Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Ето го и клипа за ОСТ-а на Минчо, ако ви се гледа Юна гледайте, а ако сте като мен пускайте на бекраунд само за песента хахаххаха

 

Днес излезе новината за вероятен юнит, между чингутата Key и Woohyun (Infinite), но от СМ казват че все още се обмисля, така че повече за това когато пуснат потвърдени новини......

 

Джонг ще си има свое радио предаване. Ще е новият водещ на Green Night по MBC FM4U.

Той засне и спешъл за новата година който ще се излъчи по KBS. Джонг е макнето в предаването Music Show, а останалите участници са Yoon Jong Shin, Lee Juk, Yoo Hee Yeol и Yoo Se Yoon. Не рядко тези програми остават и постоянни ако съберат добри отзиви и рейтинг, така че трябва да видим, дали няма да се сдобие и с предаване по телевизията.


 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме съобщили,че Taemin на 6 януари му беше последното участие в WE GOT MARRIED

За феновете на двойката всички епизоди от тук

tumblr_mzvwysY7NN1sx8mpgo2_250.giftumblr_mzvwysY7NN1sx8mpgo1_250.gif

 

Taemin с февруарска сесия за  Geek

tumblr_mzsvx9tZyD1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mzsvxrlyWB1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_n021dgdDKG1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_n021e4AXoR1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mzsvwqGfp61rcoad1o1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версиите на заглавната песен за радио предаването му:



 


Скоро ще се завърне отново и със новият състав на SM The Ballad, които ще са 8 този път и ще пуснат мини-албума Breath на 13 февруари с песни на 3 езика.


 


MAX, Yesung, Zhoumi, Taeyeon, Jonghyun, Krystal, Chen & Zhang LiYin са новият състав


tumblr_n0b77yEs4T1r3hs1eo9_r1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе първата песен от албума. Дуета на Джонг с Тейон - "Breath" (Korean version)


Двамата ще ги видим тази седмица и в някои от музикалните предавания. Утре ще излезе и песента му с Чен "One Day"


 


https://www.youtube.com/watch?v=iIgC5Ky6Fwc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така доколкото разбрах участието на Key в любимото ми шоу We Got Married Global Edition е потвърдено, сега всички се чудят коя ще е мацката и от къде Тайван ли Япония, ми ще видим  :28558: интересно каква ли ще му изберат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така Key се оказа голям късметлия  :282: ,падна му се голяма красавица за виртуална жена това е 

Arisa Yagi Японски модел  :28558: , но доста младичка само на 19... ето как изглежда...Оказва се че има и френсkа кръв,то си личи де, кога ли ще дойде Април, ще ми бъде интересно как ще си комуникират...

tumblr_mj1xtxrpLY1r9pu6wo3_1280.jpg

 

Eто и новинката линкче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Днес излезе новината за вероятен юнит, между чингутата Key и Woohyun (Infinite), но от СМ казват че все още се обмисля, така че повече за това когато пуснат потвърдени новини......

Новината е вярна !! 

Имаме вече два тийзъра към дуетчето ~~

2-ри тийзър

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1-ви тийзър ~

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проекта: Toheart


Първа сцена: М countdown


 


Официален тийзър:


Песента ще носи името: Delicious



Превю на песните:



 


Ще имат сесия за W Korea


tumblr_n218miQuIr1ql9awgo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:d94c11bc7b ... 

Toheart - Delicious : Какво мислите за новия дует? Двете групи са страхотни.  :wub:  Песента много им подхожда и вече е в моята колекция :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Днес дуото за първи път по музикалните предавания заедно.

M countdown (13/03/14)

Изпълненията на 

(директен линк)

 

 

 

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще дебютни сцени от тази седмица:

 

Music Bank [14/03/14]

 

 

 

Music Core  [15/03/14]

 

 

 

 

 

 INKIGAYO [16/03/14]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо... Няма кой да ъпдейтне темата на момчетата с новината, че именно най-малкият пуска соло албум след няколко дни.

Сега видях нещо от ЕХО-новините си, затова да споделя и да го отбележа.
На 18 август Темин ще пусне първият си соло албум - Ace, чийто заглавно парче е Danger. Общо 6 са парчетата в този албум, като 4-то - Pretty Boy е с участието на Ким Джонг Ин (Кай) от ЕХО-К. Не съм и учудена, предвид приятелството им. Джонг Ин предполагам, че ще се включи с някаква рап част в парчето. Харесвам гласът му, ще видим какво се е получило.

Траклиста и видеo тийзър на Danger, който излезе на 12 август, в полунощ.

1. Ace
2. Danger
3. Expеrience
4. Pretty Boy (feat. Kai of EXO)
5. Wicked
6. Play Me

Не мога да го коментирам, защото не харесвам Темин (в SHINee ми е друг любимецът), а и този откъс не ми дава надежди, че видеото и парчето ще са нещо ново и интересно.



И парчето Ace, което пуснаха днес от компанията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Соло албума на Темин излезе.

 

pbP4kK.jpg

ACE 1st Mini Album

 

Страшно съм се зарибила по Danger. Ace и Pretty Boy също много ми харесват.

 

Дебютни сцени:

 

15.08 Music Bank - Danger

17.08 Inkigayo -

,

 

Хореографията е хубава. Надявам се от другата седмица Темин да почне да пее на живо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Danger е, както каза и една приятелка - като парче на SHINee. Няма никаква разлика, а аз лично откривам прилики в някои части с Sherlock, поне така ми се стори, макар че съм я слушала само два пъти (Danger).
Pretty Boy ми харесва, като че ли най-много, но не само заради участието на Джонг Ин. Наистина добро парче. Гледах ги и на SMTOWN Live в петък, двамата, когато изпълниха парчето за първи път. Удоволствие е да ги гледаш, отлични танцьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минчо спечели първите си соло награди на Music Bank(29.08) и Music Core(30.08) тази седмица.


Както бях казала на Rie, песента за мен е песен на SHINee изпълнена соло (което означава, че ми допада все пак). Удоволствие е да се гледа на живо, защото той знае как да прави добро шоу с танците си и всичко останало.....И слава богу вече е и с черна коса хахаха


Music Core WINNER




 


Тук има и плейлист с участието му в Sketchbook, дано не ги изтрият, пък като излезе официално в KBSW, ще го сложа пак.......


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен от мини-албума се сдоби с нещо като видеоклип :) И най-важното е че най-накрая разбрах как се казва любимият ми бекъп танцьор от СМ хаххахаха Kim Taewoo @kksy1537 :up:


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...