Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Забравих да кажа, много се радвам за Кий и наградата му.  #badlove1stwin #key1stwin

Лично на мен много ми харесва да гледам точно такива моменти, изненадата, вълнението, шока, емоциите, плач, абе всичко, реакцията е най-важната.

Заслужава тая награда и не само. Между другото, аз сякаш за пръв път виждам как изглежда наградато от това предаване.

Наистина, гледайки я в ръцете му, чак се чудя сега докъде съм дрямала и не съм я виждала каква е.

И сега естествено в нета е пълно с постове за тази победа, ще си позволя да постна два от Туитър:

"Не, защото това не е просто победа, а получаване на осезаема награда за смелостта му в преследването на 14-годишна мечта и отстояването на позицията му като музикант, който се доверява на своята артистична интуиция/преценка. Това е сладка победа. Срещу много шансове. Заслужено и просрочено."

"Той беше наистина толкова шокиран - фактът, че тази победа означава това много за него или дори като опитен ветеран във индустрията ...

Аз не плача, ти плачеш."

А какво е казал, когато я получи:

 „А, защо? … Благодаря Lee Sooman и на всеки работил за този албум… моите мениджъри, стилист .. Благодарен съм на SHINee WORLD. Ще помня завинаги това, благодарен съм на всички, които ме подкрепят и ще се опитам още повече, благодаря ”):

 

Както казах, сега в социалните мрежи си говори доста и феновеете са развълнувани и те, щастливи и се пише какво ли не.

Като ето това:

Какво бихте искали да кажете на Кий?

Jonghyun: "Наистина съм щастлив, когато те видя да вървиш напред по своя собствен път. Надявам се да видя този Кий и в бъдеще." :(

И минутка за мълчание.

 

Продължавам.

FBRa-D2l-Vc-AAxno-I.jpg

 

След предаването Кий е имал Инстаграм лайв и е преминал през 16383929 различни емоции, толкова е бил щастлив, и се смее и плаче. Цък

Е как, много ясно, че ще е така. Милия. Отново е благодарил на феновете.

За себе си мога да кажа, че с това му завръщане започнах да го опознавам и определено все повече и повече да навлиза в сърцето ми.

Но стига съм ви досаждала с моите размисли и страсти. Приключвам с ето това.

Оригиналната снимка са я променили за да се получи това.

 

FBQdw0-QXIAE6ynf.jpg

 

Като запален фен на фен артовете..

FBQ5pd-GVEA4-NEu-K.jpg

 

Off Topic

 

FBRUd-So-WYAQz-PH6.jpg

 

И наистина за последно, още нещо позитивно от днешния ден, впуснал се е в танцовото предизвикателство на новата песен на току що дебютиралия соло Йонг Дже от GOT7. Вижте ги как двамат танцуват на "VIBIN".

YOUNGJAE VIBIN CHALLENGE WITH SHINee KEY TIKTOK| GOT7Youngjae 091021

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8 октомври Кий се появи като гост в популярното музикално токшоу в петък вечер на KBS2, „Sketchbook на Yoo Hee Yeol“!

На този ден Кий изпълни заглавната песен от новият му албум „Bad Love“, както и кавър на „Juice“ на Lizzo.

По време на интервюто си с MC Yoo Hee Yeol, Кий обсъди какво се е променило в него след завръщането му от задължителните военни задължения. Yoo Hee Yeol отбеляза: "Изглеждаш толкова зает тези дни", на което Кий отговори: "Аз се появявам в различни шоута, подготвих се за моя солов албум, сега правя моите солови промоции, а също така се подготвих и за моя онлайн концерт. Но в действителност, ако броите броя на графици, количеството работа, която върша, е намаляло много от преди. "

Кий продължи: "Казват, че се променяш като човек след военна служба. Мисля, че това се е случило с мен. По време на службата си прекарвах време, обръщайки внимание на предишните си промоции и наблюдавайки себе си, и ми хрумна:" Няма нужда за да работя толкова усилено. “ Тогава правех всичко, което някой предложи. Но сега реших да стана някой, който е съсредоточен и отдаден на работата пред себе си, работата, която подбирам за себе си. "

Чувайки това, MC Yoo Hee Yeol направи комплимент на Kий с: „Може би, защото си решил да се съсредоточиш върху определен брой дейности, изглежда, че се появяваш много по-често от преди.“ След това обаче MC имаше друг въпрос: „Малко съм притеснен. Кий е фиксиран участник в 'I Live Alone', съперничеща програма с нашата. Това наистина ли е добре?“

Смеейки се, Кий отговори: „Стигнах до споразумение между двете страни и получих одобрение. Честно казано, не мога просто да изляза тук тайно. Не мога да изляза и в двете програми едновременно през същата седмица, но за тази седмица направих преговори, за да мога да участвам в „Sketchbook“. "

 

BAD LOVE

 

Juice

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минхо и Оню реагират на видеото Bad Love на Кий.
Много са готини и подкрепящи, както винаги. :)

 

 

Кибум днес ще е гост в радиpредаването на Минхо BEST CHOICE.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино как реагират. Личи си професионланто им око, ама и Оню - ха Темин вайб.

Ам, че как иначе, то да денсиш толкова години до краля на танците си има преимущества:D.

Айде сега и Минхо да се напъне за музикален проект, стига само е водил. Искам да го видя да пее и танцува и той лудо.

Кий, каквото и да кажа ще е малко. Завършен артист отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew кърти.

Вижте само как е изглеждал днес на Хелоинското парти на SM, което е с благотворителна цел.

„SMTOWN WONDERLAND 2021“ ще подкрепи образователните разходи, необходими на младежите, които преминават от приемна грижа чрез The Beautiful Foundation.

 

Onew – The Penguin  / Още снимки + клипче Цък

FDA1-HQj-XEAg-CDZD.jpg

 

SM HALLOWEEN HOUSE 2021 Behind the Scene

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2021 Mnet Asian Music Awards (MAMA) официално обяви тазгодишните номинирани!

На 3 ноември MAMA 2021 разкри номинациите си за предстоящата церемония по награждаването, която е планирана да се проведе на 11 декември от 18:00 ч. KST.

Тази година бяха направени няколко промени в критериите за определяне на наградите. За разлика от предишни години, гласовете на феновете няма да бъдат един от критериите за определяне на наградите за изпълнител на годината, песен на годината и албум на годината. Въпреки това, наградите за Worldwide Icon of the Year и Worldwide Fans’ Choice Top 10 ще бъдат определени изцяло чрез гласуване на фенове, без други критерии.

SHINee са с номинация в категорията Best Dance Performance Male Group.

Още подробности за гласуването + кои са всички номинирани за 2021 МАМА може да видите тук

 

FDUMHQca-QAANr65.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може само един от групата да участва в Хелоуинското парти с костюми на СМ, но й той беше достатъчен, за да спечели 1-во място.
Onew.
От негово име ще бъдат дарени средства за благотворителност на The Beautiful Fondation.
20211105100422352ojkg.jpg

20211105100422467tmgx.jpg

Пингвина и екипа му.
Изображение

 


Много е сладък. Лицето му почти не се вижда, но толкова радост предава, че неволно човек се усмихва обратно.:)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew с пълна версия на песента "Under The Starlight" :)
Изпълнението (мисля, че песента е кавър) в част от проекта Korea ON Stage на Фондацията за културно наследство, поканила най-добрите артисти на Корея да го представят и популяризират. 

 

 

Видео представяне на проекта Korea ON Stage, заснет в селището Янгдонг провинция Гьонгджу, част от Световното културно наследство на UNESCO.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Minho провежда самостоятелна среща с фенове този декември.


Предстоящото събитие за фен среща на Minho „Choi Minho Fan Party „Best Choi’s Minho 2021““ ще се проведе в театъра в Donghae Arts Center в университета Kwangwoon, Сеул.

Резервациите на билети за предстоящата фен среща ще бъдат достъпни на 29 ноември в 20:00 KST чрез уебсайта YES24. С оглед на глобалните фенове, които не могат да присъстват лично на събитието на срещата с фенове, събитието също ще бъде предавано онлайн чрез V Live на NAVER. Повече информация за резервациите за достъп до онлайн събитието ще бъде предоставена чрез официалните страници на SHINee в социалните медии и техния канал Beyond LIVE.

Самата фен среща ще се проведе на 21 декември в 20:00 KST.

1637737982-fe7i91jvcam2c4o-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew също така ще участва в краткия хорор филм "4 минути и 44 секунди".
Това всъщност ще е поредица в осем серии, всяка от които спродължителност 4 м. 44 с, излъчването ще е през декември.

Изт. Soompi
Изображение

Джинки така също ще участва в предаването "Military Idol" в което заедно с колегата си от Highlight - Lee Gikwang и комедианта Lee Jin Ho ще посещават някакви атракции и ще си припомнят военния живот. Хм, мъже ще говорят за казарма...
Изображение

Изображение
 




Кий пък ще е един от водещите на SBS Gayo Daejon, което ще се състои на 25.12.
SHINee’s Key, ITZY’s Yuna, And Boom Confirmed To Host 2021 SBS Gayo Daejeon   Date And Location Announced

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа, малко ме е яд, че качват само тийзър снимки на ONEW, а на Punch не, но както и да е, песента излиза след два дни, да видим крайния резултат какъв ще е..

 

FFn-Hc-EYXEAg-Qtjt.jpg FFn-Hc-EQXs-Aks-Woy.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew и Punch пуснаха своя лиричен видео тийзър за "Way".

Видео тийзърът разкрива красиво анимиран преглед на историята на музикалното видео, както и мелодията на песента. Колаборацията на Onew и Punch „SM Station“ „Way“ ще излезе на 6 декември KST.

 

[STATION] 온유 (ONEW) X 펀치 (Punch) '별 하나 (Way)' Lyric Video Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew и Punch пуснаха тийзър за лайв изпълнение на съвместната им песен "Way".

Видео тийзърът представя двамата изпълнители, докато пеят дуета си под падащия сняг. „Way“ е новият съвместен „SM Station“ сингъл на Onew и Punch, а текстовете, написани от Onew и популярния текстописец Kim Ea Na, изразяват чувствата да гледаш звездите, надявайки се някой далеч да ги гледа също.

 

[STATION] 온유 (ONEW) X 펀치 (Punch) '별 하나 (Way)' Live Video Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайф изпълнението на песента на Оню и Пънч на общата им песен "Way".

 

 

И понеже в Корея вече е 9.12, да кажем честит рожден ден на Минхо!
Да е все така разкошно-весело-прекрасен! Здрав и щастлив!
И между другото днес е споделил да очакваме сингъл от него. Йеее. Видеото било заснето, хореографията също.
Супер! Дано е скоро! :)
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на супер чаровния Минхо.

Да е жив и здрав, да има много щастие и любов в живота му.

Много хубава изненадаа ни направи за рождения си ден.

Откога чакам песен и от него, давай Минхо:).

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...