също се разплаках....връзката на момчетата с феновете е повече от невероятна....<3

CLICK

 

 

Други интересни,важни неща няма за сега....

Идеалната жена за Кю - Oh SeJung разкри в SBS ‘Strong Heart’,че и тя не е много безразлична ;Д...

“I found out that he thinks of me as his ideal type, I am also always watching Kim KyuJong.”

 

picture1tz.jpg

 

чакаме на 3 август голямото излъчване на ‘Strong Heart’...

 

и една моркса снимка ......... ;ДД

SS501 In Usa 2009 ..,

 

SS_japanUSADVD004.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<<<хах наистина няма как да не се усмихнеш (какво кученце чоко незнаех за него),а беиби как си спинка :P и си пее love ya -както ти каза много сладко.Много мило от тяхна страна за пожеланията :) Приятно изкарване на морето :)

А сега да развеселим малко атмосферата с няколко вълшебни изпълнения на живо.Ето ги и тях :

http://www.youtube.com/watch?v=daW_6DYYfhY&feature=player_embedded

тук всички са толкоз весели и лъчезарни,че чак те омайват.Дори и принца е весел и усмихнат (необикновенно),облеклата и са страшно готини и сладки към добавка да лъчезарните им личица и на всичко отгоре сцената е невероятна,а публиката буйна :28558:

на това изпълнение са невероятни.Гласовете им,танца им и публиката са просто на 6.Публиката особенно доста приглася... :lol:

и от любимия ми концерт :

http://www.youtube.com/watch?v=xgIzS6kqZe4&feature=related

тук вече няма думи :excl:

няколко кипчета от същия концерт:

click-me.gif

click-me.gif

click-me.gif

 

Пожелавам ви приятен ликенд :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто незнам какво да кажа и да мисля вече...Park Jung Min официално започва соло кариера.

SS501’s ex-member Park Jung Min has officially joined a new company and is going solo.

Цялата статия ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам вече думи просто..к'во става с тях бе !!! Държат ни в неведение от както излезе love ya и let me be the one.Не казват нищо,сега да вярваме ли или да не вярваме ?!? Аз няма да повярвам,че групата се е разделила докато компанията не обяви официално че се разпада!А това за Jung Min какво е и какво означава ? Освен да чакаме да разберем някакво изавление от DSP май нямаме друг избор !!!

 

edit:

JungMin по рано остави съобщения за феновете:

This is JungMin~!^^

2010-08-10 10:02:13AM

 

Hello ~ ^^ This is JungMin~!

I am writing a message again after such a long time~~!

 

Is everyone of our Triple S good?

Weather is hot~ Pours of rain too…!

Students had their school holidays, those who are working have their summer holiday~~

I am curious if everything went well..!!

 

I am always fine/living well~

I am in the maintenance mode these days~~ My body is in good health, heart is feeling bright~!!

I will upload a verification shot (photo) that I have become a handsome guy..!^^*

 

Hm… The reason for me writing this message today is

Because that I had promised the previous time..!

That if I sign a contract, I will be the first person to say it to you.

 

I was troubled, and discussed again to make the decision.

 

Now,

I will be coming up as ‘Park JungMin’ in the new ‘SS501’

(Of couse, I am always ‘SS501’s JungMin’..! JungMin in SS501!)!

 

The company that I will be working with this time is called CNR MEDIA,

It is made up of Taiwan’s ‘Comic-ritz’ and

Local (Korea) company ‘ROY MEDIA’.

 

Though there are many worries and nervousness.

Please give lots of strength to JungMin who is taking his first step now..!

In the future, I will work harder and make progress. ^^

 

I will greet you soon with the handsome guy verification shot~~!! Ajajat.. ^^

 

~~~

Kyu Jong и Young Saeng се върнаха от Япония.Ето и малко фен снимчици:

YS_japanbestfriend002.jpg

YS_japanbestfriend001.jpg

~~~

До скоро рожденика беиби май е бил водещ на радио шоло не разбрх точно вижте:

HJB_musichigh022-1.png

отнво с тениска на анимационен герой хехе хD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в нета четох няква статия,в която се казваше,че чакат останалите 3-ма да си намерят фирми и тогава групата щяла да се събере под крилото на DSP ent. ,но въпреки това няма да са е една компания...това,че мин и лидера си намериха "нов дом" не значи,че това е края :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, бебчо е DJ в Music high, както беше обещал, браво на него :)

Ще видим и за останалите момчета, с кого ще подпишат, но нали казват всички и призовават феновете да вярваме в тях. Така че, няма да се разделят, все пак са "five united as one forever", няма да се разделят :)

И едно поздравче...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двуметров пост по темата ще има утре от мен.......сега съм малко изморена..завърнах се едва преди няколко часа...

 

сега само искам да кажа някои неща....

 

първо бейби води Music High не от вчера...така,че незнам какво му честитите ;Д ....пускала съм и непрекъснато се пускат негови клипчета от радио шоуто...той най-много обича,когато пуска някоя песен,да пее отгоре ;Д...съответно вокалите и имитациите са убиец...прави го почти винаги...

второ...стига сте се панирали,полудявали и премирали относно бъдещето на групата...Hyun Joong и Jung Min тази година поемат към нова посока и като истински фен,ги подкрепям и разбирам напълно...

За останалите трима,ситуацията е почти ясна...ще се формира отново Triple S като миналата година...НО...това е временно положение и мисля,че всички трябва да сме наясно с това...Който не вярва и вече е отписал групата има много поздрави от мен ;) ...

за писмото на ,посещението до Япония,Новите снимки и клипчета от Music High и всичко останало ще говоря утре...

 

"нямам вече думи просто..к'во става с тях бе !!! Държат ни в неведение от както излезе love ya и let me be the one.Не казват нищо,сега да вярваме ли или да не вярваме ?!? Аз няма да повярвам,че групата се е разделила докато компанията не обяви официално че се разпада!А това за Jung Min какво е и какво означава ? Освен да чакаме да разберем някакво изавление от DSP май нямаме друг избор !!!"

 

ами...К'Во да става с тях? ...нищо не става ;) ...момчетата се развиват и градират все повече и повече...относно неведението...самите те не бяха предприели нищо,което да се обяви...Jung Min е подписал едва преди ден,така че преди това е нямало какво толкова да се говори...за Hyun Joong стана веднага ясно...за останалите трима не се знае,но то няма и какво да се знае....или някой си помисли,че те ще подпишат договор с някой без да се обяви публично...

За кое питаш да вярваш или да не вярваш? ...че се получи мега двусмисления пост,от който нищо не се разбра ;) ..........аз мога да ти кажа в какво да вярваш...в нещото,в което истинските фенове вярват - SUPER STAR FIVE UNITED AS ONE FOREVER!

 

това писмо е от Jung Min до феновете му относно неговата нова компания....как така какво означава? лоол ..означава,че го е грижа за феновете и че иска те да го подкрепят и бъдат с него...и в допълнение коментира факта,че той винаги ще си е Jung Min от SS501 ...

казвам и пак казвам....тази година и може би до средата на другата,групова изява няма да има...освен ако не е на Triple S ...,в което силно вярвам...и в което съм почти убедена...

 

Лека вечер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрипям момчетата. Искрено вярвам, че пак ще се съберат. Не съм се отчаяла изобщо! И за разлика от някой, които се само се ядосват, аз нямам търпение да видя как ще се справят соло Hyun Joong и Jung Min. И напълно подкрепям всичко, което каза Insomnia в поста си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, не му честитя нищо на бейби, доуточних и похвалих, следим постовете, четем си ги, така че просто отбелязах.

Всички подкрепяме момчетата, те не са се разделяли, за да се събират отново, не мисля и че ще го направят. Мн се радвам за самостоятелните изяви на сладурчетата, колкото повече ги виждаме, толкова повече радват окото. Не съм се панирала, нито мисля да го правя :)

 

 

И въпреки че казах, че следя постовете, просто не ми се преглеждаха всички страници, за да проверя дали това клипче го няма :) затова е в спойлер, ама просто няма как да се стърпя, толкова са сладки :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1wh9GUvBKgM&feature=related

 

 

 

 

 

И само да не забравя да отбележа, че съм благодарна за информацията и новините покрай момчетата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам едно по едно първо със Jung Min

 

На 13 Jung Min заминава за Япония по повод нови промоционални изяви.Ще се запознае с известни хора от Fuji TV, TBS и така нататък.Ще бъде в Япония за 4 дена и освен с видни личности от телевизиите,ще се проведат и срещи с известни музиканти,изпълнители и общо взето хора от бизнеса...

Много бързо действат обаче...Едва преди дни подписа с новата агенция и веднага се задействаха представителните изяви.Но,той и компанията си го казаха - искат дейностите на да се фокусират върху Япония и Китай и малко по-глобално в цяла Азия.

Jung Min има невероятно големи мечти попринцип...дава и иска много от живота.Той живее за сцената и пеенето,но актьорството е нещото,което винаги е искал за себе си.Когато миналата година се снимаше в мюзикъла "Grease" направо грееше от щастие...и аз виждах, и всички фенове виждахме колко щастлив е...знам,че новата компания,новите цели и новата драма "Meet" ще бъдат нещото,за което той си мечтае и в което иска да се пробва и докаже....

Относно ss501...той си е нашата Секси Харизма дори и да отиде да се снима на Луната...Ще бъде част от звездичките завинаги..! Но..за момента мисля,че трябва да спрем да мислим егоистично и да помислим,че една такава невероятна личност като него просто е родена,за да грее в различни и нови светлини....подкрепям го напълно..и с нетърпение чакам драмичката и новите неща около това слънчице... <333

 

 

След това искам да кажа,че последните новини около Hyung Joon са,че той си търси агенция за самостоятелно подписване на договор...Очакваще се останалите трима да продължат с музикалните изяви като Triple S ...но в крайна сметка бейби предполагам просто чувства,че е дошло и неговото време да се изяви самостоятелно като личност и артист..Това са само слухове,разбира се...тримата нищо не са подписвали...ако това се случи ще се обяви официално...но..наистина ми се иска това да не е така....защото ако бейби също подпише...това автоматично означава,че останалите двама няма как да направят дуо...и ще подпишат и те с някой....и...се случва една много прекрасна картинка ;Д ....

Но както и да е...дори и всеки един от тях да е в различна агенция,това няма да повлияе на груповите дейности...SS501 ще си ги има...но тяхните изяви като група ще се ръководят от DSP...

 

Наистина...хаосът е голям...и това ме навежда на мисълта,че именно затова Кю и Сенг са отишли на почивка в Япония...Сенг специално ми се стори доста дръпнат и напрегнат...(може и да си внушавам де...)

но...наистина ми беше доста странен...в Кю също имаше известна доза напрежение....

Пък и да се грабнат на почивка ей така...без никакви хора около тях и бодигарди и така нататък....много е странно....Имайки предвид,че след като лидера подписа с Кей Иист пак имаше изказвания,че останалите момчета са на почивка в Япония...

Просто може би са имали нужда да си починат и да се отделят от цялата тази суматоха...защото наистина с двама подписали с нова агенция...и един който търси агенция за самостоятелно подписване.....наистина за тях не остава много голяма алтернатива........Това са си мои спеколации...не налагам нищо...и не ми се иска да е така...но си разсъждавам просто...

 

Иначе това бяха сигурно най-разкошните им летищни снимки..Сенг специално направо ме потресе...Освен,че е отслабнал (явно фитнеса му е помогнал наистина) и си е пуснал косата малко по-дълга <3,стайлингът беше просто убиец....Снимките на връщането им в Корея ме стъписаха мощно...тази горна връхна дрешка без ръкави е невероятно попадение...много ми хареса ...

За Кю...той беше избрал като да не повярваме да се движи с шапка,която беше адски симпатична и сладка и му отиваше много <3 ...

А ...и отново да кажа нещо за кецовете им....бих убила човек за тях ;ДД

 

Няколко интересни статии + новите неща около момчетата...

(давам линкове,че ме заболяха пръстите ;ДД)

 

Park Jung Min signing with a new company…

 

Few Articles Regarding SS501′s Future Career Moves

 

SS501 Park Jung Min goes to Japan on the 13th for Promotional Activity~

 

More news about Jung Min’s new company ^^~

 

Ki Bum and Hyung Joon will get a new brother or sister? ^^

 

Kim Hyung Jun ~Music High visible Webcam /10.09.10/

 

Heo Young Saeng and Kim Kyu Jong back in Korea ^^~[KKJ photos]

 

Heo Young Saeng and Kim Kyu Jong back in Korea ^^~[HYS photos]

 

Heo Young Saeng and Kim Kyu Jong back in Korea ^^~[videos]

и така нататък

 

http://www.youtube.com/watch?v=jgfTBF3QZsM&feature=player_embedded

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да мислиш,че сайтът на официалният фен клуб (който....кхм кхм...би трябвало да се подразбира,че е корейски ) на групата е на английски или български ;Д .....

ако разбираш езика...може и да нямаш проблеми де...но в това се съмнявам ....

 

http://ss601.com/

 

http://ss501.dspenter.com/main.asp

 

това е японският : http://www.ss501.jp/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те разочаровам, но сайта им (http://ss501.dspenter.com/main.asp) е само за корейски граждани- иска се ID, което те разбирали като номер на лична карта, както е при нас и мисля че и номер на телефон искаха (корейски пак). За другите два не знам, не съм пробвала (то първия ми уби надеждата направо). Надявам се от последния път когато се опитахме с една приятелка да се регистрираме да има промени. Желая ти късмет и стискам палци да се получи, поне на един от сайтовете. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма начин просто.....;/ за жалост достъпа е много труден....

аз съм влизала с парола и ник на една корейка,моя приятелка ....но то няма смисъл изобщо...след като неразбираш нищо ... освен за някои снимки....но то всичко се пуска веднага из форумите и блоговете..така,че наистина няма смисъл от тези сайтове...

Kim Hyun Joong.net има опция за Английски...иначе попринцип се води Японски...там регистрацията си е нормална...но трябва да мине време и натрупаш точки,за да пишеш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли Love Ya ще я има в 3D формат :blink:

 

 

 

SS501 will return with 3D music video.

 

Included in SS501’s new abum ‘Destination’ released in May, title song ‘Love Ya’ full version music video will be re-created into 3D. This 3D music video is made for the fans because of SS501’s short activity period for this album.

 

This music video will have the a three-dimensional effect that makes SS501 stands out like real in front of your eyes. With their dance and charismatic expressions and brilliant camera working, SS501 will show a different type of charisma.

 

JOY3D who will be producing ‘Love Ya’ 3D music video said “3D format has advanced, previously limited to movies and commercial films, it has even influenced music industry. Music video can be part of music and we re-create them to 3D music video, it will have a huge influence in the future trend.”

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...