Jump to content

SHINee


Recommended Posts

От вчерашният тийзър на Onew имаме индивидуални промо снимки:panda-145:

Честно това със счупената стълба го символизирам с различните трудности ,  смърта на Jonghyun - Дъжда  и върха към успеха..

И в песента на Stromae се пее за изгубените моменти и хора .

Прекрасни са тези тийзърни снимки ~

b197d8c232eb25a3.jpg  6e45610b9cbbb858.jpg

 

 

Излязоха нови промо неща на Teamin:panda-145:

12eb5fded9a9a810.jpg4a694f2e4ee97827.jpg

 

 

Редактирано от bubble
Добавяне ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Character teaser Taemin

Все едно е излязъл от Criminal. 

 

И същият този Темин търси булка за "соло" мениджъра им.:rofl:

TikTok

(ама как пък все ги изпускам на Темин лайфовете? ето, можеше да се кандидатирам и аз. че какво ми е? ох, забравих, че съм омъжена...) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте ги, как може да се каже, че повечето от тях са преминали казармата.

Като някои ученици са. Младеят.

EVENT] ★SHINee is Back

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една снимка..:panda-145:

Кей е страхотен

 

Image

 

 

Специално съобщение на момчетата за М countdown да ги очакваме другата седмица в предаването ~:panda-145:

Показват ни ключов момент от танца им :D

[’SPECIAL MESSAGE’ SHINee] KPOP TV Show |#엠카운트다운 | M COUNTDOWN EP.698 | Mnet 210218 방송

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що прочетох нещо в Туитър.

Не знам кога, как и защо го е казал това, но ми направи впечатение, затова го споделям.

„Повечето вокалисти не харесват много собствените си гласове. Някои от тях получават обучение за промяна на гласа си. Но поне мога да ви уверя, че мога да накарам всеки, който слуша моето пеене, да го разпознае като „А, това е SHINee Jonghyun“. Мисля, че имам свой собствен отличителен цвят. " :(

 

Добавям тук..

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз заради тая червената коса, вчера видях в Туитър сумати клипчета от интервюто му с Джеси, качено по-горе, обаче помислих, че е старо.

Чак после като видях самото клипче разбрах, че е ново. И той е червен, много червен.

Обаче много хубави снимки са им избарали. Малко ми напомнят последните две завръщания на Темин.

Та очаквам с нетърпение крайният резултат. Да видим какво ще получим.

 

Това, премиера утре..

CC) Goblin Indonesian Version ft. SHINeeㅣGTBIW w/ SHINee

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SHINee говори за военния опит, сладката грешка на Taemin след популяризиране със SuperM и др.
 

На 20 февруари SHINee гостува на “Ask Us Anything” като група за първи път от пет години.

Тъй като всички членове, освен най-младия член Taemin, са преминали задължителната си военна служба, те започнаха, като разказаха за своя опит в армията. Minho, сподели: „Чувствам, че ще отлетя. Само фактът, че записвам ‘Ask Us Anything’, ме прави щастлив. “ Minho служи в морската пехота, за която се знае, че е по-строг от останалите клонове. Запитан как е, Minho обясни, че това е било добър мач за него.

През 2019 г. Lee Chan Hyuk от AKMU се появи в „Ask Us Anything“ след освобождаването му от морската пехота. Lee Chan Hyuk остави видео съобщение за своя младши пехотинец Minho, който все още служи в армията. В съобщението си Lee Chan Hyuk казва: „Вероятно миете мопове в момента. Работи здраво." Minho разкри, „По това време наистина миех мопове. Останалите войници ме повикаха да дойда да гледам предаването, защото говореха за мен. Бях трогнат, когато той каза: „Работи усилено.“ Въпреки че Мinho се записа по-късно от Lee Chan Hyuk, той дебютира по-рано от него в музикалната индустрия. Като старши в бранша, Мinho каза във видео съобщение за Lee Chan Hyuk: „Wlf.krn ie, така че нека хапнем заедно заедно! Аз съм старшият, така че ще купувам. "

Onew е лидер на SHINee и той също става лидер на своята военна рота, по време на военното обучение. Minho добави, че й той е кандидатствал за лидер, след като Key му е казал, че получава ваканция за награда за встъпването си в ролята. Той победил тежката конкуренция и е избран за лидер, но нямал късмет, морската пехота не предлага ваканции за награди за лидерите на техните роти.

След това SHINee разказа забавна история за случилото се поради дейностите на Taemin като част от SHINee и SuperM. Minho сподели: „Преди малко заснехме музикалното си видео и с пръсти направихме знака„ W “, който представлява SHINee World (фен клуб на SHINee). Но изведнъж Taemin го направи назад, създавайки „М“ за SuperM. “ Key шеговито коментира: „Изпратихме го като шпионин, но той им даде сърцето си“. Taemin обясни, че това е само грешка.

taemin-minho-key.jpg

 

Minho и Key се избраха като членове, които най си съответстват. Мinho обясни, че имат различни стилове и Тaemin добави: „Странно е, че те са заедно през цялото време, въпреки че винаги се карат. Това е връзка между любов и омраза. "

Minho изрази разочарованието си от Key, когато Key игнорирал съобщенията му да се видят по време на военните им почивки. Minho искал да го види и продължава да му изпраща съобщения, но Key, който не иска да се мотае с него, не отговаря. Key обясни, „След като бъдем освободени, ще трябва да се виждаме през цялото време, независимо дали ни харесва или не. Затова исках да се видя с приятелите си по време на почивките си. Kim Heechul от Super Junior коментира: „Minho е като Choi Siwon, а Key е като мен.“

След това Kim Heechul и Key участваха в битка за отгатване на момичешки групи, като чуят само първата секунда от песента. Актьорският състав на “Ask Us Anything” каза на Key, който е фиксиран член в “Amazing Saturday” по tvN, да доведе Shin Dong Yup на гости, ако загуби. Kim Heechul в крайна сметка излезе победител с удивителната си способност да отгатва песни.

След това членовете на SHINee зададоха въпрос, на който членовете “Ask Us Anything” трябваше да познаят отговора. Key попита за определено нещо, което носеше наскоро след дебюта си, добавяйки, че членовете му вероятно знаят отговора. Тaemin обаче продължава да отговаря неправилно, карайки всички да се смеят.

Min Kyung Hoon правилно предположи издънки от фатсия и паста от червен лют пипер, а Кеy обясни, че ги е носел наоколо, за да хапне, защото му липсва домашната храна на баба му. Тогава Тaemin разкри, че е пренасял лотос корени, за да помага при честите си кръвоизливи от носа, а Оnew е носил говеждо месо с газова горелка, за да консумира протеини чрез прясно приготвено месо.

Въпросът на Onew беше за времето, когато той преживя нещо много унизително. Отговорът беше, че репортер бе замъглил лицето му на снимка, защото смятаха, че той не е знаменитост. Той обясни, че снимката е презаредена правилно, след като фенове изпратиха имейл до репортера за това. Кey  добави: „Мисля, че беше шокиран от инцидента, защото след това започна да учи как да се облича добре.“ Като подарък за правилно отгатване Onew подари на всички своите ръчно изработени шоколадови бисквитки, на които всички се насладиха.

Мinho попита за времето, когато е получил най-голямото настръхване в живота си, което се оказа времето, когато е имал стоножка в спалния чувал, докато е бил в армията.

Източник + още снимки

 

Момчетата изпълниха своята колекция от хитове, започвайки от дебютното си парче „Replay“ от 2008 г. и след това „Ring Ding Dong“, „Lucifer“, „View“ и "Sherlock". Тук слагам „Replay“, всичко останало в спойлер в същия ред както е качено в канала на предаването. /Този клип е трети подред там/.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Сладката грешка на Темин..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавям..

EXCLUSIVE TEASER2

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия луди ли са...:28558:

 

Снимки от пресконференцията им днес към завръщането. Че и харен водещ си избарали.

 

Onew  Minho

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, skofiild написа:

Тия луди ли са...:28558:
 

Че и харен водещ си избарали.

 

 

Ахахаха 

Когато има непрочетено мнение и гледам от тел-а, то виждам само първите няколко думички от дадения пост. И гледам някой им вика "луди". Направо... 

"Ей сега - викам си - фен война и в Спирита. Ще ми нарича тоз' някой моите шантавелки "луди"???"

Ама луди са бе, луди репи. Гледам и Темин едвам се въздържа да не се изхили, че като почне няма спиране, оттече записа. Жалко, че няма субки да разберем какво казват, аз само "аръмдаун" хванах (по нашенски" хубав") и изобщо не споря. 

 

А за водещия... Ех, то напоследък освен по лидери и по водещи се зазяпвам ;) та отивам да я видя тази пресконференция. 

Don't Call Me mv


Аз още смилам...
875ec665bed614be.jpg



А от Allkpop разбираме, че SHINee и Inkigayo са заснели съвместен проект - 3,5-часово интервю с групата в което говорят за кариерата си от дебюта с Reply и редица други неща. Предаването е с водещи Kang Hyung Shik и любимецът ми DJ Raiden. Очакваме да обявят дата на излъчване, ще ми е интересно да науча повече за групата, която ТРЯБВАШЕ-ДА-СТАНВАМ-ПО-РАНО-АХ-ЧЕ-МЕ-Е-ЯД. 
Тийзърът е качен по-горе от @skofiild

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса новата песен! Как ги правят така готини постоянно бре! Има чудни попадения в хореграфията с музикани акценти - връщах по няколко пъти пак да се насладя.  :up: :yes: Ще се гледа повечко това видeо в близките дни, така се очертава :panda-145::asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темин на корицата на DAZED KOREA
Изображение

Изображение

Изображение

ТУК още.


Намерих си и една от любимите песни в албума - Body Rhythm :wub:
Според мен текстовете са важна част от песента, но понякога искаме просто да последваме ритъма, не мислите ли?

"...Won't you follow my body rhythm,
come and follow my body rhythm..."

 


ТАКА ДЕ :D

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър номер 4..

 

Добавям и това..

SHINee_Don’t Call Me | 인터뷰감옥 | Prison Interview

 

Off Topic

 

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почват с участията навсякъде вече.. Тук в радио предаване.

 

Още един клип

 

SHINee IS BACK”
SHINee X JINRO SPECIAL COLLABORATION COMING SOON

Клик

 

Ей го..

SHINee 'Don't Call Me'

 

SHINee Inc. EP.1

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появяват се и в статия на DAZED под заглавие "Как SHINee намериха истинските си цветове"
Супер интересен материал.
SHINee 1 0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...