Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Туци, съгласна съм за концепцията им при дебюта и след това. Но не ми допадаше, с малки изключения. За гласовете им също съм съгласна, дори сега се усеща още при някои.

Мога само да те успокоя, че няма да са дълго с тази концепция. Тя е от онези ударните, с който наистина впечатляват много, но не става за дългосрочни цели. :)

 

И за да не е празен първия пост от страницата... Нещо тяхно... и не съвсем :).

http://www.youtube.com/watch?v=rEUMkcBYn4k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пак да се намеся...

 

С Туци съм съгласна...Но при дебютя си Taemin нямаше още даже тея заветни 15, без значение как ше ми ги броят корейците. Още повече, че от 2008 двете бой групи, които направиха впечателние и се задържаха са тези малките и 2pm. Но докато едните вървят по утъпкания за повечето айдъли, макар и по тяхно му уникален път, другите се показа като секси айдъли...И на този фон би било много трдудно да се изкара секси концепция като поставиш Taec до което и да е Шайни.

 

Много се впрягате за прическите...Те са най-лесните за оправяне неща особено в днешно време и при тази мода. След месец Кей няма да е така, а на мен ми харесва. Момчето нема нищо невинно у него, а и не демонстрира да има проблем с косата си, което само е плюс защото всичко си е до това как я носи.

 

Aз ги харесвам, щото са чаровни децата и с малко по-различно от обичайното звучене, плюс че и талант имат. Ама да изчакаме лайв-а.

 

 

 

П.П. DBSK фрустрираха с Тri-angle, че и с O, Super junior- Don't don, U-kiss, B2ST,...Всички го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква разлика само???

Признавам си, че преслушах албума, преди да видя/излезе клипа на Lucifer..и по-добре :D

Албумчето е доста различно и разнородно, и предполагам, че ще спечели и нови фенове, малко над 16годинки., простете верни фенки...

На първо слушане щом ми се откроиха повече от 2 песни, това е само плюс за момчета, и се надявам, че и други ще оценят промяната им,

или наистина израстването им, или как да го кажа, гласовете им звучат по-секси, ако не по-зряло?

Тази клипираната Lucifer не ми е любима, освен силният звучен старт, рапа на Minho и концепцията със тунела.Няма смисъл за мен този клип

(или защото нищо не сващам от текста),танцът???, ако това бе хореография, аз съм почти графиня :lol: и грима е повечко от експониран за тези

момчешеки фейсчета.Но това е шоубизнеса, в Корея, трябва да трещи, да динг-донга.....за да се харесва ..

Само на мене ли ми звучи тази песновка сякаш на Супер Джуниърска с гласовете им преди година? Странно B)

 

Твърдо обаче ми допадат A-YO, много сладко звучи, но не заразно захарно като предишните им песновки, Shout out ми привлече ушите,

също мога да похваля и нежната "Your name".Даже "Ready Or Not", поне мелодията много ретро ми звучи и ме кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meн хич не ме дразнят с новата си визия - напротив, интересни са ми. Преди бяха някакви невинни девойчици, сега имат нещо по-мъжко (като изключим момичето с дългата коса :)).

 

Албума не съм го чула, сега ще го потърся за дърпане, но луцифер не е лоша като за начало. Това, което ме дразни в нея е, че ми е малко плагиатски бийтът. Веднага щом я чух и се сетих за тая песен:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момчетата за албума. Не очаквах да е толкова добър. :P

Допаднаха ми повече от половината парчета.След второто прослушване на албума откроих:

"Ready Or Not" -9,5/10 -за мен най-силното парче,дано да се клипира.

"A-Yo"-9/10 -също задължително трябва да има клип.И ако той е добре направен ...предчувствам потенциален мегахит.

"Obsesion"-9/10 -дамс,и това е потенциален хит.

Гледам в коментарите никой не спомена парчето Life :blink: .Само на мен ли ми допадна?Макар,че му липсва комерсиалното и хитовото,май ще си го слушам най-често.Същото се отнася и за Quasimodo.

Up & Down ми е много странно парче.Признавам,че не ми хареса,ама има нещо в него много симпатично.И ще ми се хареса след време. :lol:

 

ПП.-Като видях снимката им от 2010г. ги взех за Visual kei. :lol: Явно ще навлизат по-здраво в Япония.

ПП2-Едноименното парче ми е страшно антипатично.Едно от най-слабите в албума.Чак и клип си има вече.Предчувствам,че много по-добри парчета няма да имат тази чест.Но така е в индустрията...щом е едноименно и звучи добре,трябва да има клип.Но ДА,Луцифер звучи добре. -_-

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се обадя..

Клипът на Lucifer не ми хареса особенно.Но пък за сметка на това останалите песни от албум компенсират.

tumblrl5upufx83x1qzco8q.jpg

 

tumblrl5uqeo0p631qzhekh.gif

tumblrl5uo12wrvw1qzhekh.gif

tumblrl5uow2ujvg1qzuojy.giftumblrl5uoukdpor1qzuojy.giftumblrl5uojmnp4j1qzuojy.gif

 

 

И нещо интересничко,което намерих..

 

Q (for Jjong): If you compare yourself to a movie actor?

Key: Someone sleazy.

Onew: Arnold Schwartzneger. (LOL WTF)

Jjong: Arnold…

Onew: Werewolf, Taylor Lutner?

Jjong: When I saw New Moon, I said I will become like him, watch! So like him, I walk around the dorm without shirt all the time.~~

 

А феновете какво ли не забелязват~

 

tumblrl5ujeo4uve1qcuvia.png:lol: :lol: :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да да! Харесва ми!

(специално изгледах цялото предаване, за да може те да са предпоследни естествено..)

Само Minho защо седи така самотен на тоя стол? (въпреки че е як ефекта) ..

Бях чула нещо за няк'ва контузия или нещо такова?

 

ии много се радвам на косата на Onew... така да беше и в клипа....

и TaeMin с вързана коса повече ми харесва

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо ...Up & Down...тази песен ми е адски неприятна...в албума имат къде къде по-готини песнички...

 

отноосно Луцифер...аз се изкефих на макс на изпълнението...

Малко ми беше жал за Минхо...но дано все пак да го видим на някоя от промоциите...незнам колко е сериозно,но му пожелавам бързо да оздравее...

Мисля,че Onew се превърна в новият ми любимец ..хаха ...страшно много ми хареса тук..и прическата беше адски готина...

 

Доста силен старт направиха...дано докрая на промоциите да е така....

 

38749_140915995927561_100000274838358_318298_2762539_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да пусна нещо да се посмееем:

spocktopminho1.png

 

wjcrkp.gif

 

 

Иначе за днешното им изпълнение мога да кажа, че визията далеч се разминава с концепцията от клипа,

но не ме кефи, единствено защото повтаря с концепцията на 2PM в My Color :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, цветовете са си запазена марка на светкащите и преди 2пм, а и са адски сладури в последното и изпълнение, особено на Малкия усмивката.

 

А аз си мислех, че косата на Минхо копира на Чангмин концепцията от Миротик, малкия толкоз му се класня, че няма се изненадам...Ма на голямото бебе му седеше по-добре, отколкото на Минхо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Поздравът на Shinee към читателите на allkpop

Edit:


http://www.youtube.com/watch?v=LCktiLvd4Dk
Спечелиха :es: Поздравления за момчетата все така да я карат :yes::D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SHINee и тази седмица обраха награди повториха тази на Music Bank и си взеха една чисто нова Inkigayo :)

две снимки от края на inkigayo и няколко от зад кулисите от другите програми

 

b21cdf19291034d8a83ae39.jpg

4b79dc4c52805220f6c86b4.jpg

72e72c921c06cc056ee78d1.jpg

873e7e29d877e13b6fb46f9.jpg

196237856bb4877ce32b245.jpg

 

само аз ли мисля че е престъпление да има толкова красиви момчета като Таемин :lol:

 

3cfd09a0baf185c070ba8e8.jpg

 

 

и няколко снимки от сесията им за Nylon които мисля че ги няма

 

3cc6cf26af036edada1078f.jpg

54ea64a1d31eb8d1248508c.jpg

78e0f8e1b0c32eb457303c8.jpg

39412838c919b5612460a2a.jpg

a30e89bba70af0029b2c1a1.jpg

a6656d521bdc38c744431b5.jpg

e034e884593f213aa45b2d6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прощавайте за двойния пост но според мен трябва да го сложа в отделен

Най-накрая Минхо се завърна :es: (party) :P

 

въпреки че днес нещо гласовете им не бяха перфектни пак са си сладури :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SHINee са ми моите вечни любимци.Много се накефих на новата им визия,а и още нещо - относно прическата на Кеy-той каза че сам е избрал да бъде подстриган така :) А и според мен малка промяна в стила няма да е лошо.Радвам се,че поне косата на Темин не е естествено дълга,а явно я одължават. Попаднах на снимки на които беше с нормалната си дължина на косата и много ми олекна хаха :lol:

85037662.jpg

Относно новия им албум.Всичките песни ме изпълват до една.Obsession със скритото послание в нея,което JJong така и не разкри :rolleyes: Electric Heart - съвсем нов ритъм,Lucifer-най-големия хит с невероятна хореография,както и Your Name-все пак Onew e написал текста и Up & Down- която наподобява хип-хоп .Надявам се момчетата да бъдат винаги толкова перфектни и SM да им дават малко повече почивки,изглежда са доста заети напоследък и нямат много време да си отдъхнат <_<

SHINee Fighting ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата отново печелят INKIGAYO :rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=13fq8S0fy0k&feature=player_embedded#!

 

A ето и изпълнението на Lucifer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=fXCFvX3hWVA&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за вчерашната победа. като го гледах бях нещо от типа те сериозно не зацепиха че спечелиха. много са смях на физиономията на Onew, колкото и пъти да го гледам секи път ще ми става смешно като му тикнаха букета в ръцете :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=bKPM6B7YHxI&feature=player_embedded


Shinee в предаването Muzit за останалите изпълнения цъкайте отстрани в тубата :)

=>>> Taemin baby браво на него личи си че се развива музикално много е задобрял :)
Радвам се че имат доста сносен английски повечето корейци никога не ги разбирам когато пеят английски песни :D А Key Diddy часта ме разби много беше як :lol: От такива предавания можеш да видиш че момчетата са си изтъкани от талант и са наистина прекрасни :wub: Жалко само че Минхо го нямаше....

и един клип за епичната борба на Тае с лошото яке :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...