Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Е, отива му да е войник. Добре му седи униформата. Те затова сигурно и постоянно му изкарват разни снимки от там. Ето нови като част от военния оркестър.

IMG_20210929_061117.png

 

А Minho и актрисата Chae Soo Bin са получили кастинг оферти  за предстоящата драма на Netflix "Fabulous" и в момента обмислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темин продължава с изненадите. 

Ще си имаме и плюшка по негов дизайн, като моделът е не друг а котето му Ggung. 

Играчката ще се казва Taemari и скоро ще я пуснат като мърч, предполагам. :D

 

А Кий с амбумът си BAD LOVE е #1 Worldwide iTunes и European iTunes Album Chart. 

Браво! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това ще ми е супер интересно да гледам - Кий в канала MMTG. Утре по някое време ще качат англ. субки. :D

 

 

Еха

Bad Love, специално изпълнение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес. :)
Bad Love


Helium.
Много се радвам, че изпълнява точно тази песен. Не че е по-малко или повече шантава от другите, просто... Не знам, някак ме кефи.



И още една малка радост за феновете.
KBS World ще излъчва "концерти-компилации" на к-поп групи.
За Шайни е отреден 8.10 (петък). Мястото - канала на телевизията в You Tube, часът 22:00 KST.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темин актуализира своите фенове чрез рекламно видео от Military Manpower Administration.

На 29 септември Администрацията на военната работна ръка качи видеоклип, озаглавен „Какви са причините на редник Темин да кандидатства във военния оркестър? Редник Темин разкрива насоките на Темин за наемане на активни задължения и как да кандидатства в армията, флота, военновъздушните сили и морската пехота "в официалния им канал в YouTube.

Във видеото в YouTube Темин е с изчистена униформа и обясняве насоките за кандидатстване за армията. Когато се появи за първи път, той се представи, казвайки: „Аз съм редник Lee Tae Min от Корпуса за подкрепа на националната отбрана, военния марширов оркестър“.

Той продължи да казва: „За да служа в армията, използвайки моите специалности, кандидатствах директно в Marching Band на уебсайта на Администрацията на военната работна ръка“.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кий със Saturday Night на Music Core, 2.10.
Това е втората песен в албума, освен Eighteen, на която текста е негов. 

 

 

И водещият сингъл на албума - Bad Love.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кий на днешното Инкигайо с песента Yellow Tape
Breath in, breath out...

 

 

Както и Bad Love.

 

 

В музикалните предавания ни представи четири от шестте песни в албума, само Hate That и Eighteen останаха без премиера в тези шоута.
И чак сега си давам сметка, че е подготвил четири различни хореографии, които изпълняват с танцьорите на сцена.
Кий, няма и да разбереш това, но аз благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да надникнем и тук..

KEY и компания /част от актьорския състав на предаването I Live Alone, където и самия KEY е участвал/ реагират на неговата BAD LOVE...

 

ReactionㅣKEY 'BAD LOVE' MV

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew и Elaine ще пуснат OST към телевизионната драма "High Class". Парчето "Blue" ще бъде официално достъпно днес, 5 октомври от 12:00 KST.

IMG_20211005_052340.jpg

 

П.П: Ето го..

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5 октомври Кий се появи като гост в канала на  YouTuber Hatnim, където се опита да бъде професионален mukbang YouTuber. За това излъчване Hatnim подготви смесица от ястия, които Кий би искал, включително кето кимбап, кифли от тофу кимбап и градинска салата. Кий също подари на Hatnim торта по поръчка с него, Hatnim и техните кучета.

Някои от вас може да познават YouTuber Hatnim като съ-звезда на Кий в tvN „Amazing Saturday - Doremi Market“. Гледайте как двете звезди показват своята химия по време на вечеря!

 

 

***

В епизода от 5 октомври на „Kim Shin Young's Noon Song of Hope“, диджея Kim Shin Young спомена за връзката между Key и Taeyeon, близкия като брат и сестра, където той отговори: „Заснехме моя музикален клип заедно и тя дори участва в песента с мен. Винаги, когато предлагам нещо, тя винаги се съгласяваше да работи с мен. Когато поискам услуга и тя каже, че ще го направи, се изненадвам. Помолих я да участва в песента и дори не очаквах тя да звездата в MV. Тя каза, че ще го направи. "

След това Kim Shin Young каза: "Taeyeon се превърна в активен човек и аз съм толкова щастлива. Тя е толкова мила, но имам чувството, че прекалено много се наслаждава на времето си сама." Key разкри: "Този път ще се присъединя към ново шоу с Taeyeon. Taeyeon ме помоли да се присъединя първо с нея и почти плаках."

1633421638-20211005-keytaeyeon2.jpg

 

***

Карина от aespa изрази благодарността си към Taeyeon и Key.

На 5 октомври KST членовете на aespa присъстваха на онлайн пресконференцията за предстоящия си първи албум „Savage“.

Там Карина  изрази благодарността си към Taeyeon и Key за това, че направиха танцов кавър на техния хит "Next Level". Тя заяви: "Много хора са следвали нашата хореография. Аз съм типът, който търси всичко един по един, затова видях много видеоклипове. В естрадното шоу "Amazing Saturday" видях Taeyeon sunbaenim и Key sunbaenim тда танцуват на 'Next Level'. Мимиката им и танцовите движения бяха перфектни. Този видеоклип е най -забележителният в спомените ми. "

 

***

SHEWee's ONEW и Elaine с песента „Blue“ за драмата „High Class“.

„High Class“ разказва за Danny Oh (изигран от Ha-Joon), който преди е бил обещаващ хокеист, докато не се контузва и напуска. След това работи като учител в международно училище от висок клас на остров Чеджу. Тъй като е красив, много момичета и учителки са поразени от него, но Danny Oh е мистериозен и крие тайна.

Песента е каченав предния пост, но ето и MV към нея, със сцени от сериала.

 

(High Class) OST Part 3] 온유, 일레인 (ONEW , Elaine) - Blue

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кий с пърформанс видео на Bad Love.
Понякога харесвам тези видеа повече от оригинала. Да видим сега как ще е.:)

 

 

Хайде реакция на видеото и от JaeJae.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 1-ва победа на Кий с Bad Love, днес на Musuc Core. 

Страшно много се радвам за него. 

Браво, Кибум! :)

0af13c8465c26eb0.jpg

 

 

 

Обявяването и енкор изпълнението.

Много е развълнуван. Това е първата му победа, първото #1 в музикално предаване от дебюта му като солист преди 3 г. :cry:
Изображение
 

Off Topic

 


 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кадър - заснемането на клипа на Bad Love. :)
А аз колкото повече я слушам, толкова повече я харесвам тази песен.

a22146ddf114c3c3.jpg

 

 

Хаха, малка закачка с Mmmh на 9:01 :D

Кий споделя, че е чакал търпеливо докато музиката, която харесва се върне отново в настоящето. Както казва "модата се върти в кръг" и това са нещата, които харесва. Видеото показва фантазиите и мечтите му за културата на 90-те и 80-те години на 20 век. Дал е всичко от себе си за BAD LOVE и се надява да го харесаме. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7 октомври Администрацията на военната работна ръка качи видео с Taemin в официалния им канал в YouTube. Видеоклипът, озаглавен „Интервю с 30 въпроса и 30 отговора на редник Lee Taemin“, разкри различни аспекти от военния живот на Taemin, докато дава актуализация на своите фенове.

В началото на видеото, Taemin представи своето име, класиране и принадлежност. Той обясни, че се е присъединил към военния оркестър, за да използва специалността си в пеенето. Той обясни: „Заснех видеоклип, на който пея, и кандидатствах чрез Корпуса за поддръжка на Министерството на националната отбрана“. Той добави: „Пеех песен, наречена Che-Nyum от Big Mama“, когато той вземаше оценката на практическите умения на военния оркестър.

В допълнение, Taemin разкри, че най-запомнящият се момент след набирането е "самият момент, в който се записах. Раменете ми бяха тежки, когато в този момент поздравявах".

Той също така разкри ежедневния си график и обясни: „В делничния ден се събуждам в 6:30 сутринта и след закуска се събираме в 9 сутринта. Ние вършим ежедневните си задачи и обядваме. След като свършим останалата част от ежедневието си задачи, вечеряме. Получаваме личното си време и след това вечерта. Певецът разкри, че е качил 10 кг, след като се е присъединил към армията, прекарвайки дните си по този начин. Точно както спомена Taemin, той показа по-добра физика, тъй като изглежда по-здрав от преди.

В допълнение, Taemin също сподели, че използва стелката добре сред комплектите на учебния център, подарени от Key, неговия колега член на SHINee, който е служил в армията преди него. Taemin обясни: "Ботушите имат твърдо дъно. Получих стелки като подаръци и те са наистина ефективни. Стелките помагат за облекчаване на умората, която се натрупва върху краката по време на марш или тренировка."

Taemin накрая изрази колко му липсват феновете. Той обясни: "Ще изляза на 30 ноември 2022 г. Но тази дата изглежда толкова далеч. Толкова ми липсват феновете ми. Те ми изпращат подаръци и писма, в които изразяват, че се тревожат за мен и тези писма ми дават много сила."

 

Личи си, че е понадал, какви бузки е завъдил.. ;)

1633727347-untitled-1.jpg

 

 

П.П: Понеже ми попадна въпросното видео с англ. превод, добавям и него..

 

211007 Taemin Military Band 30 Questions & 30 Answers Interview [ENG SUBBED]

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...