Jump to content

Любима k-pop мъжка група?


  

260 гласа

  1. 1. Любима k-pop мъжка група?

    • SS501
      52
    • TVXQ
      40
    • Big Bang
      77
    • Shinwa
      4
    • 2PM
      17
    • Epik High
      0
    • Super Junior
      33
    • F.T Island
      35
    • 2AM
      2


Recommended Posts

Big Bang бяха първата корейска група, която започнах да слушам, затова те са ми голяма слабост. Обичам всяка една тяхна песен, независимо дали я изпълняват заедно или соло. :rolleyes:

Другите групи също имат хубави песни, особено FT Island, които пеят и свирят с толкова емоция и страст. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затвърди ми се мнението - "2AM"! Не само, че всички пеят страхотно, но и са уникални във вараиъти шоутата, не знам дали има думи, с които може да се опише представянето на Jo Kwon в шоу програмите :D. Допълнително, гледах доста вараиъти програми и мога да кажа, че те се държат най-естествено и имат страхотни характери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затвърди ми се мнението - "2AM"! Не само, че всички пеят страхотно, но и са уникални във вараиъти шоутата, незнам дали има думи, с които може да се опише представянето на Jo Kwon в шоу програмите :D. Допълнително, гледах доста вараиъти програми и мога да кажа, че те се държат най-естествено и имат страхотни характери.

 

Напълно съм съгласен за Jo Kwon. Един от най-забавните типове по шоу програми но не е единствен. Оня пълничкия от Super Junior само простотии прави навсякъде. Освен това ако не си гледал maknae rebellion много си изтървал. Song Seung Hyun от FT island е безобразно смехотворен.

 

http://www.youtube.com/watch?v=uPnekew7XOc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Ss501 са най-голямата ми слабост... Просто тези момчета намат равни.

U - kiss, Shinee и Mblaq също имат по няколко песни, които ми харесват, но това е. Списъкът ми е запълнен от Ss501, не може и дума да става да ги сравнявам с друга група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С цялото си VIP-ско сърце отметнах квадратчето пред Big Bang.

Но TVXQ - такива, каквито бяха, ще останат несбъднатата ми мечта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. TVXQ като най любимата ми съществувала някога k-pop група. Хегемоните в k-pop течението (вълната) както искайте така го наричайте. Отъпкали пътя към Азия, Америка и Европа на всички след тях. Винаги ще бъдат номер едно дори и разделени.

2326D124-A303-0604-0619-AF2FC0674124.jpg

2. Super Junior в момента мисля че са най - добрите и с най-голям брой фенове ELF. И са неустоимо сладки пеейки и танцувайки.

20120627_SUPER_JUNIOR-600x554.jpg

3. ss501- първата ми любов - безумно мелодични и харизматични.

ss501.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава тема, но при отговорите не виждам вариант всички :lol: и понеже не може да се избере повече от един отговор, гласувах за Super Junior, понеже всичките им песни са хитове( не, че на другите не са )!

Иначе всички групи ми харесват, но ако трябваше да правя списък с най-добри, щеше да изглежда така!

1.Super Junior, SS501, Big Bang, 2PM , TVXQ

2.F.T Island, Shinwa, 2AM

Знам, че трябва да са повече местата, но за да не се сърдят, ги наредих само на 2! ;):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, къде са Infinite? :(

bg_p.jpg

Определено те са на първото място за сега rolleyes.gif

На второ са DBSK.

Трето U-Kiss.

После Big Bang

След това слагам SHINee..

и за жалост, на пето място Exo-K (подозирам че много скоро бързо ще се изкачат нагоре) ^^

Има и още де, но не ми се изрежда laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете...всеки променя мнението си... И при мен се получи същото. :dunno:  Просто група, която не поддържа феновете си не може да остане дълго на върха... Едни и същи песни - все някога омръзват, колкото и да са хубави... Чаках, чаках, но SS501 така и не се завърнаха. С времето привикнах към SHINee, станаха ми интересни и си изтеглих някой и друг албум и Hello Baby, което тотално ме запали. Сега съм addicted. Успях дори майка си да убедя, че са страхотни и сега тя е Shawol заедно с мен. Много ми харесва колко са земни и нормални. Също така песните им са много мелодични и приятни за слушане, а за танците и дума да не става. Чуя ли лоша дума за тях просто побеснявам...но мисля, че така става, когато си фен... Знам, всеки с мнението си, но вече определено за мен те са най-добрите. :wub:

16061978_large.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...