Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Постер за фестивала на фондацията SHINY, който ще се проведе на 30.05.2021 г.
20210526204815057cajk.jpg

Изт. DAUM

Оnew слуша гласови съобщения от фенове. Помните ли телефонния номер, който бяха обявили при промоцията на Don't Call me! и 'дето кака ви (аз) от чисто любопитство прозвъни да види за какво иде реч, и като чу "оставете съобщение" взе, че затвори? Ей за тия съобщения става въпрос. Послания от фенове, които не са прекъснали линията, както стори пишещата. :mad:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много обичам момчетата, ама Темин понякога направо изплисква легена. И като го знам милия в реалния живот каква срамежлива теменужка е, явно алтер егото му се вихри на сцената с пълна сила. Андрогенния му външен вид ми идва нанагорно, но е толкова сладък и невинен, че всеки път ми идва да го ощипя по бузките:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минхо и съобщенията от фенове.



И като стана дума за Темин, една хубава статия за The RINGER посветена на влизането му в казармата.
Хахаха, ето как го описват те: "Мрачният принц на к-попа, прекарал години култивирайки специфична, моментално разпознаваема марка, която комбинира окултното, фантазията и сложната, често свръх сексуална хореография."
TaeminEnlistment_Getty_SMTown_Ringer.0.jpeg

Не мога да повярвам, че в понеделник ще е вече в казармата. Някак... Темин ме съпътства дълго време в азиатското ми пътешествие, още преди да стана фен, и не мога да си представя липсата му, нереално ми се струва, като късна първоаприлска шега. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, в казармата ли влиза? Кога порастна толква вече. Сякаш беше вчера като гледах едно малко, срамежливо, но много талантливо момченце. Стискам му палци, да му е лека службата и бързо да се връща при нас. Батковците очаквам да продължават да ни радват и да поддържат групата в топ-а, както винаги. 

 

п.с. добре де, имам спомени че Темин, Джимин и Кай са си първи дружки и май са горе-долу на една възраст. Защо той влиза, а Джин примерно, за който съм сигурна, че е по-голям, не? Нещо се обърках. За Кай и Джимин също не съм чула да им предстои влизане скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ko_Erin, Темин е  роден 1993 г., Кай в 1994, а Джимин гледам е 1995 г. Датите за влизане в казарма се определят от военните, а мъжете имат право да ги отлагат няколко пъти, доколкото знам.

Предполагам другите двама още не са получили повиквателна, а Темин може би не е искал да отлага, може да си е казал "Така или иначе трябва, защо не сега?" :D Това са си мои предположения де, той си знае. 

Важното е да му е лека службата. 

 

А тук пък комедиантите от едно шоу гледат Advice, като видеото е придружено с молба да имаме предвид, че са в роля и реакцията им е в този контекст. 

 

Темин също слуша гласови съобщения от фенове. 

 

 

Аз обаче съм леко притеснена за Тем. Преди три дни фен събитие - негова онлайн видео среща, е била отменена в последния момент без никакво обяснение, само с думите: "Поради настъпила сериозна ситуация, събитието се отменя. Детайли ще бъдат предоставени по-късно. " 

Все още няма такива. Надявам се всичко с  него да е наред и притесненията ни да са излишни. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го видим утре с обръснат перчам, значи всичко е наред. Ама аз не мога я прежаля тази коса, така му ходи.

 

Интервю за GQ Korea..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и Темин -- готов за казармата.
Изображение

Ето какво споделя: "Много ви благодаря, че ме обичате през цялото това време! Когато гледам назад, към предишните дни, аз живея живот, различен от на повечето хора, самотен и изолиран понякога, но накрая живея получавайки мнoго любов. Нистина съм благодарен... толкова, че винаги ще се отплащам. Ще се върна дори още по-израснал в името на бъдещото ни щастие. Не бъдете твърде тъжни, че ме няма. Не поглеждайте друг дори за секунда :) ....Ще оставя Конг (сладкото му коте) при семейството ми, за да се грижат за него брат ми и родителите ми. Скоро ще ви пратя новини, така че не се разстройвайте. Обичам ви, обичам ви и пак ви обичам. <3"

Off Topic


Изображение
 



Ако вече ви е домъчняло за него, може да погледнете това видео - ASMR с Темин. Аз отивам. :cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се безпокойте, ноември 2022 ще се завърне..

Феновете го изпращат с пожелания с хаштага #DearMyTAEMIN.

Изпращат го и останалите момчета.

IMG_20210531_060003.jpg

 

На 31 май KST, Темин ще бъде официално включен в армията. Темин е подал молба и по-рано е приет в музикалния корпус на армията. Той ще премине през 6 седмици основно обучение, преди да постъпи в музикалния корпус на армията.

Като се има предвид текущата пандемия в момента и за зачитане на личното решение на Темин, местоположението и часът на включването му ще останат конфиденциални и той ще се включи без никакви събития.

 

Soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Минхо беше гост в радио предаването на Чангмин Free Hugs.
Изображение

Изображение

Изображение

Тук един сладък, а може би по-скоро пикантен момент с Минхо и запазената марка в хореографията на HOT SAUCE.
 

Нещо, което не сме качили гледам (ако е качено, а го пропускам, моля да го изтриете).
Кий отива на гости и готви за Темин преди влизането на макнето в армията. Може да хвърлим някой и друг поглед на дома на Тем.
Това е предаването I Live Alone (Живея сам) и си мисля, че основният участник по принцип е Кибум, но може и да бъркам, няма субки.


А пък канала M2 решиха да пуснат пълна версия на сегмента от ASMR клипа на, ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - почистване на уши и шум от шапка за коса, от видеото с участието с Темин. :blink:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не, чехличките са... :28558:

Кой е вярвал, че ще види някога идол с такава снимка.

Да живее корейската казарма.

 

Lee Dong Wook, Lee Ji Ah, Kim Go Eun, SHINee's Onew, AKMU's Suhyun и Yoon Jong Shin ще поздравят зрителите с нов тип фюжън естрадно шоу, което започва по JTBC на 29 юни от 21:00 KST.

“The Sea I Desire” е лечебна /за душата/ програма, в която членовете на актьорския състав ще представят музика и домашна храна в бар до океана. Към тях ще се присъединят гости знаменитости, с които да споделят музика, храна и изцеление, а първият гост ще е Rosé от BLACKPINK.

Актрисата Lee Ji Ah ще оглави актьорския състав като главен готвач на морския бар, докато Lee Dong Wook ще служи като главен барман. Актрисата Kim Go Eun ще демонстрира любовта си към океана като спасител, докато Yoon Jong Shin и Suhyun ще се справят с музиката. Не на последно място, лидерът на SHINee Onew ще се занимава с десерти като пекар на отбора.

Наскоро JTBC сподели и освежаващ плакат за предстоящото им вариете, където шестимата изглеждат спокойни пред яркото небе и океан. Посланието гласи: “The bar I desire” и “The sea I desire.”А по време на последните снимки на “The Sea I Desire”, членовете приготвиха храна и музика за своя гост, както и лично участваха в подготовката, свързана с интериорния дизайн и управлението.

The-Sea-I-Desire.jpg

 

Тийзър:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SHINEE ще издадат японски мини албум на 28.06, който ще съдържа пет песни, а заглавната ще се казва Superstar. 

Мисля, че ще само дигитален, няма обявени подробности 

Ама ни изненадаха, а? :)

54d39ddfefa8d02f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...