Jump to content

SS501


Recommended Posts

Не....Кю е най-невероятната душичка в целия свят...нито би се скарал,нито би навредил на някого.... незнам защо искат да го махнат,но ако историята се окаже истинска просто ДСП да се счита за фалирала и умряла компания...

Имаше преди доста време пак слухове за него и това,че иска да напусне групата...но не беше позволено от останалите....

И все пак..незнам до колко може да вярваме,че Jung Min е споделил всичкото това в самолет пред triple s-ките....но ми се струва доста съмнителна цялата работа...

при всички положения,тази година няма да има групови изяви...за жалост ;( .....

и ако това се окаже истина.просто не мога да си представя горкото как се чувства в момента..колко е съкрушен и огорчен...и на всичкото отгоре след цялата тази тегава ситуация,се случи и инцидентът с актьора,който им беше приятел...в момента сигурно незнаят на кой свят се намират ;( ......горките ми звездички.... ;(

 

не мога да си представя,че ДСП са постъпили толкова долно...да накарат том и джери да подпишат седмици преди края на месеца и да ги приковат по този начин...

все пак...чакам ли чакам компанията да каже нещо........и нищо ;Д ........-_-

 

 

анабел,искаш да кажеш,че в момента в Пловдив има два диска на ss501 Destination ;ДД ее wow ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега мразех само една компания SM ама както се развиват събитията ми изглежда,че скоро и DSP ще ми влязат в списъка...и сега с това,че няма да има до края на годината групови изяви ... и със смърта на актьора и тия новини - феновете си умират от мъка,а камо ли звездите... кога ще свършат с лошите новини и да ни стоварят някоя прекрасна,че и ние да се зарадваме

 

Insomnia не са само 2 Destinationа - 3 са ... с моя пристигна още един за сестра ми :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

историята ако се окаже истина ще бъде голяма излагация,ми на сичко отгоре и въпроса със лидера сега и Кю аз просто нямам думи... :o Ако се разпаднат незнам ... аз ще бъде в траур най-малко 1 година (много групи взеха да се разпадат напоследък DBSK например),но да се нядяваме това да не стане.Как могат да имат тещо протов за Кю той е толкоз миличък :unsure::( просто незнам.А смятах дая компания за свясна* както каза Insomnia "компанията ми падна много в очите"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KeyEast gives support to a future SS501

 

As many of you know by now, SS501 leader Kim Hyun Joong officially left DSP Entertainment to join KeyEast Entertainment, leaving some doubt into the future of SS501. However, it seems KeyEast would like to see SS501 continue as the company stated that they would support any plans for the group’s future activities, whatever they may be.

 

Currently, the other SS501 members are free agents as their contracts with DSP Entertainment have expired. There’s rumors that the group members are actively seeking to sign with a new management company. However, it’s in the groups best interest to continue as SS501. If the members were to sign to different agencies, they could still continue to operate their album activities as SS501. Legendary K-pop group Shinhwa have done just this with the individual members signed with different companies for their solo activities but coming together as Shinhwa as one for all group activities.

Hopefully SS501 continues to be together for a long time.

 

-------------

това ще рече ли,че има големи надежди момчетата да са заедно в KeyEast Ent.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

 

офф...това е отдавна вече ясно....key east си го казаха още в писмото до феновете...

между другото някаква трипъл ес-ка е говорила с рецепциониста на новата компания на лидера...общо взето се казва,че иска всичките членове и е готова да се заеме с бъдещето на групата...но разбира се,не се знае какво ще решат останалите...

 

анабел,клипчето което си постнала е много хубаво ....мен ме разплака ;( ...даже и на стената във фб го постнах..предполагам от там си го видяла ;)

 

та..няма какво повече да въртим и да сучим....чакаме официално изявление и това е....

 

ето ви малко страхотни спомени .....

http://ss501youremyheaven.wordpress.com/2010/03/25/ss501-live-mix-series/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото аз разбрах те искат да са си заедно и тея дни може вече да имаме подписан договор...но както казахте не се знае

 

Insomnia клипчето го мернах в блога на Triple S филипините и после видях,че и ти си го постнала във вейсбук....а от тия спомени такъв рев му ударих :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dkpopnews.net/2010/07/dkp-announcementsurvey-idol-group.html

 

подкрепете SS501 ..........идеята е страхотна и наистина ми се иска да се осъществи .....

 

иначе да...админката прави разкошни клипчета...аз и ги промотирам доволно из блоговете и форумите...<3 ...

 

Music High с Hyung Joon от 1 юли......незнам какво казва,но не е и нужно да знам за да усетя болката и тъгата на Baby ;( ....много ми е мъчно за него и за останалите,които са били приятели с починалия...само се моля да са силни заради тях самите и най-вече заради Park Yong Ha ....

Много ми е болно да го слушам как плаче...горкия е толкова емоционален и приема всичко толкова тежко,че просто незнам колко ли е огорчен в момента...

Принца и Kyu също бяха на погребението....наистина много тегава картинка ;( .....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бебиту наистина много тъгува заради смъртта на Park Yong Ha ...като видях снимките как плаче така ми стана тъжно :( не му стигаха проблемите със SS501 ами и това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да прочетете съобщението,което ни остави Park Jung Min :) ..

то и с него днес беше една мътна и кървава.... Първо се каза,че е подписал с Тайванска агенция...след това се отрече.. и накрая вече той самия си каза,че не е вярно ... (Слава Богу) .... макар,че както знаем може би ще участва в тайванска драма и нещата бяха много добре навързани...но все още нищо не е решил... и стана ясно,че не е подписвал със ДСП все още.... което значи,че всичкото това за Кю и как бейби и мал са подписали си е било чиста измислица... (или пък все още крият и замазват....оф не се знае нищо ;( )

 

http://ss501youremyheaven.wordpress.com/2010/07/03/park-jung-mins-new-message-engl-tr-03-06-2010/ ето съобщението на mal ...

 

http://www.dkpopnews.net/2010/07/news-ss501-park-jung-min-says-there-is.html Park Jung Min says, "There is no contract"

 

ЕДИТ:

ето и нещо сладко,което се появи вчера...

 

Behind-The-Scenes Of SS501 Destination Album Photoshoot...

мен лично предпоследната снимка ми извади душичката .. ;Д ..<33333

 

 

ss5011.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММ..виждам,че и тук сте постнали клипчето...бравос..че от толкова страници и блогове,накрая забравям да пиша тук >,<

 

Ами какво да кажа...макар и със адско закъснение,ни зарадваха подобаващо...Бях отписала този проект между другото.Покрай този хаос и факта,че лидера вече не е в компанията,реших,че видео на Let Me Be The One няма да има...но в крайна сметка удържаха на обещанието си...

наистина страшно сладко и разкошно е видеото.....Моменти от X-Concert,Persona,Debut Stage и всичките промоции...страшно ценни и прекрасни спомени...

Подбрали са много красиви и безценни моменти...най-вече от X-Concert...но то е нормално ...и аз очаквах точно това...все пак това беше последния и един от най-емоционалните им концерти...<3

Фокусът върху Triple S е много голям..което разбира се може само да радва милионите фенове по цял свят...момчетата наистина обичат феновете си толкова много,че не мога да го опиша..язък ,че фен клуба намаля със толкова солидна бройка,че нямам думи...такова разочарование...>,<

както и да е..много се радвам,че излезе видеото.....<33333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия шматароци какво се мерят със SS501 ... нещо са се объркали xD свраки пеят и припяват xD aма като е на английски звучи различно все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

оф ....стига сте се превъзнасяли... ;)

не са лоши момчетата.На мен римейка много ми харесва.Имат свежи и сладки гласчета ...макар,че тук доста от високите вокали липсват и съответно качеството на пеене е доста по-ниско от това на ss501 ..(изобщо няма и да ги сравнявам :) )

и римейка говори сам за себе си колко харесвани,обичани и популярни са момчетата....

 

един от членовете на Varsity Fanclub е участвал в композирането на песента,заедно с Steven Lee и Sean Alexander...плюс това се и познават лично със ss501 : )) и споделят,че са много впечатлени и,че нашите момчета са много готини ....

 

отношението на Triple S към този вариант на песента е доста положително ... феновете са доста доволни....аз също съм доволна... ;)

 

плюс това никой не иска да се мери с никой... ;) това,че правят кавър на песента не означава,че искат да засенчат,прецакат,камо ли да се мерят с ss501 ;) ....

 

Един страхотен проект,включващ Triple S worldwide,.... има ме и меен (partyyyyyy)

http://www.youtube.com/watch?v=2bp4SV2VrYU&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тема прекрасни спомени ли сме...Open Concert ;( ^_^ хаха ...обожавам евента.Направиха страхотно и невероятно шоу <3 .Липсват ми промоциите и ми е толкова кофти.че траеха само две седмици. ;( ...нищо..обещаха ни,че промоциите на следващия албум ще траят много повече и ще коменсират за Destination ^^

След изпълнението на Love Ya и Let Me Be The One ,пяха с дечицата....много сладко и миличко изпълнение...мен специално много ме трогна и ми беше адски прекрасно да гледам как се усмихват до уши,пеейки с дечицата...направо като слънчица бяха <33

 

http://www.youtube.com/watch?v=7SCXngBxTbY

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...