Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Момчетата се завръщат на 14 октомври с мини-албума Everybody.


 


Пуснаха и тийзър снимки на Минчо.


tumblr_mtq7j5GIIF1r3hs1eo8_r1_1280.jpgtumblr_mtxf6aOcUH1r3hs1eo1_500.jpg


 


А ето ги кориците им от последният брой на Arena Homme+


tumblr_mtkiwwPd9F1r3hs1eo2_1280.jpg


 


tumblr_mtkiwwPd9F1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_mtkiwwPd9F1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_mtkiwwPd9F1r3hs1eo5_1280.jpgtumblr_mtkiwwPd9F1r3hs1eo6_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го Пилето ...Мен русата му прическа въобще не ме очудва...Само той и Минхо останаха да я минат май :D

tumblr_mtz08wOAgA1sw7zlho2_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mtz08wOAgA1sw7zlho1_1280.jpg

 

 

 

И още една снимка на Малко ~~

 

tumblr_mtxn880CEg1rsxr40o3_r1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концепцията с милитъри униформите ми допада. Цветово, дрехите са добре подбрани, с правилни аксесоари, абе справили са се стилистите. Цветните и черно-белите фотки ми харесват. Не е нещо невиждано и изключително, но е приятно за окото ми. Доста грим имат, момчета, особено яко спирала и руж..но ще го преживея, или поне ще свикна.. Чонгхьон, човече, изглеждащ най-добре, според мен, ТеМин може само да ти завижда..хаха.

 

tumblr_mu30t1h9aM1rlx6c6o1_250.giftumblr_mu30t1h9aM1rlx6c6o2_250.giftumblr_mu30t1h9aM1rlx6c6o3_250.gif

tumblr_mu30t1h9aM1rlx6c6o4_250.giftumblr_mu30t1h9aM1rlx6c6o5_250.giftumblr_mu30t1h9aM1rlx6c6o6_250.gif

Сега остава да направят различно, с 5-ят си мини албум Everybody, за тази си година, завръщане  :28558:

Верно се чудя как и кога починаха, след последното си камбекче, четох кои са работили по песните, също, но дано момчетата не са преуморени, и дано след това им завръщане, от SME не ги захвърлят в коридорите.. на летищата в посока Япония, примерно, за две години...

 

Сега, по-радостното е, че Shinee ще изпълнят Selene 6.23 и Everybody, в неделя на Gangnam Hallyu Festival, на 6-ти октомври.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък Чонгхьон не го харесвам по принцип, а тука не се вижда много от него. Темин е като женичка тука, което пак не ме кефи. Въобще тея дамски шапки в кпопа ме стресират, ако ще и таби да ги носи. Иначе Оню много ме впечатлява в сесията - съвсем не е скучното си себе си.

 

Дано новият им албум е интересен, че миналият ми беше скука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, като ги видях на живо (бяха и по-малки де)..само Минхо имаше вид да (за)мяза на мъжко, макар и супер клющаво, ма поне височко същество.хаха, ма Чонгхьон, на тези снимки е направо покъртително мъжествен на фона на 2-те яко гримирани Мин-ки и майката Key, с дълга коса... :28558:  Оню е винаги човек!

VyQBCJ0.jpg

tumblr_mu2rgbuHNr1qzk8j4o1_1280.jpg

TeaserBgImg.jpg?2013100302

tumblr_mu2rg0ZB9u1qzk8j4o1_1280.jpg

Шапките ме радват..мен, тук, фейк пиърсингите - не, да се надупчат кат СънгРи трябва (кат сЪ дупчат) :896767: , а на Таби му 'одят все оли модели шапки..Аз, също се надявам на сполучлив албум..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен доста ми хареса и то от първо слушане. Яко рнб, не съм очаквала такъв скок към музика за възрастни от шайни, но е факт. Има си ги поп елементите, разбира се, но е голям скок от стандартния им саунд, който яко ми беше писнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казала, че е голям скок точно, защото и в Lucifer и сега в последните минита имаше подобни песни със R&B звучене. Но факт е че за първи път пускат като тайтъл такава песен. Обикновено винаги е денс мешавица заглавната им песен. СМ как са се излъгали не знам хахаха


 


Всъщност иинтересно ми е тази песен дали не е композирана отново от Джонг, той клони доста към този стил, някой ако е видял да каже.


 


Неделя ще има Шоукейс и слагам тук линка още от сега.


http://www.youtube.com/watch?v=9oAXyu24TdQ


 


И тийзъра вече с преводче


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Луцифер не си спомням подобни песни, последните 2 минита нищо не можа да ми хареса в тях, така че не съм ги слушала много, но може да си права.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Symptoms е доста добра, и то лайв. Само на мен ли се струва, че виждам и чувам повече вокали ала някога DBSK, петорката? От SM здраво работят.. Има добър ритъм, има танц, секси нотки..много съм доволна.

 

Everybody, навярно с повече слушания повече ще ми хареса. Можеше и с по-малко дъпстеп, да е. Особено дразнещ ми е в припева, но...не е зле, останалото. Ако трябва да съм точна хореографията тук изглежда убиец, и ме разсейва да слушам... :896767: А, си представям ако камерамен-а бе по-добър...или ни оставят другото за  музикалните шоута?

 

В заключение: Шайни да ги гледаш вече е пълно удоволствие. Харесва ми, че работят върху гласовете си/им, повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след това което видя и чух на M!C, днес, Symptoms е по-добрата и интересна песен, за мен, говоря за песен. Друг е въпроса, че ми се искаше да ги видя и чуя, че пеят, а не просто отварят устета..но от SM, имат некви неразгадани схеми кога пускат изпълнителите си да пеят, докато записват участия. Навярно, че Шайни са и уморени..и идват от Япония, както и да е, мога да се дразня всеки път на SME за нещо :896767: . Хореографията на Everybody, е най-хубавото нещо в песента.... след няколко слушания, освен вида на момчетата и една поза накрая... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lucifer и Sherlock (Clue + Note) са наистина прекрасни песни. Едни от най-добрите в кпоп-а! Особено много обичам да гледам Sherlock на някой голям концерт. Уникално готин танц. И в началото, когато започва песента с мега здравия бас и пеят "SHINee is back" и след това целия стадион изригва "SHINee is back". Направо настръхвам!

 

Та завърнаха се сравнително наскоро с "Dream Girl", която горе-долу става. Малко след това се появи тази случайна съвкупност от звуци наречена "Why So Serious?". Сериозно, тази песен ме плаши дори!

 

Много се бях зарадвал, че ще ги чуя пак с нещо ново. Но когато ги гледах с "Everybody" си помислих, че 5ма Чо Гуон-овци си правят базик с някой танц. Разбирам, че може би са искали да бъдат по-различни и интересни, но на мен ми прилича на някаква пародия танца им. И припева с това преплитане на прави кикове с dubstep drops ... ужс!

 

Стават от зле по-зле. Дано следващото им завръщане да има нещо общо с по-старите им песни, че работата не отива на добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...