Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Да, излезе и макар клипът да не ми хареса особено (или по-скоро октоподската част) песента е страхотна, както и другите две нови, особено Days and years. Разкош. 

Обаче ме е яд, че не успях да гледам лайфа преди излизане на албума. Споделили са някои много важни неща. :) 
Като това, че на 2.05 Темин ще има самостоятелен Beyond Live концерт, а по-късно през май ще издаде нов соло албум. Йеее :xaxa: 
За юли е планиран соло албум на Кий, а септември на Джинки.

Страхотни новини, как мислите? 

Изт. Soompi

aba1fc702524ee08.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана 12 ч и в каналите на SM започнаха да изскачат Шайни, Кьохюн, WayV и очите ми на X :lol2:

Първо да сложим Atlantis, лайф изпълнение от концерта им Beyond Live, провел се на 4.04.

 

А тук, ТикТок, кратко потвърждение за соло албума от самия Темин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз поствам нещо любимо от участието им в I Can See Your Voice.

Като ги видях и чух тези двама прекрасници как пеят една от любимите ми техни песни 

и хем се насълзих, хем ми оправиха деня.  Shinee с годините стават като отлежало уиски.

Поздрави за всички техни фенове

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ivanova_M, по-рано не успях да пиша, но страшно ме зарадва със Stand By Me. 
Когато преди сто години започнах с к-драмите това, което ме впечатли беше качеството на продукциите, но най-вече музиката. Тази песен беше първият ми любим ост от първата ми драма и завинаги ще си остане специална за мен. Благодаря!
 

SHINee гледат видеото на Atlantis за пръв път. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bts Atlantis :wub:


А това е лирик видеото на песента Area.
Текста е в съавторство с Минхо и част от стиховете са референции към текстове на Джонгхьюн и песни на групата. 
Както пеят момчетата: "The void you left won't fill"  ("Празнината, която остави, няма да бъде изпълнена")
Изт. Koreaboo

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онлайн концерта на SHINee Beyond Live е центърът, около който се върти краткия филм на Wall Street Journal за преоткриването на онлайн концертите, както са кръстили видеото. 
Интересно е, че казват, че SM са започнали да разработват концепцията още през 2012 г., но пандемията сега ги изстрелва напред.
И накратко - предвид добрите резултати смятат да продължат с този тип концерти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкото се развихри.

Темин ще има онлайн концерт на втори май, наречен 'Beyond LIVE - TAEMIN : N.G.D.A' от 15:00 KST.

Билетите ще бъдат на разположение от 20 април, 15:00 KST чрез Naver V LIVE.

Ez-Tc-VHy-Vg-AIVa-AO.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Билетите за онлайн концерта ще се пускат утре, 15 ч. KST, а преди малко Темин имаше лайф в който беше изключително емоционален.
Най-важното - оттегля се от активна дейност на 31 май, защото влиза в казармата. Ще се върне през декември 2022 г.
Сподели също, че албумът му ще излезе втората или третата седмица на май, очаква се окончателен график.
Ще липсва, но както самият той каза: "Не искам да прекарам оставащия повече от месец тъжно. Подготвил съм много неща и ще покажа брилянтно изпълнение и музика." :) 
Изображение

Naver
Soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни SHINee имаха участие в канала MMTG. 

Първа част, вече с англ. субтитри. 

Втората ще бъде излъчена на 22.04.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Atlantis из музикалните предавания..

 

Atlantis - SHINee(샤이니) [뮤직뱅크/Music Bank] | KBS 210416 방송

 

(SHINee - Atlantis), MBC 210417 방송

Off Topic

 

 

 

SHINee(샤이니) - Atlantis @인기가요 inkigayo 20210418

 

 

Key предприе „крайна феерична стачка“.

На 18 април, SHINee изпълниха последния си етап от "Atlantis" в "Inkigayo" по SBS, като казаха на феновете си временно "сбогом". За да направи последния им етап запомнящ се, Кий пусна ръкописна бележка в края с надпис „Край на феята“, като шега, че той вече няма да работи като завършваща фея!

1618762191-glassrepulsivegnat-size-restr

 

Още от промоциите на SHINee за "Don't Call Me", Key стартира тенденция сред идолите, използвайки слота си „завършваща фея“, за да държи ръкописни табели, съдържащи сладки или остроумни послания. (Един от първите беше: „Minho will be on soon“.) Преди това той беше използвал същата техника и в Amazing Saturday.

 

След като видяха съобщението „стачка“, потребителите на мрежи весело коментираха:

"OMG noooooo не стачкувайте, моля, не ни оставяйте хахахаха"

"Толкова добро чувство за хумор, както винаги"

"Трудова стачка като завършваща фея lmao"

„Обичам Key за стартирането на тази тенденция!“

„Благодарение на неговата тенденция успяхме да извлечем някои легендарни моменти от други идоли като Kang Seung Yoon lol“

 

П.П: KANG SEUNG YOON с неговия "SHINee's back" в  „Inkigayo“...

Ez-Ql-S7q-Vc-Ag-Bro-F.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като соло изпълнител Темин ще вземем участие в TikTok Solo Night - поредица виртуални концерти на приложението.
Събитието ще се проведе на 6.05, 19:00 ч. KST.
Изт. Bandwagon

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко време остана до соло концерта на Темин Beyond Live N.G.D.A.

Насладете се на хайлайта от предишни негови концерти и се подгответе какво ни чака на 2 май, 9:00 ч. бг време. 



Шайни спечелиха 1-во място за айдъл група на провелите се '2021 Brand Customer Loyalty Awards', а Кий зае 1-во място в категорията 'Male Entertainer-dol'  тоест айдъл, активен участник в развлекателната индустрия. Кибум беше отличен за участието си в шоуто Amazing Saturday.
Поздравления!
Изт. Reddit

0004395830_001_20210427184304213.jpg?type=w540

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстоящият летен романтичен мюзикъл „Midnight Sun“ пусна плакати на Харам и Хаена, изиграни от 8 различни актьори и актриси!

Първо, в  главната мъжка роля на Харам са SHINee's Onew, DAY6's Wonpil, NU'EST's Baekho, GOT7's Youngjae и Jo Hoon. На противоположния край, прекрасното пеещо момиче Haena ще бъде изиграно от Kei / Lovelyz/, Kang Hye In и Lee Ah Jin. Въпреки факта, че всички звезди ще изобразяват един и същ герой в „Midnight Sun“, всяка успява да извлече своя, уникален вариант на Харам и Хаена, както можете да видите на техните индивидуални плакати по-долу.

Междувременно „Midnight Sun“ разказва любовната история на момиче, което пее под лунната светлина, Хаена, и момче, ярко като слънцето, Харам. Очаква се мюзикълът да работи от 1 май до 25 юли в Art Center Kwanglim, като също се излъчва на живо онлайн чрез MetaTheater.live.

1619497854-ez8vd1bvkamkild.jpg

 

Тук може да видите и на останалите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един клип с който да ни накарат да искаме още по-силно концерта на Темин Beyond Live N.G.D.A. 

Този път от канала на Dream Maker. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темин имаше специална изненада за феновете по време на днешния му самостоятелен концерт!

На 2 май KST, членът на SHINee проведе своя самостоятелен онлайн концерт „Beyond Live: NGDA (Never Gonna Dance Again)“, където той не само изпълни своите хитове, но и даде на феновете специално изпълнение на предстоящия си сингъл „Advice“, заглавна песен на неговия неиздаван 3-ти мини албум със същото име.

По време на концерта той пусна и тийзър видео за издаването на албума, като обяви, че 'Advice' ще излезе на 18 май.

 

П.П: Ето го..

TAEMIN 태민 The 3rd Mini Album [Advice]

Release ➫ 2021.05.18
E0-Yv-WHq-VIAIPMt-L.jpg

 

Minho ще гостува в JBTC "Basketball" за специалността "Нека ви представя моя приятел, който харесва баскетбола". Епизодите ще бъдат излъчени през юни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно и хубаво завръщане имаха.. Много ми хареса самата емоция..

Беше твърде отдалечено от това, което си мислех от снимките :lol: Но същевременно енергично с мелонхолия..

Видя се силата им като група.

 

Ще имат специален лайв в vlive на 25- май под името  'SHINee DAY'  за 13-тата годишнината им с феновете.:panda-145:

fa475296bb83b8c2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, да не мислите, че след последното завръщане на SHINEE скоро няма да ви тупкат сърчицата?
Започна се и с тийзър снимките на Темин.
Някъде пишеше, че с ADVICE щял да покаже тъмната си, мрачна страна. А аз си мисля за Criminal и се чудя колко още по-тъмна ще е тази страна?
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taeyeon ще участва в предстоящият албум на Темин, двамата ще изпеят парчето "If I Could Tell You"... О, да видим.

Тъитър

 

П.П: Представяте ли си го този младеж с обръсната глава за казармата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...