Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Taemin на  A Nation festival, Tokio, първото танцово изпълнение тук ми харесва повече отколкото демонстрираното на танцовото шоу Hit the Stage

 

https://www.youtube.com/watch?v=7XJjYq39zes

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-тият дългосвирещ? албум "1 от 1" съдържа 9 песни:

 

 

 

샤이니 (SHINee) – 1 of 1 – The 5th Album
Release Date: 2016.10.05
Genre: Dance, R&B / Soul
Language: Korean
Bit Rate: MP3-320kbps

One year since Married to the Music, SHINee is back with a retro concept for their fifth full-length album 1 of 1!

Track List:
01. Prism
02. 1 of 1
03. Feel Good
04. 투명 우산 (Don`t Let Me Go)
05. Lipstick
06. Don`t Stop
07. SHIFT
08. U Need Me
09. So Amazing (Special Track)

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PUQ1ICDL5TI

 

Jonghyun-Minho_1475560729_af_org.jpg

 

SHINee_1475026018_%EC%83%A4%EC%9D%B4%EB%  CtapWusWYAAP2Jo.jpg

 

SHINee-Taemin_1474989335_af_org.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превю за идния Weekly Idol - Shinee не са участвали в шоуто от 3 г.

 

 

МинХо с главана роля на голям екран във филма "Двама мъже" играе един от 4-ма тийнейджъри, избягали от вкъщи , а Ma Dong Seok е собственик на нелегален караоке бар, който ги преследва. Филмът ще бъде показан през февруари, но е избран за показване и ще има един вид премиера на 21st annual Busan International Film Festival (BIFF) .

 

SHINee-Minho1.jpg

 

ma-dong-seok-shinee-minho.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзъра от песента на предстоящата repackage версия на албума "1 of 1". Много по-различно от това, което ни предлагаха напоследък момчетата, очаквам го с нетърпение.

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставям линк към един Фен проект свързан с SHINee в случай, че не сте видяли темата ;) .

През февруари излезе и японският им албум FIVE.

Клипът към песента Get The Treasure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще можем да се радваме и на корейско завръщане, датата е 16.10. Връща се с втория си дългосвирещ албум "MOVE".

 

Тийзъри от клипа:

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха и двата музикални клипа, песента много ми хареса,  на първо слушане, не повече от Press Your Number, въпреки че странно ми звучат идентични. Но след няколко слушания, определено започва да ми харесва все повече. Заснемането на клипа и хореографията също заслужават похвала.

Off Topic



 

 

И ето и пърформънс версията:

 

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съкрушен, че трябва да отпратим толкова талантлив и добър човек, дано душата му намери покоя, който не е открила в този жесток свят! Всеки път изглеждаше ведър и засмян, колко ли неща е криел в сърцето си, които са го мъчели.. Никога няма да те забравим, Джонхьон :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да почива в мир!

Напрво съм в потрес- толкова млад човек!

Off Topic

Ужасна е действителността в Корея ,за съжаление. Източен дух-бла,бла.. Толкова товар слагат на младите хора, толкова очаквания ,че те не издържат.Известни, неизвестни, успели или не- все тая в тежката преса.Вече има съобщения и за самоубийци фенове. Дано не са верни

!Гледам сега шоуто MIX9,  половината участници  без надежда от неуспехите си , което се вижда ясно, а те от това правят шоу!

Кво да кажа- Корея! Благословени са неродилите се там.Tъжна съм и същевременно бясна.

Тая песен веднага ми изникна в негово изпълнение, напълнено с  драматизъм- цък

Дано е намерил покой!

 

Jonghyun “Elevator”

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...