Jump to content

SHINee

sa6eto_
 Share

Recommended Posts

Нещо което ме изуми и същевременно ме зарадва адски много!!

Една от топ групите в Корея, Shinee , планират да включат в дейностите си 'Дебютиране в Европа'.

Kim Young Min желае да включи в бъдещите дейности на момчетата дебютиране в Европа, поради причината че европейския маркет е най-големия и печеливш от където и да е било,а и да разпространят кпоп ентъртейнмът около света.

Самите членове на групата все още не са сигурни че ще имат голям успех в този континент , но ще се радват да го посетят.

Макар че имат съмнения в този проект, те споделиха че този дебют ще е труден, но забавен.Те ще видят много нови култури, с които ще имат пряк контакт, а и техния стил в музиката може да се измени за добро:)

Credit by : BG Kpop News

Ще бъде много готино ако дебютират тук в Европа, ноо силно се съмнявам!

Честита 3-та годишнина на Блещукащите момчета от SHINee !!

Айде да са живи и здрави и по-малко скандали

:lol: и да се връщат по-скоро на сцена....

Дебютното им изпълнение, което аз гледам за първи път май :lol:

Не знам колко от вас гледаха 1-ви епизод на Immortal Song 2 днес! Но Jonghyun се справи повече от блестящо.Той е гордост за всички SHAWOLS! ^^

http://www.youtube.com/watch?v=cymT2AeIB8I&feature=channel_video_title

http://www.youtube.com/watch?v=Wuj0sXzEtms&feature=channel_video_title

Неповторими изпълнения,които могат да накарат човек дори да заплаче! ♥

Еее ама изпълнението им е все едно представят песента си в мюзик бенг или инкигайо. Гледат си в камерата и все едно че хич няма публика около тях. Очаквах малко подвиквания, да се разчупят малко, а те пак като по сценарий. Ама то и песента си е малко скучничка де дано на другите песни да сасе разчупили малко повече.

Според мен са знаели коя песен ще качат и за това гледат повече към камерата. А и мисля че това им е първата песен и още не са почнали да куфеят :lol: :lol: Пък и за първи път концерт в Европа може да са си мислели, че публиката е по-сдържана, но със сигурност скоро са разбрали че не е така :lol: :lol: :lol:

Според мен бяха доста притеснени защото не бяха на тяхна територия и се стремяха максимално да се раздадат на сцената,затова и не изглеждаха толкова щастливи колкото бяха в Япония >< Но все пак се получи добро шоу! ^^

Танцувай ми Таеминчо, танцувай.... :lol: Нуна как иска да ти открадне кецовете.... :lol: Заради тея японски промоции пак се върнаха на цветните дрехи, но поне косата на Минхо пак е дълга йей.

Shin Se Kyung и SHINee’s Jonghyun вече не са заедно!

Според агенцията на Shin Se Kyung на 20 юни,Shin Se Kyung и Jonghyun вече не са заедно,но въпреки това остават приятели.Звездната двойка вдигна надеждите на много като новата звездна двойка на поколението и раздялата натъжи много фенове,въпреки че има и такива,които са щастливи заради това,че техния идол е свободен.

Представителят обяви: " Въпреки че двамата има добри чувства един към друг,след като новината за връзката им излезе наяве,двамата бяха толкова заети с програмите си,стана трудно за двамата да се виждат и да прекарват време заедно.Наскоро,те решиха да останат приятели."

Друг представител разкри: " Мисля че беше трудно всеки от тях да намери време за другия,защото всеки имаше различна програма.Те казаха,че са решили да останат добри приятели."

Изглежда,че не е минало много време откакто са скъсали,защото до 14 юни,преди влизането на Kim Hye Sung в армията,нямаше никакви новини за раздялата им.

От октомври,миналата година,когато снимките им по време на среща се появиха,Jonghyun е във и извън страна за различни концерти,а Shin Se Kyung беше заета със снимането на новия си филм.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ааа... за новия Риплей - много ми харесва, особено Те Минито <3

lee_taemin__y_o_u__by_choiminjun1.jpg

Happy Birthday ,на най-сладкото макне на всички групи ~ TaeMin Oppa !

Хм..... искам да ти пожелая всичко най-най <3

Много успехи в кариерата и в живота, здраве, щастие, късмет ии една спътница в живота / в началото ще и се дразня, но ще ми мине яда XD / !!

Реших малко да ъпдейтна темичката на блестящите момчета. Не е като да седят със скръстени ръце. След издаването на японската "Replay" и официалният им дебют там, момчетата не губят време и вече са готови и със втори сингъл. Японска версия този път на "Juliette" . Клипът на песента вече е факт:

Ако искате да чуете нещо ново, а не рециклирано, може да се насладите на част от втората песен от сингъла , който излиза на 29 август.

http://www.youtube.com/watch?v=u5ZYslone3c

И малко снимки от един фестивал , който беше на 4ти, за да не забравяте хубавите им лица. :D

57447819201108072224321.jpg

54740086201108090506481.jpg

Kq8XVl.jpg

47834144.jpg

34190001.jpg

Разбира се въпреки натоварения график не забравят да подкрепят батковците си за завръщането им:

tumblrlpignedako1qa4rk1.jpg

От няколко дни мисля да пусна пост в темата, но реших да изчакам.

И сега си направих сбор на WTF моменти с SHINee :lol:

Първи WTF момент - Целувката на Jonghyun и Minho. Която изненада Минхо , а всички фенки изпаднаха в истерия :lol: Според мен Jonghyun е бил прекалено дълго време с Хийчул и явно е закачил този навик от него. :lol: Аз лично никога не съм била от фенките , които си падат по "двойки" в кпоп групите (освен може би GRi от Big Bang :lol: ) та това е голям WTF момент за мен. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=mAgaVyYMUXY&feature=player_embedded

Втори WTF момент - Таемин като момиче. Е стига де , едвам се опита да се отърси от имиджа на женствено момченце и....

69db11d1gw1dkcigflcw6j.png

И трети WTF момент - шапките на Кей и Jonghyun. Това си е само лично мнение. Може би не съм достатъчно навътре с модата :lol: Виж полуголата Меган Фокс на тениската ме кефи много :lol:

tumblr_lq6sgiqrxZ1qd0fz8.jpg

И все пак да сложа нещо хубаво - Сесията за Maypole:

20110822_shinee_maypole161.jpg

20110822_shinee_maypole15.jpg

20110822_shinee_maypole13.jpg

20110822_shinee.jpg

20110822_shinee_maypole14.jpg

20110822_shinee_maypole11.jpg

20110822_shinee_maypole9.jpg

20110822_shinee_maypole8.jpg

20110822_shinee_maypole6.jpg

20110822_shinee_maypole4.jpg

20110822_shinee_maypole1.jpg

Физиономията на МинХо, след киската е добра :lol: Иначе е такова дърво горкият, ама необяснимо ме радва...

Иначе ТеМин си е мацка и му тича, има много добри попадения с дълга коса и женски дрехи, а Кей е майката на групата, пак с хубави, женски, черти на лицето..

За модата с любов, въпреки малко копи пейст-а на младоците. Признавам, че Кей е интересният индивид, със своя собствена интерпретация за мода и стил, и дори понякога да има проба-грешка, е свежарката от групата, която ме кара да го заглеждам, освен да го слушам на сцената.

Одеве прочетох че "Shinee" съвсем скоро -07.09 ще бъдат в Москва, освен като жури на фестивал там, ще изпълнят и 3-4 свои песни.

]Линк[/b]

Хъх и аз искам да се включа в комплиментите за Кей. Той определено ме радва със стила си, но днес видях снимка, от която ми увисна чейнето :blink:

Ако не съм в грешка розовият триъгълник и еднорога вътре (пък и това fabulous...) са широкоизплозван знак за хомосексуалност. В темата, от която го взех изтъкваха и това, че имало дъга в триъгълника, ама на мене не ми прилича много на дъга, но както и да е. Кей дали знае какво носи? :rolleyes: Макар че все пак това е Кей....

tumblrlr7xbnlh4t1qfcby8.jpg