Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Кей за бранда Benetton и тяхната кампания Find Your Color в новият брой на GQ Korea :panda-145:

샤이니 키와 베네통이 함께한 FIND YOUR COLOR!

 

Image Image

Off Topic

ImageImageImageImageImage

 

 

 

Нови промо снимки на Теаминчо:panda-145:

Image

 

Off Topic

ImageImageImage

 

Редактирано от bubble
Добавяне ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темин ни информира за любовния живот на мениджъра си. Вече не е "ному лонли мен", а "бизи, бизи" (тоест зает). :lol2:

TikTok 'ма много е сладък Темин.

Ще ми липсват ъпдейтите му по тази и други теми. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредни убийствени снимки от Темин.
Между другото в албума ADVICE ще има песен продължение на 2 Kids, която ще се казва Sad Kids. Обичам Децата и макар да ми е кофти, че ще са тъжни отново, тайничко нямам търпение да видя как ще е развита идеята.
Изображение

Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение
 



Не знам дали сме писали по-напред.
На 23.05 SHINee ще проведат фен среща под името Bistro de SHINEE.
Туитър
V LIVE - 「SHINee WORLD J Presents 〜Bistro de SHINee〜」

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се влюбиш в песен? Да, на мен често ми се случва, а последно в тази - If I Could Tell You, Темин и Тейон.

"...От известно време мисля само за теб,
всяка една минута през деня.

Ако спреш да загатваш за промяна

може би ще е различно между нас...
Ако можех да ти го кажа естествено,
ако можех да ти кажа това, което искам.

Сърцето ми ме изпреварва, 
искайки да те достигне още малко.

Ако можех да ти кажа
мислите си.
Ако можех да ти кажа...
"

 

 


Целият албум ADVICE в YouTube Music.
На мен много, много ми хареса. Надявам се и на вас. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Key се обединява с популярната колекция за вежди „Aqua Resist“ на Makeup Forever, за да подчертае неговите смели, уверени вежди в юнския брой на списание „Marie Claire“!

1621560679-186530677-3885896761514703-76

 

+ още снимки

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей за това нямам търпение - Темин в Studio CHOOM. Казват скоро ще е.
Споменах ли колко ми харесва хореографията?



Тук пък споделя кадри от създаване на всички онези страхотни тизър снимки. :)

 

 

Групата, заедно с колегите си от SM - Тейон, Уенди Red Velvet, Йесонг Super Junior, така също и Yo-seob Highlight и др., ще участват в третия фестивал организиран и в полза на Фондация Shiny. Тази година заглавието ще е "U & I, I'm always waiting to hear your stories' (Ти § Аз, Аз винаги очаквам да чуя твоите истории). Поради извънредната обстановка събитието ще е неприсъствено и ще се излъчва онлайн в YT на фондацията, на 30.05.2021 г., 18:00 KST.
Не знам дали момчетата ще имат изпъление или ще бъдат специални гости, но е страхотно, че подкрепят кампанията.
Изт. Soompi

В спойлер слагам видео от канала на Фондацията.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Onew, Wonpil /DAY6/ и Youngjae /GOT7/ в списание ELLE Korea покрай ролята на Haram, която споделят в мюзикъла Midnight Sun.

В интервюто към списанието тримата показаха изключителната си страст и привързаност на сцената. 

Onew казва: Гледах всички, освено едно-две от първите изълнения на всеки актьорски състав.

Youngjae наистина има момчешка красота. Wonpil има деликатна чувствителност.

Elle

 

E15gpe-OVIAc4-Ejn.jpg E15glt-JVIAY9-PAI.jpg

 

Темин в денс предизвикателство на песен на...  Темин.:D

Новото танцово предизвикателство на MCOUNTDOWN е на неговата песен Move. А в последно време освен другите избрани участници, в предизвикателството се включва и оригинала. Ех, с тая коса...:swoon:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе OST Part.4 изпълнен от Onew, към мюзикъла в който участва Midnight Sun.

Goodbye days - 온유(with Kei)

E2-I7e-JVUAAdboc.jpg

 

 

П.П: На 25 май, което е при тях вече, групата отбелязва своята 13-та годишнина.

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сълги от Red Velvet се включва в новия тренд на SM "да реагираме на колега", с реакция на клипа на Advice. 

 

25 май 2008 г. 

Честита 13-та годишнина на SHINee. 

Знаете ли, че... :D нещо абсолютно маловажно, но ми е приятно да споделя. Първият денс кавър изобщо, който видях беше на живо. Мисля че MOD изпълняваха Ring Ding Dong при едно посещение на корейска тв в България да отразява разпространението на халю вълната. Бях очарована от танцьорите и сложната, динамична хореография. Думата "кавър" ми беше чужда, не разбирах, че е съществена част от к-поп културата, просто се наслаждавах на чудесното изпълнение, което наблюдавах. 

Съжалявам и, че не станах фен на SHINee още по-рано, въпреки че точно те ми помогнаха да се влюбя в к-драмите по-рано същата година. 

Та имам "връзка" с Шайни още преди да знам, че имам такава. :lol2:

Пожелавам още няколко  x13! 

c845ff4ba8a49306.jpg

 

3f9f56811ab66647.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Dong Wook, Lee Ji Ah, Kim Go Eun, SHINee's Onew, AKMU's Suhyun и Yoon Jong Shin ще поздравят зрителите с нов тип фюжън естрадно шоу, коетозапочва по JTBC следващия месец!

Произведена от същия екип зад поредицата „Begin Again“ на JTBC, предстоящата нова естрадна програма 'The Sea I Wished For' съчетава готвене, музика, както и разговори в едно. Всяка седмица различни клиенти посещават романтичен морски бар, където членовете на актьорския състав ще сервират вкусна храна, напитки и ще изиграят експертно подготвен плейлист.

Актрисата  Lee Ji Ah ще оглави актьорския състав като главен готвач на морския бар, докато Lee Dong Wook ще служи като главен барман. Актрисата Kim Go Eun ще демонстрира любовта си към океана като спасител, докато Yoon Jong Shin и Suhyun ще се справят с музиката. Не на последно място, лидерът на SHINee Onew ще се занимава с десерти като пекар на отбора.

Очаквайте сърдечно новото предаване с участието на уникални гости в 'The Sea I Wished For' премиера на 29 юни от 21:00 KST!

E2-Nh-V82-XIAARmr-C.jpg

 

П.П...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...