Jump to content

SHINee


Recommended Posts

Kbs Gayo Daejun 2012 (28.12.2012)..Първото им специално изпълнение за края на годината

Sherlock

 

@ Sbs Gayo Daejun 29/12/2012 Intro + Sherlock + Минхо и Теамин имаха специална изпълнение заедно с още от СМ The Perfоrmance - Dance

 

31/12-1/1 Mbc Gayo Daejun 2012 Те отвориха концерта заедно със смесено изъпленение на f(x) Rocketeer + My first Kiss & Moves like a jagger + бяха едни от последните,които закриваха концерта и откриваха Новата година Sherlock

 

От наградите SBS MTV Best of the Best’ Awards 2012 пък отнесоха -------------->>>>>> Male Group of the Year

20121228_sbsmtvbestofthebest_2-600x450.jpg

 

’27th Golden Disk Awards’ отнесоха една от наградите ▲ Disk Bonsang и ▲ Popularity Award..Eто и представянето им на сцената Lucifer + Sherlock• Clue + Note ..Бяха излъчени на 19 януари..

 

На наградите Seoul Music Awards провели се на 31 януари отнесоха High1/Mobile Popularity Award & и една от наградите Bonsang Awards (Main Prize) ..Ето го и изпълнението им Sherlock

 

На 13 март момчетата ще пуснат нов Японски сингъл ,носещ името “Fire”..Ще има оше една песен,която ще е MOON RIVER WALTZ“.

 

20130202_shinee-600x448.jpg

 

 

Ще има две версиии на този сингъл албум

 

 

<Limited Edition>

 

20130202_shinee_fire_limited-300x265.jpg

 

CD:

01. Fire

02. MOON RIVER WALTZ

 

DVD:

・「Fire」Music Video (Complete Ver.)

・「Fire」Music Video (Lip-Synch Ver.)

・「Fire」Jacket & Music Video shooting Sketch

 

<Regular Edition>

 

20130202_shinee_fire_regular-300x300.jpg

 

01. Fire

02. MOON RIVER WALTZ

03. Fire (Instrumental)

04. MOON RIVER WALTZ (Instrumental)

 

===

 

 

 

Днес излезе новината,че момчетата подготвят и корейско завръщане...Наречено “Dream Girl..Aлбума май ще е full..

Датата е 19 февруари .Излязоха и тийзърни снимки на KEY

 

VvKb6j4.jpg

 

 

8VZUXje.jpgYGtPG9o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред е на Teamin

 

tumblr_inline_mhvj8eYm0h1qz4rgp.jpg

 

tumblr_inline_mhvj7w8SKb1qz4rgp.jpgtumblr_inline_mhvj891Qdi1qz4rgp.jpg

 

 

tumblr_mhuyhgCPth1qdws1jo1_1280.jpg

 

tumblr_inline_mhvbksvH9t1qz4rgp.jpg

 

 

Момчетата в Ханбок послучай Лунната Нова Година..Също така на 10 фев. ще се излъчи специално предаване: MBC‘s ‘SHINee’s Wonderful Day‘,където всеки ще отиде в различен град..

 

 

 

“Happy Lunar New Year, we hope that this year may be filled with only good things. We hope that you eat a lot of delicious food and spend an enjoyable and happy time with your families during the holiday. SHINee will also be making a comeback with our 3rd full-length album and will show our hard working images through our activities so we ask for your love and support.”

tumblr_mhu189ELBS1qdws1jo1_500.jpg

tumblr_mhu189ELBS1qdws1jo2_500.jpgtumblr_mhu189ELBS1qdws1jo3_500.jpg

tumblr_mhu189ELBS1qdws1jo4_r1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече излъчиха първия епизод на “SHINee’s Wonderful Day” и се установи,че предаването ще има общо 10 епизода..Ще се излъчва всеки вторник по телевизия MBC Music

 

Taemin и Jonghyun @ Jiille Magazine scans

 

tumblr_mhyfzwOVlG1qdws1jo1_1280.jpg

tumblr_mhyfzwOVlG1qdws1jo7_1280.jpgtumblr_mhyfzwOVlG1qdws1jo8_1280.jpgtumblr_mhyfzwOVlG1qdws1jo5_1280.jpgtumblr_mhyfzwOVlG1qdws1jo4_1280.jpgtumblr_mhyfzwOVlG1qdws1jo3_1280.jpgtumblr_mhyfzwOVlG1qdws1jo2_1280.jpg

 

 

@ My Love Game “Valentine’s Day”

 

tumblr_mhyg3cAZgw1qdws1jo1_1280.jpgtumblr_mhyg3cAZgw1qdws1jo2_1280.jpg

 

 

Ето ги и тийзърните снимки на:

 

Minho

 

tumblr_mhzd97ApYR1qdws1jo1_1280.jpg

 

tumblr_mhzd97ApYR1qdws1jo2_500.jpgtumblr_mhzd97ApYR1qdws1jo3_500.jpg

 

 

 

Jonghyun

 

WYAuUCw.jpg

 

tumblr_inline_mhxi7nhcbW1qz4rgp.jpg

pcSRKbc.jpg

tumblr_mi4n9dOZcG1qdws1jo1_1280.jpg

 

 

 

Излезе инфо,че Onew ще има соло песен към която текста на песент е написана от самия него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най сетне дойде ред и на пилешкото лидерче....ONEW

 

ONEW3.jpg

 

 

ONEW.jpgONEW2.jpg

 

 

Oпределено тези снимки са много по красиви от предишното им корейско завръщане :lol: Дано и песента е сполучлива..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SM пуснаха превю на песните ..

 

.Също така на 19 февр. момчетата ще записват SBS Inkigayo и ще записват Dream Girl и Beautiful (아름다워)

 

 

По късно днес пуснаха и самият Тийзър на "Dream Girl"

 

 

Излезе новината,че албума ще бъде в 2 части ..Едната,която ще бъде пусната сега на 21 и другата ще бъде пусната през април..Общ брой на песните 18.

1: "Dream Girl : The Misconception Of You" & 2. "Dream Girl - The Misconception of Me"

(ще бъде издаден през април)

 

 

Общи промо снимки

 

tumblr_mi5ma06JTj1qdws1jo1_1280.jpg

 

 

tumblr_mi4neaRoTj1qdws1jo1_1280.jpgtumblr_mi4neaRoTj1qdws1jo2_1280.jpg

 

 

И едно интервю от LEON

 

Ето и дати за Японското им турне, което ще започне през МАЙ

SHINee @ Japan tour schedule

 

 

05/29 Nagoya @ Nippon Gaishi Hall

5/30 Nagoya @ Nippon Gaishi Hall

06/01 Kobe @ World Memorial Hall

06/02 Kobe @ World Memorial Hall

06/08 Sapporo @ Hokkaido Prefectural Sports Center (Kitayell)

06/18 Fukuoka @ Fukuoka Convention Center (Marine Messe)

06/22 Hiroshima @ Hiroshima Green Arena

06/28 Saitama @ Saitama Super Arena

06/29 Saitama @ Saitama Super Arena

06/30 Saitama @ Saitama Super Arena

07/06 Osaka @ Osaka-jo Hall

07/07 Osaka @ Osaka-jo Hall

07/13 Niigata @ Toki Messe

 

 

Превод на първия епизод на

.В началото на клипа когато са в тренировъчната зала се вижда малко от танца на песента.

 

Излезе и превю на новата им Японска песен

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SHINee's back!

Днес съм активна, но от SME, загряха посоката, май, поне за тези момчета! И начин на снимане с камера, да не намериха? :lol: Най-накрая!

МинХо е бонбонeст и пее, не само рапира, а ТеМин пораснал! Макар, че с тези гащаци ми е комшийното бой-че, от село. :lol: Но защо да ми пука?

Личното ми мнение е пълно пет! Сладки, цветни, разкошни. С микрфони, на легла, с добра изпълнимо-реална хореография. С шепот, който харесвам, няма само J.Y.P..:lol:

Две версии. Актуални визии и дрехи, подходящи за стила песен. Леко ретро усещане, загадъчното маце лице с цветята ми допадна. Високите на Jonghyun са точно в целта. Доволна, остава да кажа. Като се научат стилистите на SM да и гримират, още ще ги хваля. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни линкове за теглене на албума Dream Girl – The Misconceptions Of You [The 3rd Album Chapter 1.]

:click: :click: // :click: //:click:

 

 

Определено тази песен повече ми харесва от Шерлок..И са хубави ..Световете в клипа също са много пъстри и тоновете с които е сниман клипа ми допада..Начина на снимане и на мен ми хареса..

 

Завръщането на @Mcountdown от 21/02 :

 

Малко спънки ,които са забелязали феновете :lol:

 

 

tumblr_milu2wxWzC1r6ry5ao1_250.giftumblr_milu2wxWzC1r6ry5ao2_250.giftumblr_milu2wxWzC1r6ry5ao3_250.giftumblr_milu2wxWzC1r6ry5ao4_250.gif

tumblr_milu2wxWzC1r6ry5ao7_250.giftumblr_milu2wxWzC1r6ry5ao6_250.gif

 

 

На 20 пък имаха специален Шоукейс и ето кои песни изпяха и самото им представяне..

 

Dream Girl /// Beautiful /// Replay //// Aside //// I can't leave //// Sherlock /// Intro + Lucifer

Ето частите с различните приказки ..Няма суб.. част 1 // част 2 // част 3

 

Концепни снимки на Dream Girl

 

 

tumblr_mige5xnxoM1qdtvhxo4_500.jpgtumblr_mige5xnxoM1qdtvhxo5_500.jpg

tumblr_mige5xnxoM1qdtvhxo3_500.jpgtumblr_mige5xnxoM1qdtvhxo2_500.jpg

tumblr_mige5xnxoM1qdtvhxo1_500.jpg

 

 

За L’OFFICIEL Homme

 

tumblr_inline_mig4ot5SPr1qz4rgp.jpgtumblr_inline_mikdtdkOVf1qz4rgp.jpg

tumblr_mikikcRS2h1qdtvhxo1_1280.jpg

tumblr_mikikcRS2h1qdtvhxo3_1280.jpgtumblr_mikikcRS2h1qdtvhxo2_1280.jpg

tumblr_mikikcRS2h1qdtvhxo6_r1_1280.jpg

tumblr_mikikcRS2h1qdtvhxo7_r1_1280.jpg

 

 

Направили са фотосесия за NYLON за март месец..

 

Официални снимки:

 

tumblr_inline_mikdrtdSmk1qz4rgp.jpgtumblr_inline_mikdt7n6aF1qz4rgp.jpg

tumblr_inline_mikdt8jn6b1qz4rgp.jpg

 

 

Сканове:

 

tumblr_mikisjBcEP1qdtvhxo1_1280.jpg

tumblr_mikisjBcEP1qdtvhxo8_1280.jpgtumblr_mikisjBcEP1qdtvhxo7_1280.jpgtumblr_mikisjBcEP1qdtvhxo6_1280.jpgtumblr_mikisjBcEP1qdtvhxo5_1280.jpgtumblr_mikisjBcEP1qdtvhxo3_1280.jpgtumblr_mikisjBcEP1qdtvhxo2_1280.jpg

 

 

 

#2

 

tumblr_miepycuzso1qdtvhxo6_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo2_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo1_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo3_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo4_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo5_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo7_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo8_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo9_1280.jpgtumblr_miepycuzso1qdtvhxo10_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично моето мнение е че Taemin изглежда мнн пораснал,но все пак има детските си черти което е хубаво, абе той от всякаде си е сладур

Minho много ме изненада че освен че рапира и пя,което досега не сам го виждала

Jonghuynk е със супер яка преческа, и както винаги супер готин

Key абее нямам думи той както винаги изпалва видеото

Onew, е той вече ме уби с тая усмивка която прави при солото си B):rolleyes::D

Много различен и шантав клип, браво на тях отдавна ги чаках да е варнат

tumblr_mignog5xwL1qke63io1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто ги завръщанията на сцените на :

Music Bank /// Music Core /// Inkigayo

 

Целия 2 ри епизод заедно с превода на SHINee Some Wonderful Day

 

 

А от тук можете да видите какви снимки има за това завръщане... :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От два дни вляза ли в профила си в японската амеба започва да ми излиза голяма реклама в червено, и която искам не искам си стои. В рекламата се изписват имената на SHINee, Super Junior, 2PM, flumpool, MAYDAY и др., като се съобщава, че в канал в youtube - A-pop (The Asian pop) Channel ще стартира така наречената Star Week Live, а като първи на 8 март ще се изявят именно момчетата от SHINee. Намерих го този канал в youtube, но някой запознат може ли да ми обясни за какво става дума, т.е каква ще е точно тази звездна седмица? (която толкова упорито се рекламира от японците)

 

Разписвам се в темата на SHINee и във връзка с SHINee One Wonderful Day, чиито епизоди започнах да следя с голям интерес (покрай изгледаните два сезона на The Romantic & Idol нещо взех да се заглеждам в корейските предавания с айдъли). Разбрах и от инфото в темата, че ще са общо десет на брой. Харесвам такива пътешествия в чужбина, японците също имат подобни предавания, които следя, а тук с момчетата от SHINee за мен е и повод да ги опозная. От групата различaвах и познавах като лице единствено макнето - Lee Tae Min, гледала съм го преди две години в друго предаване, но и тогава той бе по-малък, а тук коренна промяна. След двата излезли епизода до тук, които изгледах, вече различавам и петимата. Най-много ми харесва обиколката в Англия, която си прави Choi Min Ho, от стадион на стадион. Много развълнуван при срещата си с Park Ji Sung и посещението на Стейдиъм ъф Лайт за срещата между Съндърланд и КПР. Голямо изживяване бе и пътуването му до Манчестър за двубоя на "червените дяволи".

Забавлявам се и с Tae Min в Швейцария и неговите приключения, както и на останалите момчета. Ще го изгледам до финал това предаване, жалко, че го хванах в период, когато се излъчва и ще ми се наложи да чакам седмица по седмица за епизодите и техния превод, но имам интерес, а и е повод да ги опозная, макар че над музиката им нямам никакви наблюдения, не съм ги слушала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на това изпълнение на "Lucifer" акустична версия.


Много сериозно започва Hyun Moo, а Шайнитата се заливат от смях, Кей така реагира, че си помислих че плаче. Шин Донг с камътната си главица довършва картинката.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен им станах на SHINee. Да ме питат за музиката им - нищо не мога да кажа, само няколко парчета от известните им изслушах и видях, но пък ги опознах и опознавам извън музикална сцена, такива каквито са в живота, какво мислят, какво чувстват, как реагират. Всеки вторник вече втори месец си зная, че има нов епизод на SHINee One Wonderful Day и нямам търпение да ги видя какви са ги свършили отново в държавите, в които са на обиколка. Вчера изгледах и новия седми епизод, а до финала остават само три. Превода на английски за радост върви добре, до 4-5 дни успяват и с него. Изгледах и епизодите им в Hello Baby, коментирах ги достатъчно в темата на предаването, няма да се повтарям, но в SHINee One Wonderful Day, виждайки всеки един от тях по отделно да се сблъсква с различната култура, особено "европейците" - Темин, Кей и Мин Хо са ми най-интересни. Темин няма проблем с швейцарските лелчета веднага го харесаха. Нахилен, усмихнат, живее си в неговия детски свят, приятно разсеян, все губи нещо, но толкова вежлив и чистосърдечен, че няма как да го подминеш, без да му обърнеш внимание.
Fire ми харесва, а и може би съм пристрастна, защото е на японски.

Шарени са SHINee, прекалено за моя вкус, но много ми харесват голяма част от шапките на Темин. Тази ми е любима, тип цвете. С нея бе на едно от участията в началото на месец март.

707b8236058299f7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уточним победите в музикалните шоута през тези седмици, а те не са малко.

 

3bfe63c3jw1e2wfhp5j2jg.gif

На @Show Champion станаха първите, които направиха 4 на брой победи - 27 фев, 6 март, 13 март и на 20 март.

На @M! Countdown взеха купата 3 пъти - 28 фев, 7 март и на 14 март.

На @Music Bank на 8 и  15 март

На @Inkigayo(които въведоха отново системата си за победители) взеха на 17 март.

 

  • Другата седмица ще се излъчи епизода, в който Шайни ще вземат участие в Weekly Idol. В превюто виждаме всички без Minho (най вероятно не присъства заради други неща в графиците му).. ...Имат още едно участие там от миналата година докато промотираха Шерлок. Епизода им беше разпределен в 2 части..

За Onew  като човек, който беше показван като мил младеж се струпа много  за няма и 1 седмица имаше 2 скандала 

 

Единия излезе миналата седмица, докато били в радио предаване явно преди започването на радио предаването  камерите работели и бам , феновете виждат среден пръст..Някъде прочетох,че просто са се закачали и явно децата са го изнервили и затова се е получила тази ситуация.

20130319_onew_younhastarrynight.jpg 

 

 

 

Другия пък излезе началото на седмицата,когато беше засечен с една мадатам от After School -  Jungah,че се срещал с нея.Компаниите отричат това твърдение и ни казват,че са само приятели...Пък на мен ми са симпатични заедно, пък и няма да се очудя ако излизат мадамата е на 29 години, Onew харесва по -  големи от него.. Тя пък разкрила,че си пада по - млади от нея..В същото интервю споделила,че е излизала с момче с 7 години по - младо от нея.През 2010 в някакво интервю Onew я посочва за типа жена.

Сега нещо заради тази снимка се говори,че пушел електронна цигара..

tumblr_mk81seQl9W1s7nsvgo3_400.jpg

 

tumblr_mk81seQl9W1s7nsvgo6_1280.jpgtumblr_mk81seQl9W1s7nsvgo4_400.jpg

tumblr_mk81seQl9W1s7nsvgo1_400.jpg

 

 

Списанието на  W Korea имат специален проект с някои от артистите на SM. При Shinee са всички момчета.Промо клипчета            

//
//
//  
//  

 

Момчетата станаха рекламни лица на @Skechers ..Можете да видите снимки от тук ..A oт тук още някакви промо клипчета

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jonghyun е претърпял катастрофа, но за щастие е пострадал само носът му. Дано се оправи по свреме, че без него не е същото

2r6gug1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отначало като я прочетох новината си я помислих, че е първоаприлска шега..Но за жалост се оказа истина..

 

Минхо става един от водещите на новото шоу на KBS2TV -  ‘Mamma Mia‘ заедно с  Park Mi Sun и  Lee Young Ja. 

 

Oбвинени са и в плагиатсво между Dream Girl и песента на Luis Miguel‘ - Vuelve“..Съпоставката на двете песни:

 

 

 

 

Имаха и специална сцена на K-Pop Star 2′ заедно с един от участниците на Andrew Choi изпълниха песента  “Beautiful“.От няколко кръга насам той кандидаства за SM..Той си имаше и самостоятелна изява, обаче накрая беше елиминиран..Да видим дали след време СМ ще го вземат под крилото си.

 


Да сложа една специална сцена на момчетата на Mcountdown от 28 март..Изпяха  песен на Seo Taiji and Boys (господин YG се е намирал в нея) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз се надявах това за Jong да се окаже шега, но после се замислих и реших, че това е нещо прекалено сериозно и SM надали биха се шегували така. Все пак хубаво е, че не се е наранил сериозно и се лекува в добра болница.... А за плагиазма изобщо не съм съгласна... Двете песни имат много различно звучене...е да на места се перепокриват някои тонове, но пък чак да кажеш еднакво...Не мисля. Както SM сами си казаха - За да се говори за плагиазъм песните трябва да са еднакви, а Dream Girl си е изцяло тяхна идея. Хайде да не споменавам, че пък съм виждала песен, която звучи абсолютно като Lucifer, но пък за нея никой нищо не е казал. Все някога някъде ще се случва да се срещнат песни, които да си приличат до някъде, но това не значи, че задължително са копирани една от друга.



Между другото излезе плейлиста на Chapter 2. Dream Girl – The Misconceptions of Me за тези, които не са разбрали. Всъщност имената на всички песни са споменати в Spoiler (написана от Jonghyun). Според това, което чух, втората част се очертава да е пълна противоположност на първата. Песните щели да бъдат darker.... А ето ги и имената им:

 

1. Nightmare
2. Excuse Me Miss
3. Danger
4. Like A Fire
5. Why So Serious
6. Evil
7. Music Box
8. I Can't Leave
9. It's You

 

Ако се вслушате в песента веднага ще забележете къде се споменават имената на тези песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Дино!


 


Има инфо,че са му направили операция на носа.На 2 април е имало шоукейс/фен среща в Япония послучай излизането на Fire и там Кей е споменал,че Дино е добре и да му изпращаме съобщения в туитър..


 


Тази седмица беше и последна за промоциите на Dream Girl  и сме в очакване на излизането на втората част от албума..


Ето едно записано предаване от 16 март за Korean Music Wave..Пеели са още и Шерлок.


 


http://vbox7.com/play:56b9fc391d


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам си аз преди малко радио Мая, Бургас, и чувам Ring ding dong  :o   Тъкмо си помислих, че е спрял интернета, и ми се е сменила станцията, но не - по нашенско радио слушах любима песен!  :up: Да няма някой наш човек там под прикритие? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...