Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Оф горкичкото ~.~ Ама защо така...от преумора най-вероятно, много лошо, трябва да си вземе малко почивка, което едва ли ще му бъде позволено, дано поне да е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо това с ореха постоянно го карат да го прави

:D Железен пръст има тоя човек :lol::lol: :lol: Аз ако пробвам по-голяма е вероятността да си счупя пръста, отколкото да счупя ореха :blink::lol:

 

Едит: Мммм тъкмо открих снимки на шайнитата за Thailand Tatler Magazine и реших да ги споделя с вас :)

 

99mr2.jpg

 

zjwyo.jpg

 

1Csra.jpg

bIdc2.jpg

wNnwr.jpg

uQnnJ.jpg

4ufmr.jpg

7DraB.jpg

T7oq2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като чух Ring Ding Dong, съм като обсебена от тези момчета. Страхотни са - радост и за окото, и за слуха. Направо ми изпълват душичката, разтреперват крачетата и разтуптяват сърцето :blush: .

Поздрав с изпълнение на моя любимец :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=SHqTr-Qtxgs&feature=player_embedded

 

ПС. Направо настръхвам като го слушам :rolleyes:

 

Едит: Keiko, епизода на Happy Together, с участието на Onew и DBSK е страшно забавен. Всъщност така не съм се смяла и забавлявала от много време насам :es:.

Редактирано от melli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



То всъщност това е последното. Имаше преди това на Джулиет едни изпълнения, на които се мяркаха девойките и фенките се дразнеха, но накравя с това просто си ескалира напрежението....Пък и в този период СНСД и Шайни, които бяха единствените напълно активни групи на СМ, които не ги бе ударила криза, бяха заедно жпод път и над път, което също много изнервяше фенките.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно някой да е намерил епизода на 100 Out of 100 с Оню с английски субтитири, че в ютубата само отделни части намирам и то са тези, които са публикувани в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурчета :)

http://www.youtube.com/watch?v=rg7z9j-4aYo&feature=player_embedded

 

 

 

 

Romance, аз гледам в този сайт :click: предавания с английски буквички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата за Дрийм тийм има линк към един блог. Мацката е виетнамка или малазийка, не знам точно, но превежда цялото шоу, макар и със месец закъснение. За сметка на това е хубав превода.

 

Кой брои дните до 18 юли, когато Темин ще стане мъж? (и не, няма да се подложи на операция за целта)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shinee-key-me2day-cheer.jpg

 

Key: Haha! Времето е хубаво! Искате ли да отговарят бързо... ах! Noona Аз наистина харесвам, Sun Deyee! Аз съм супер развълнуван за него.

 

5576897586_a1e4ff4521.jpg

 

Onew: Здравейте ^ ^ За "Опера" събитие? Haha ~ Мисля, че това би било един добър продукт (музика), които ще накарат хората да плачат много ~ Всъщност съм пробвал преди ~ ~ Но така или иначе аз искам да подкрепим нашата noona!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, не мога да не споделя малко снимков материал на сладурковците от появата им на Opera Star (2 април)

 

208547_183857388327762_138111969568971_433442_3755330_n.jpg

 

209800_183857451661089_138111969568971_433447_667153_o.jpg

206667_183857401661094_138111969568971_433443_5718534_n-1.jpg

199827_183857441661090_138111969568971_433446_3139329_n.jpg

 

И едно много сладко фенско клипче от въпросното събитие

:wub:

 

ПС. Гостуването на Key и TaeMin в HeeChul Young Street с буквички :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2135670acfa39356.jpg

мое произведение

Saengil Chuka Hamnida Jonghyun

 

Пожелавам ти много, много щастие и любов с твоята половинка,да не забравя ме здравето, защото от него идват всички неща в живота, големи успехи в кариерата - разбира се ще има и падения, но те са част от живота на човека,нови и незабравими преживявания !

 

Още едно пожелание или по скоро съвет : Не се опитвай на огаждаш на всеки един от феновете си защото няма да успееш,винаги ще има такива който са недоволни или такива който завиждат.Не взимай толкоз на вътре техните коментари, защото това е твоя живот който е единствен - Опитай се да го изживееш колкото се може по-пълноценно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...