Jump to content

Good Luck! (2003)


Recommended Posts

Ехааа!Сбъдна ми се мечтата най-после.Благодаря naia и успех с проекта.За съжаление аз съм само консуматор и не мога с нищо да помогна с превода.Доста неща съм изгледал с Кимура, но определено този сериал ми е един от любимите.Много ми се ще ако може да се преведе и "Long Vacation (1996)" също с Кимура разбира се, за което бих бил много много щастлив.Още повече че участвува и Yutaka Takenouchi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thanks: Кризата ми с японско не е толкова тотална, за трети път в близките няколко месеца твой нови преводи ме спасяват :)  със сигурност ще го гледам.

 

А само да попитам, кой от линковете да ползвам във форумната тема, за да не ми се разминават субтитрите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В  Азията и рутракер са едни и същи, за съжаление с вградени английски. Превеждам по този релийз. Опитвам се да изтегля една по-тежка версия от Д-Адикса , но става бавно. Вароятно ще синхронизирам и за нея.:-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От рутракер изтеглих версия само с руски субтитри без вградени английски,само че беше отдавна и не помня кой релийз беше.

naia благодаря ти за превода, но не мога да изтегля субките от спирита може би още не са валидирани.Ще ме светнеш ли по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм започнала предаването на суб, трябваше да гиредактирам.:-((  Май днес ще пусна първи.

Ще се опитам да пускам по-бързо. 2-3 на седмица:-))) Дано да мога:-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти :) , а когато ги пуснеш тогава. Консуматорите имаме едно свещено право : да мълчим и да чакаме търпеливо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти :) , а когато ги пуснеш тогава. Консуматорите имаме едно свещено право : да мълчим и да чакаме търпеливо :)

Свещена истина :icon_sunny: Съжалявам ако някой е помислил че съм прекалено нетърпелив,просто така се случи че пуснах в търсачката на суб. в спирита и излезе че вече има суб. но не светеше в червено и за това така изкоментирах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябва да се науча да се изразявам по ясно :28558:  Нейните думи имах предвид и че каквото и да стане ще си кротуваме и ще чакаме . :)

 

Още не съм започнала предаването на суб, трябваше да гиредактирам.:-((  Май днес ще пусна първи.

Ще се опитам да пускам по-бързо. 2-3 на седмица:-))) Дано да мога:-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DVD 720x400 DivX, за тази версия са.

rudimi, изобщо не се притеснявай:-)) Ако знаех, че някой го чака,

отдавна да съм натиснала педалите.

Кева, сега тегля и версията от Рутракер  която също е DVD 720x400 DivX, и събирам три версии, които ще сийдвам.

Ако трябва, ще синхронизирам, версията в Д-адикса е  HDTV.720p.x264, почти без сийд и е 12ГБ.

Сигурно ще трябва синхронизация, но компа ми е слаб и предполагам ще влачи./ до дни ще имам нов, ама е друга тема/

Пък и трябва да прочета тук-там как се прави.

 

Ура! :click:  Версията от Рутракер е без вградени английски и има приличен сийд.

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, момичета!

 За цялата подкрепа.

 Това за версиите беше важно напомняне. :-))

Сега си сипете една бира от мен, аз отивам да се трудя:-)) :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече споменах по-горе аз точно от рутракера изтеглих тази версия без английски субтитри, само дето не си спомням кой точно релийз беше защото бяха два или три.Този който аз съм изтеглил е около 6,7Гб. Е сега вече наистина ще пия една бира за твое здраве Ная

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...