Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Ето сладурски клипчета от днес.За тези на които им липсват Шайнито

 

Onew

 

http://www.youtube.com/watch?v=mtl2pKbuZC4

Сладура MinHo

 

http://www.youtube.com/watch?v=mMS_iZ8eOMs

Key се усмихва на камерата

 

Taemin

 

JongHyun killer kiss

В ютуб има още доста нови и интересни клипчета ^^ гледайте ги

 

I LOVE FANCAMS <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е чао.... незнам какво се е случило с него,но просто за отрицателно време е наддал адски много мусклулна маса....направо се удивих...

няма лошо...но да се спре до тук ;ДД

попринцип е невероятно съкровище момчето...един от любимците ми е из шайнитата... <3

 

34339_10150210409245206_802075205_13159184_4415252_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те от седмици се разнасят шапки, за да не им се види новата концепция, макар че Минхо не знам не снимка ли Dream team са или са в неква почивка, или той го нема >< Иначе лапетията е с черна косичка пак, ама не се е офъкал, което хубаво, но май е разкарал и кичето, което е още по-хубаво. На най-малкото обаче треа му оправят косата, защото с тая дължина, това личице и тез крака кат на Жизел Бюндхен се комплексирам доста. Смята се, че трябваше Юли-Август...Ше ги видим, само да не хванат батко си Se7en и YG-тата, че да им се обърне внимание.

 

Официално заявявам, че Минхо е човекът, който ще ми печели сърцето и занапред. Момчето е същинска съкровищница. Върла фенка има в мое лице. особено като се усмихва срамежливо и се побърква от тренировки, за да успее ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Minho пак се е контузил при снимки на Dream team. При спускане от водна парзалка при една от игрите е паднал и са започнали да го болят прасците (отново и в други епизоди му се случваше) и са го откарали в болница за да го лекуват. Това момче се почупи в това шоу дано по-бързо се оправи че завръщането им наближава.

Излезе и снимка от новата им концепция пак на моят любимец :) На мен ми изглежда малко странно с толкова грим но пък вади тяло :D

20100707minhocomebackph.jpg

 

20100708minho1460x324.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххххх милия Минхо.Ще се потроши само и смао да спечели :D ,но пак това си пати :( .Новата концепция не ми харесва,но признавам че тялото му е :wub::inlove: Надявам се с Минхо всичко да е наред.И не мога да си представя останалите така.Много се ядосвам на тея от SM enter.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и Taemin.Изглежда по добре от Минхо.Последните новини са,че SHINee ще забяват връщането си заради Минхо,тъй като е разкъсал сухожилие.

 

 

tumblr_l59ji7TdYB1qa4rk1o1_250.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минхо има проблеми с прасеца от високия скок насам и никой не му обръщаше сериозно внимание, на бягането с препятствия пак това му попречи и пак никой не направи нищо, затова сега нещата се усложниха....Оздравяване и малко повече грижа за себе си му пожелавам, че тази негова воля за победа ще го убий XDDDD

 

Искам да излязат всички снимки, за да коментирам, ама...Объркали са Малчо и Минхо много лошо. Обратното трябваше да е, а не да офъкат Минхо и да правят още по-женствен Темин.

 

А всички се юрнаха потресени от тялото на Минхо. Че той още в първи епизод на Дрийм Тийм го показа, да не говорим, че с толкова атлетизъм, търчане, скачане и борба няма как да не заякне, нищо че е слабичък. Жилав е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

34248146816245990711089.jpg

[Onew]

 

2a8ot1f.jpg

[Jonghyun]

 

tumblrl5f3ftbebb1qa203e.jpg

[Key]

 

И на другите снимките от новата им концепция излязоха ...

Малко са странни,но ми е много интересно какво ще ни предложат този път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто новата концепция не ми харесва.И как са го постригали Кеу ужааааааасссссссс.Досега прическите им бяха супер,сменят ги като носни кърпички.Надявам се Минхо да е по добре.Хммм....те като се завърнат,просто ще експлоадира сцената.SHINee fighting!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оле ще ги убия... каква е тази извъндредно ужасна и кофти концепция....и Кей за Бога как са го офъкали...неее >,< изобщо не ми харесват новите фотоси...

и ме е адски яд за детето...(най-вече за косичката му) ...никога не съм си падала по този тип прически "наполовина бръснати и стърчат някакви гриви отстрани или отгоре" ...

прилича на бебе пънкар на снимката ....;Д

обаче снимката на Taemin ми хареса много....<3 и Jonghyun е доста секси,но и неговата глава ми е малко странна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=cCgp3ojEy1w&feature=player_embedded



Тийзър за целия им албум и да си призная ми харесва доста повече от предните, да не говорим, че аз и на к0онцепцията съм доста голям фен...А и момчетата изглеждат и звучат по-зряло и все пак сладко.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех да попитам, в един сайт за музика в графата предстоящи албуми пише:

2010.07.20 Shinee - Album (Type A)

2010.07.27 Shinee - Album (Type B)

Та .... това какво значи ? две вариаций на албума ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип са две различни издания на албума. песните са едни и същи, но примерно Type B има и видео, photobook и такива истории, може и разкилата да е само в снимките, но обикновено единя е по-разширен с повечко екстри и джунджуриийки и ествествено повече пари. Но в общи линии тва те касае доколкото ще си го купиш или искаш да колекционираш техни снимки. Иначе в музикалното съдържание не вярвам да има някакви разлики.

 

Пример. ДБСК на Миротик имаха три версии, на беста също....Аз на беста имам бялата, която е с песните и караоке, черната имаше пак песните плюс няколко песни по техен избор и микс от лайвовете им, а първото издание си беше само музиката....Но всичко си зависи от тва кво е измислила компанията и колко пари иска да измъкне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подробности около новия албум: Lucifer

 

shineeheader.jpg

 

Според различни интернет източници албумът ще е повлиян от електронната музика на 80-те но с по-модернизиран и силен ритъм. Излезе и траклиста на албума:

shineecomebacktracklist.jpg

 

Onew е автор на песента "Your Name"

композиторът на Electric Heart е същият който е направил на Brown Eyed Girls "Abracadabra"

"Life" е композирана от Kenzie и ще играе ролята на силната R&B балада на албума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



...Taemin е просто върха на сладоледа....косата му е божествена...
Минхо и Кей са под сякаква критика...аз даже обмислям когато Кей пее или дават момент с него,просто ще си го превъртам...такова нещо не знам дали мога да гледам...Как допуснаха тази прическа просто ми е непонятно..;х...както и да е ...

Onew ми хареса адски много също...има невероятна промяна и в него <3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...