Jump to content

SS501


Recommended Posts

Клипа е трепач, изгледах го няколко пъти, качих си го даже на GSMa... Момчетата са невероятни, много ми харесаха всичките поотделно, танца е невероятен, песента е цяло съкровище не мога да я спра от известно време и само нея си слушам... Колкото до другите песни в албума, мен лично ми харесват... Crazy 4 u също е много яка, Let Me Be The One я знаем и от Dream concert 2010 и ме кефи... :) Аз харесвам всичко, което момчетата правят, и до този момент нямам възражения спрямо техни песни, клипове, танци или нещо друго. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласът на Джонг Мин страшно много ми хареса, махнали са сладостта от него :).

А солото на лидера плюс танца му - впечатляващо е. За първи път виждам Хьон Джунг в подобно изпълнение.

 

Абсолютно съгласна....

Колипът е с идея, има си действие и секси танц, цвят..и професионално фейсово и стилно издържан.Хареса ми гласеца на Джонг Мин (научих го вече)

и визията (особено с ризата), солото и танца на Хьон Джунг.

На този вторият какво му има, та толкова ми прави впечатление последно време? - блъскам си главата и се чудя:o:)

Даже на снимките по-горе с блек фита и семплата тениска, пръска индивидуалност..чак ми иде браво да кажа? Порастна ли вече?

- Дано, вика вътрешният ми глас....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох колко са слатки :o (нищо ново)

Лидера (ким) с новата си прическа и с неговата усмивка е просто неустоим :wub:

Кю е малко сериозен, но същевремено и сладичик :excl:

Джунк мин просто нямам думи за него той е винага лъчезарен :yes:

Дебалначо гледа тортичката и май иска да я хапне :es:

 

А инече и желая да станат най-известната група в Корея :kissx: ,за мен си пожелавам :P един ден да ги видя на живо :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът е страшен!

Момчетата изглеждат страхотно.

А стилът наистина а готин.В черно са много елегантни и секси.

Хореографията си е на ниво.

А песента определено си е супер!

Общо взето много ми хареса :)

ето песничката с превод:

 

и на 4'ти чакаме за comeback ^^

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя опит да не спамя с глупости за това колко божествени,разкошни и невероятни са просто защото няма да мога да успея да опиша моето възхищение и това какво наистина мисля за песента и клипа...

и все пак.. :Д :д

Адски силна и въздействаща песен....клипа ме разтърси адски много...аз и преди си казах де,но сетинга е може би най-уникалния от тези,сред които са снимали в предишните клипове...обожавам мрачната,леко готическа атмосфера и тегавостта на целия бекграунд...ауу разкош..... много ми харесва как всеки един си има специално място пред което пее...на Хьон Джунг е най-уникално...направо ме разтопи с този стол и цялата негова концепция...

Джунг Мин е невероятно божествен...с този тъмен грим..на този покрив..аз си казах де,че точно на някой вампир ми прилича...което е невероятно ЯКОО...

за гласа не ме очудва....той има най-невероятния глас от групата според мен...адски силен и мощен...но рядко му се пада възможност да го покаже ...<3

Саенг...Кю....адското излъчване...и са толкова мъжествени,че просто нямам думи..

а на бейби му свалям шапка...просто паднах от стола като го видях още в първия тиизър....адска промяна има в това момче...просто го обожавам с това нахъсано и уверено излъчване....<3

 

Относно стайлинга и прическите...

На лидера косата е номер едно...няма спор.....аз щях да получа удар като се пръкна втория тиизър и го видях с тази коса....освен,че много подчертава лицето и чертите му..прави лицето му по обло,което е много по-секси и готино....просто промяната е божествена...много се радвам,че си пусна отново косата....

За останалите ...нямат кой знае каква фрапантна промяна....бейби беше много интересен....наистина косата му е много готина....

 

Костюмите....на ниво както винаги.....адската концепция и невероятен стайлинг...На Кю синият костюм много ми хареса....и саенг беше с адски як аутфит...абе с една дума поклон на чоерка измислил тази тъмна концепция.. <3

Това беше най-дългоочаквания албум за мен през целия ми живот...не си спомням да съм изпадала в по-голяма еуфория при излизането на нов албум и клип съответно...

Дори когато излезе REBIRTH и клипа на Love like this не беше чак толкова...... просто наистина не мога да се нарадвам на целия албум и на невероятния клип........

 

И понеже някой спомена,че песните не стрували......(освен главната).....еми ...при никакви положения не мога да се съглася... ;) може и да съм пристрасна,но определено не е така ...

когато за първи път изпяха Crazy 4 u на турнето миналата година,песента предизвика невероятен шум,....няма как и да е обратното де,защото е страшна....благодарение на огромното искане на феновете специално за тази песен,компанията я включи в албума....много беше тегаво,че я изрязвахме от турнето само,за да я слушаме....

Let Me be the one...адски красива и оригинална песен с невероятен композитор и текст ....незнам как може да я имате за обикновена баладка....хах...незнам как изобщо нещо тяхно може да се има за обикновено...но както и да е ...;)

аз когато я чух на дрийм концерта щях да се пръсна от кеф...толкова бях щастлива и горда ...

Forever ми прилича много на Nameless Memory..... но тя е просто за галене на ушите,,,, но поклон пред саенг,който е измислил разкошния текст...

 

 

ИИИ забравих да коментирам най-важното.....уникалния им танц...с адска енергия,заряд и невероятно яки страсни движения е изпълнена цялата хореография...обожавам момента,в който лидера танцува сам на готиния ритъм..който го няма в аудиото попринцип...

иначе си е доста труден като цяло танца....хореографът е нов този път и наистина се е справил отлично <3 ...

не бих си правила опити да го уча,защото нищо няма да стане.... поне движенията в love like this,u r man,deja vu бяха много catchy и леснички..но тук ;Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го казах това за баладите - никога не са ме грабвали с тях, явно не ме "намират" в настроение :). А ти си МНОГО пристрасна ;).

За Crazy 4 u съм пропуснала - много по-добре си пасва с водещата песен като звучене, това бавно градиране към по-бързо... ;)

Не ми хареса гърбът на костюмите им, на пръв поглед изглежда, че са само на ленти, при второто гледане чак забелязах, че са някакви мрежести... Нов стил ли е?

Иначе не мога да намеря друго, което да не ми допада - приглушените цветове, мръсното жълто и златисто, гримът, прическите, танците са разкошни ( дано да не ги затруднят при живите изпълнения), Джонг Мин наистина има вампирско излъчване - хем сладко, хем прелъстително, хем зловещо, малкият Ким пък е с много самоуверен образ и неговото лице сякаш е най-често срещането в клипа и се запомня най-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джунг Мин си беше с вампирската концепция още от спешъла за ДВД-то на турнето....много се израдвах,че отново е заложил на такава визия и излъчване <3 нереален е...

да костюмите са с мрежички отзад...всеки един от тях има различни по "подреденост" и концепция лентички на гърба със мрежичката съответно...адски готини са...<3

забравих да спомена и възхищението си към адските аксесоари,които са им сложили.. На Кю и Хьон Джунг пръстените са разкошни...особено на втория....

а онези големите,кръгли,които ги носят и петимата ми идват малко в множко ;Д ...нищо,че момента към края как и петимата слагат ръце пред лицето си с ръката с пръстена е върховен и ми е любим...

 

32116_1193260329917_1780702129_381071_3399976_n.jpg

32116_1193259329892_1780702129_381051_1146876_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от най-върлите фенове на групата, но с тази песен направо ме спечелиха... Клипа е страхотен, веднага си го свалих и благодаря за страхотното качество :D Хореографията им също е доста добра и определено вече по-зряла. Това, което най-много ме учудва е, че момчетата, които съм гледала по други клипове, вече са се превърнали в мъже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на снимка от клипа , където се вижда превръзка на корема на лидера . Момчето е голям професионалист и се възхищавам на способността му да бъде на сцената след такъв инцидент . За клипа , просто е невероятен , песента фантастична , момчетата явно наистина са пораснали !

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и клип от Life изпълнение на Crazy 4 u (Japan Persona Concert 2009) <333

 

http://www.youtube.com/watch?v=FXtjNsC3JfI

 

Момчетата са страхотни, няма да спра да слушам и харесвам музиката им. Радва ме това, че нищо не ги спира от мечтите им., справят се с всичките трудности и си остават на върха. Много е радвам, че Ким се възстановява след инцидента и им пожелавам успех занапред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички форумци!

Предвид, че рядко имам възможност да пиша не мога да остана безучастна относно новият им клип.Те са ми любимци и редовно си ги слушам.Но вече в този клип се вижда тяхното израстване в чисто професионален план.Фаворит си ми е Ким Хьон Джунг, но тука Джонг Мин с този тембър направо "рррррррррррррррррррр". За мен двамата са хамелионите в групата и могат да изглеждат, и звучат всеки път различно. Направо са страхотни. Всичко в клипа / и не само в този/ е изпипано и резултата е феноменален - стайлинг, сценично държание, гласове, танци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://i298.photobucket.com/albums/mm266/wing725/3519cf3d81f972f97c1e715.jpg

 

ето я снимката на която се вижда въпросната превръзка...нямаше как да не се избегне просто....но ако питаха мен щях да го оставя да си почине поне две три седмици...независимо,че щеше да се отложат още нещата....но въпреки всичко той си каза,че нищо няма да го спре да участват в дриим концерта и да заснемат клипа...плюс разните фен евенти..

ениуейс... обожавам го заради това негово качество....готов е да пожертва здравето си,задари работата и феновете си...постави ли си цел,нищо не е в състояние да го спре.....

само дано да не се е натоварил много... и наистина шапка му свалям,че въпреки това танцуваше перфектно......<33333

 

бтввв...за петата годишнина на групата се подготвя някаква специална изненада.....само пуснаха мухата и това беше ;ДД...което е много дразнещо и направо ме изяжда от вътре...

вариантите са няколко попринцип......спешъл албум,двд с концерти/клипове..или нямакво филмче...незнам...но очаквам с нетърпение < 3

 

и мерси за клипчето... има някой неща в превода.които не ми харесват,но като цяло добре сте се справили ... като се поосвободя ще пусна и моя вариант ^ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашите момчета нямаше ли ги на Дрийм концерта? Зяпах, зяпах, но не ги видях сред пеещите в 100-минутното предаване. Ако да - по кое време се появяват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Били са на Dream Concert с песента "Let Me Be The One" & "Only one day"..., все още не съм го гледала мъча се да търся линкове за сваляне на концерта. Гледах изпълнението от youtube.

 

Let Me Be The One - focus Kim Hyun Joong

http://www.youtube.com/watch?v=CMZ6AYhebTk

 

Only one day - focus Heo Young Saeng

http://www.youtube.com/watch?v=kBh7KXE7N54

http://www.youtube.com/watch?v=qCB26Pl7ml4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено,че ги имаше на концерта...

пяха две песни.... let me be the one и Haruman от Rebirth ...

 

незнам по кое време се появяват....не съм го гледала целият освен отделни клипчета на изпълнителите....

 

http://ss501youremyheaven.wordpress.com/2010/05/23/videos-ss501-dream-concert-2010/ ето колкото искаш клипчета има тук :)) .....

 

едит : ...окей направих справка...;Д След KARA и преди T-ARA ....после са F. Cuz и тн

 

едит 2 : ... хахах киара,бързо едитваш и ти ..хахах ...;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, съжалявам, но нито пред, нито след Тара или Кара ги има. Не са ги излъчили. Във версията на Дрийм концерта, която изтегли от час и 40 минути - ги няма. Доколкото виждам давате само fancam, затова подозирам, че просто наистина ги няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ... явно не са ги излъчили :huh: :huh: :huh: :huh: ..то още allkpop като пуснаха след излъчването клипчетата на отделните изпълнители,ги нямаше...и ми беше много странно..явно наистина са ги скипнали

но попринцип на 22-ри такава е била последователността...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...