Jump to content

SHINee


Recommended Posts

 

От декември Onew е в казармата.Вече е избран за една от главните роли на военния мюзикъл - '신흥무관학교' (Shinheung Military Academy).

До него на сцената ще бъдат и Ji Changwook, Go Eunsung, Kang Haneul, Jo Kwon(2АМ), Kim Sunggyu (INFINITE) и други.

50626128-2237347992978681-56574390996324

Днес се разбра, че Key е минал входния изпит за армията, който ще му позволи да стане част от военната музикална група.
Официалната дата на влизането му в казармата е 4-ти март, а на излизането - 7-ми октомври, 2020г.

Преди влизането го очакват няколко концерти в Корея-'THE AGIT KEYLAND',а на 29 януари е премиерата на филм с негово участие-'Hit & Run',на която ще присъства...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от The 1st Repackage Album "Ï Wanna Be" на Key...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Албумът...

 

И една реакция към главната песен...

Off Topic

 

 

Off Topic

 

 

Както вече знаете,на 4 март Key влезе в казармата.Ето и малко материал и от там...

Off Topic

 

 

 

D021-Pr-Xc-AAY-ow.jpg

 

 

 

 

iejpg.jpg  kjpg.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали напред го има този стейдж, но направо ми оправи деня. :rofl:

 

И тук да кажа. Щерка ми, онова щуро A.R.M.Y. наскоро ме пита: "Ти сега да не станеш shawol?" Ъ? Кой? Аз? Никога! Сакън! Аз само Темин обожавам, а Минхо мисля за един от най-красивите корейци, а Onew има приказен глас, а Key е много интересен човек. НО! Това нищо не означава, нали?

Нали? 

Пп. Обожавам Темин, казах ли... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минхо чака разултати от положения от него изпит за морската пехота на Корея /това се води  една от най-трудните/тежките дивизии в армията./

Той е минал проверката на документите, интевюто и физическия тест, но се очаква и крайното решение. Ако бъде приет,  ще постъпи в армията на 15-ти април.

 

Но преди това,на 28 март ще пусне първата си соло песен- "I'm Home".

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15 април Минхо влезе в армията и по-точно в морската пехота.Той е първият изпълнител от SM,който влиза точно там...

Статии... :click: и :click:

57083504-2188105354613239-87290915238004  D4-LDf-R1-UUAIHQFD.jpg

 

Off Topic

 

D4-Nuj-En-Xo-AYTZY5.jpg

 

D4-K8yx-DWw-AA9g-HA.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...