Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Shinee винаги са ми били лигави, но тези снимки ми идват в повечко.

Минхо ми беше най- не лигав, няма да казвам мъжествен защото е изключено, обаче тук успя да ми срине доброто мнение за себе си.

Чакам да видя Jonghyun дано не ме разочарова и той, но като е тръгнало така.... кой знае :(

Знам, че това все пак е СМ, но тези момчета нямат ли усти, да кажат колко смешно изглеждат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teмин имаш смелостта да го наречеш "момче" на тея снимки :)?

 

Смелостта или неблагоразумието не знам . :lol: :lol: Проблема за мен в неговата снимка не е в това колко мъжествен изглежда, а това че той е ужасяващо слаб и аз не искам да го гледам без дрехи..... Може повечето фенки да се зарадват на тези снимки, но за първи път аз искам да са напълно облечени, дори Minho... :lol: Да не споменавам косите им...

А Key не искам да виждам на какво са го направили.....

 

Дано поне албума е хубав и клипа не е в същия стил иначе ще бъде само слушане без гледане... :lol: Ах СМ как да не им се радваш, винаги успяват да качат летвата на лудостта си..... :lol: Сега всеки , който се е оплаквал от снимките на SuJu за Mr Simple съжалява за това хахаах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разочарована! Една дума описваща малкото снимки и инфо дотук ....

Дори за "пародия" с френски елементи ми изглежда ЗЛЕ!

Дано звучат по-добре..и дано има "игра" или "изненада"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew малко по-разведрява обстановката :lol: Косата беше ясно, че няма да е хубава, но поне снимките не изглеждат като снимани от някоя педонуна. :lol:

 

20120310_shinee_onew1-600x410.jpg

 

20120310_shinee_onew2-600x842.jpg

20120310_shinee_onew-600x399.jpg

 

 

 

Key....

 

tumblr_m0p2pgiXkv1qa1d0io1_500.jpg

 

120310-Shinee-Sherlock-Key003.jpg

tumblr_m0p2vj1ROZ1qa1d0io1_500.jpg

 

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене пък концепцията много ме кефи, обичам тва андрогинно излъчване на Темин, даже той най-мноо на секс ми лъха, другите са ми твърде кююют. Освен Кей, той е жена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да чуете няколко секунди от 'Sherlock' благодарение на Jonghyun. А песента се оказа, че е две различни песни слети в едно....СМ както винаги се чудят какво да измислят хахаха

 

 

И един машъп на цялото мини. Там където се чува гласа на Onew усещам че ще е добра песен. :lol:

 

 

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

01.jpg

 

SHINee – Sherlock

 

Въпреки че албума излезе СМ както винаги бавят клипа....

 

Още снимки, ако тези горе не са ви достатъчни да се порадвате на концепцията им. :lol:

 

 

12.jpg

06.jpg

05.jpg

04.jpg

03.jpg

02.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да кажа, щом никой не иска, но аз не съм очарована от този албум на Шайни. Исках повече от две песни, които да слушам..а и вярвам, че те могат повече.

Обаче Sherlock почна да ми харесва, може би след клипа открих повече чар и в танците. Въпреки, че песновката има супер познато денс усещане от 90-те и не ми е връх, в хорео-то и в самото присъствие на младоците има видим напредък. МинХо е далеч от онова дръвце в танцовите стъпки, Темин си е сладък, дори с екстеншъните, Кей..се заплесва както винаги, но.. само стилистите и те самите, да спрат да се оливат в копирането на определен тип дрехи. И, да стискам палци, това завръщане да мине без контузени, столове - тронове по участия, дисхармония в гласовете и губене на микрофони. Момчетата имат блясък и енергия, а феновете ги обичат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да напиша същото като Блеки, песента им е с диско звученето от 90-те, а в танците имам чувството, че има малко от Майкъл Джексън, и наистина впечатляват. Гледах и живите им изпълнения, където хармонията помежду им е доста оттренирана.

Обаче песента е почти дубликат на стара тяхна такава - Juliet, която пак има вземки от диското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално, като чух Шерлок и си викам - баси странната песен, няма никаква логика в мелодията - все едно е скърпена от няколко песни. И то така се и оказа. Като цяло 2 песни от албума ми харесват. Едната е Note, другата е тая, която презентират освен Шерлок - не ми се търси име.

 

Темин, въпреки че е мацка, вкарва добри мъжки вокали. За първи път му различавам гласа в песни...

 

Иначе и на мен песните ми повяват чувство за Майкъл отвсякъде - от танца по-малко, по-скоро самото звучене.

 

Танцът е як, макар че MBLAQ did it first.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че са събрали от мелодиите на всички песни, които са правили до този момент. Дори така да е, пак ми харесва, а този тайнствен привкус на видеото ме очарова. За любителите на мистериите е перфектна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на сладура Jonghyun ♥^_^♥

 

tumblr_lpb26cHkag1qansgeo2_500.gif

 

А ето и едно изпълнение на SHInee на песента Шори Шори :P на SuJu

 

Ама тия фенки как пищят :lol2: :lol2: :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен на Jonghyun!

 

Днес на Inkigayo момчетата спечелиха 5-тата си награда за Sherlock (включително и от кабелните ТВ)

Изпълнението от днес е блокирано за това от вчера:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_gsduoeXjR0

 

[ENG] 120329 SHINee – Mnet Wide Open Studio

/

 

[ENG] 120323 Super Junior Kiss The Radio w/ SHINee

 

[ENG] 120405 BC - SHINee Cut 1/2 [ENG] 120405 BC - SHINee cut 2/2

 

Credit: tineevip437 & nudepencil & MINHOney

 

Въпреки че преводите не са идеални е по добре от нищо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Key & Minho за Cosmopolitan :) Сладурковци :P

 

tumblr_m2qbswcY6L1qbx45qo1_500.jpg

 

tumblr_m2qhbdfIqZ1qgobqqo3_500.jpg

 

 

tumblr_m2qhbdfIqZ1qgobqqo5_1280.jpg

 

tumblr_m2qhbdfIqZ1qgobqqo4_1280.jpg

 

tumblr_m2qhbdfIqZ1qgobqqo1_500.jpg

 

tumblr_m2qdzflnW71qzcc3lo1_500.jpg

 

 

На всяка снимка на Key маникюра е в тон с цялостната му визия :i love this: Diva Key :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...