Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Току що разбрах, че шайнитата са били в Москва, на 5,6 и 7 септември. :blink: А, при нас кога? :(

 

 

 

 

Абе, май сложих спойлер в спойлера, ама найсе. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японската обложка на Lucifer

 

ix1At.jpg

 

Най-добрата компания за рециклиране - SM Докато другите се опитват да измислят нещо ново те просто рециклират старото :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горната е корейската. Версия Б, ако се не лъжа. За Япония беше само сингъл.

 

Аз като видях видето и първо помислих, че съм плеснала пак да гледам мейкинга на Миротик, докато се усетя че стаа дума за Шайни. Но пък См задават трендове и ги използват докато на всички не им писне от тях, след което измислят нещо ново, което да ползват 7-8 години още...вий ша видите, че един по един всичките СМ изпълнители ше се сдобият с клипове ала Before U Go.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеееееееееее..

Първо, молба към корейската шоу индустрия - да се забрани "водата" (със закон) за масово разхищение в бъдещите 2000 клипа на кей поп групите...

 

Минхо, да свали слим гащите на петна..че ми писна да го гледам с тях :lol:, а как ще го пратя да шлифова рапа си, само да го чуя..на японски :lol:

Аман от повторение и копиране: на определени дрехи и марки - тениската на Джонгхьон, брррррр, свалете му я!!!

Аман от клиширани кадри от стари клипове...ако айдолите са от тези, които налагат тенденциите в Корея, то повторенията почнаха да преливат от чашката и излизат от коловоза на актуалната композиция...

Честно казано, SM ми стават смешни, децата са ми много сладки, и на живо, дори и нехармонично звучащи ги преглътнах, но вече се нуждаят от някаква нова и свежа концепция, точно за тях - сладка и бляскава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не за японската си е. Може да видиш че са на същия воден сет и дрехите са същите от тийзъра:

 

не бе, душка, Миротика с водата е корейската версия Б, в Япония беше само сингъл...Йобото просто каза, че и двата сета са за Япония, ама не е тъй.

 

Йобо, щото ДБСК са вече 8 години на сцена, те са пробвАли почти всичко. А иначе те си имате няколко клишета корейците и си ги ползват до смърт. ва са клипове за фенсървис, с които да зарибяват мацките с малки момченца в в мокри тесни панталони.

 

Шайнитата милите тряя им се даде награда за опазване на околната среда. Толкоз рециклиран клип не съм виждала никога, ако не броим на Джиджи и Топ Knock out, където хората си бяха изкарали покъщината, за да е фън. Мое ли сетовете и концепциите не само на ДБСК и СУДЖУ, че и на СНСД да им дадат? Че с червеното са даже копие на Ринг Динг Донга, особено с водата около тях, а Луцифер беше именно промяна в имиджа...Мноо зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори Зен не съм видяла , че отговаряш на Сиера....

 

Ето го и клипа:

 

 

Песента на японски на мен ми е странна. Може би щото миналата година я изтърках от слушане и сега като е на японски.....

 

Какво е това на главата на Таемин :lol: На СМ не им се е давало пак пари за високоскоростните камери от корейския клип и са минали с по-евтиния вариант - вода. :lol: Поне Минхо ми радва окото както винаги :D особено сега като пак му порасна косата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това на главата на Таемин :lol:

Случи ми се се да видя това гифче преди да видя клипа и ми замръзна кръвчицата :28558:

lucifer-1.gif

Слава Богу, това е малко шопнато и не е съвсем същия в клипа, че отиде си ангелското му излъчване, иначе :lol:

На мен вече ми се драйфа от тия костюми дето ги слагат на всеки - всичките в бяло или черно. Луд на шарено се радва е казал народът! Искам малко разнообразие :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tongue.gif

Малеееееееееее..

Първо, молба към корейската шоу индустрия - да се забрани "водата" (със закон) за масово разхищение в бъдещите 2000 клипа на кей поп групите...

 

Спокойно, Блеки, това е морска вода от цунамито в Япония, нея може да се ползва за полезни цели laugh.gif

 

 

 

Чудно ми е японците как не научиха корейски до сега с толкова много корейски поп грпупи на тяхната сцена? То ние в България вече научихме, какво остава за тях ХД

 

 

А по повод на песента на японски, не мога да я възприема.... просто не е същата без онази дяволски изкусителна усмивка на Кий, с която ме спечелиха Шайнита-та.

 

shinee+key+2.jpg

 

5486733801_6db6765d5c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един агресивен мениджър, този път на SHINee, ако няма грешка. Тази сцена вече не ме остави с противоречиви чувства, тъй като вече бях прекалено "възхитен" от мениджъра на CN Blue :D.

2di0ygw.gif

Този е по-хитър от предния "звяр" (мениджъра на CN Blue) и напада момичето в гръб. Тук вече, от самото начало бях с лоша нагласа, въпреки че се възхитих каква стратегическа атака проведе мениджъра, за да сломи прекалено "силния" си враг :D. Е, този вече нямаше да се размине "толкова леко", като предния, си помислих, въпреки че почувствах и сантиментални чувства, може пък тази фенка да е застрашавала живота на някое от момчетата :unsure:? Както и да е, бях прекалено "афектиран", за да не си представя какво може да се случи на този мениджър на някое друго място, различно от Корея :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли такова нещо?! Много грозни картинки това с мениджърите. Разбирам, че им е писнало от напористи фенки, но това вече е прекалено. Аз ако бях, бих съдила...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, какъв е този ужас?! Ами имат фенки, момчетата, да нямат ли?? Нали това искат и мениджърите, ли може би с им дошли малко в повече, та са решили да се отърват от тази-онази. Момичето си върви по пътя... всъщносът би ме учудило ако е просто фенка. А момчетат са като от камък, дори не мигнаха и по никакъв начин не реагираха. Та да не са от желязо? Явно с такъв мениджър, не им лесно и на тях.. но по-добре да не ми пада пред очите, защото ще си припомня всички бойни изкуства, които някога съм практикувала през живота си.mad.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя мениджър дали ще се отнесе така с европейка?! Много ми е чудно..

Чудно ми е също, че няма вече организирана групичка за Лондон.. Няма ли фенки ;)

 

 

Повечко ТУК

и ТУК..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... в детската градина смях "удари" тез петима... :lol2:

Ми деца са си още, факт.... Пък и по-нормални въпроси не можеха ли да им зададат?

Ето интервюто от 2011 KPOP FEST в Сидни, Австралия.

 

Слагам и солото на Темин (песента е на se7en, а малкия е бил фен на севън-чо) от концерта на Шайни в Лондон, защото отделно е хубаво да чуем, че maknae-то може да пее. Работи върху гласа си, дори успява с високите тонове тук, освен емоцията, която показва .А, и някак гласа му нежно ми напомня на гласа на Хиро. Дже е един, разбира се, но Темин ме зарадва с тази песен. Палец горе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли аз? :)

 

Ми малкият ме радва, че показва глас и най-вече набра смелост да пее. Наистина да пее, и то сам...в случая.

 

Темин / "Immortal Song 2".

Тръгна плахо и малко се притесних, но завърши страхотно песента. Има какво да учи определено, но някак музикално израства всеки ден...

http://www.youtube.com/watch?v=FRcdBmWc4lE&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SHINee се завръщат на 21 март с четвъртия си мини-албум Sherlock.

 

И тук за мен идва WTF момента с тийзърите на Minho и Taemin. :lol: Не искам да си помислям другите как ще изглеждат.... И каква е тази концепция "френски момчета" (или момчета от Франция не знам както ви харесва :D )???

 

71efd5090ba1756af0c71f79f39bb766_large.jpg

 

4fc06e223fea74dff339c0ca3a2767c2_large.jpg

20120309_shinee_taemin.jpg

20120309_shinee_taemin1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...