Jump to content

Recommended Posts

На 29.08.2018 г. at 18:44, debil4e написа:

Това ми е един от любимите сериали и новината за китайски  римейк леко ме притесни. Понякога се получава, но понякога.... За мен няма как да измести този:)

Китайците напоследък са станали добри. Виж как се справиха с F4 (MG). А и тази версия е вече стара, възможно е да се актуализира като цяло и да се измени към по-актуално и модерно. Важното е, да не са копи-пейст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Jufy написа:

Здравейте,

От никъде не успявам да си изтегля 17ти епизод.......

Моля, ако някой го има запазен да ми го изпрати. Ще бъда много благодарна.

 

Има сийд на целия сериал в masters. Ще свалиш само 17 епизод.

Има го и в avistaz.to, не знам дали е отворен за регистрации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би някъде назад в тази тема има мое мнение, а може и да ме е домързяло да пиша, не помня. Покрай скорошното раздвижване на темата, реших да изгледам сериала наново. Това беше сред първите ми сериали навремето и след него останах с любима актриса. Колко жалко, че Ън Хе няма ни един заснет сериал без да се вихри някакво неодобрение около него, скандали или някаква каръщина. Не й провървя и с дизайнерството, ех. Липсва ми на екран, но не й дават и роли. Затова реших да си я припомня тук. Гонг Ю сега вече го гледах с други очи след ''Гоблин''-а. Да не говорим, че много харесвах и всички принцове от кафенето. Предния път превъртах другата основна двойка в сериала, сега направих същото. И този път не ми бяха симпатични. Загледах и толкова се смях с началните епизоди. Бях забравила каква свобода са имали продукциите снимани преди 2010-та година. Ако сега героят на Гонг Ю се държи по същия начин с героинята както в тези начални епизоди, щяха да го съдят за сексуален тормоз на лягане и на ставане :lol2: А за целувките, думи нямам. И досега ми стоят сред най-пламенните и искрените. Надявам се новите фенове на корейските сериали да хвърлят по едно око. Гледам има сийд. Дано и на вас ви допадне толкова, колкото и на нас, които сме коментирали в темичката :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента MBC подготвя документален проект, за да се срещне със звездите на "Coffee Prince".

Документалният филм ще стартира през септември и ще се състои от актьорския състав, интервюиран върху техните мисли за „младостта“. Той ще бъде издаден като епизод на новата документална поредица на MBC - Docuflex.

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха тийзър към документалния филм с актьорите от сериала...

Обаче каква емблематична песен са му сложили.

[티저] '청춘다큐-다시 스물' 시즌2, 커피프린스 1호점 #MBCLife

 

Допълвам...

Има вече и втори тийзър...

 

И пак допълвам...

Статия в Сумпи: :click:

Редактирано от skofiild
Добавих втория клип и статията..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За онлайн гледане с руски субтитри- среща на героите сега - Coffee Prince: Reunion / My Dear Youth - Coffee Prince-  цък

Гонг Ю- консерва направо, другите, дето се вика не можеш ги позна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ivanjelina написа:

Приятели, откъде мога да сваля само субтитрите? Липсват ми само за 6-ти епизод, не знам защо. Пробвах от мастърс, но не тръгва нищо...

 

От първия пост – като кликнеш на големия надпис :essub:

 

В интерес на истината, линкът не работеше, сега го подмених.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много, bealonenomore, както винаги си страхотна! Много благодаря за бързия отговор. Майка ми гледа с удоволствие сериала в момента. :D:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сериал, който е много подходящ за гледане точно през лятото.

Ако гледате корейско няма как да избягате от така спряганата тема за преоблечено момиче, което всички мислят за момче. Е, след като темата е нещо като задължителна, нека поне да е този сериал, заради редицата му предимства.

На първо място – много добрия саундтрак. Музиката определено много помага за създаване на атмосферата във филма. Изгледала съм го преди доста време, но разширения плейлист в ЮТуб ми е сред любимите.

Второ – Гонг Ю. Едва ли има нужда от обяснения, но аз да си кажа – този актьор успява да придаде някакво особено очарование на всеки от героите си. Плюс леко тъжната му усмивка.

Трето - Юн Ън Хье е сред малкото актриси, която не изглеждаше нелепо в ролята на момче. Може би защото изобщо не се опитваше да имитира мъж. Разглобената ѝ походка беше просто унисекс, както и напълно непревзетите ѝ маниери. И резултатът беше изключително сполучлив.

И накрая – актьорският състав беше добър, а сценарият лек и разтоварващ.

Сериалът създава хубаво настроение, докато го гледате и оставя приятно усещане след себе си.

Редактирано от Baioretto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...