Jump to content

Recommended Posts

По-рано днес изгледах и последната серия. Имаше страхотно забавни моменти, както и някои излишно разтеглени сцени и т.н. На някои едно им допада, на други им е в повече. На мен лично сериала ми хареса поради няколко причини:

Gong Yoo (как се произнася на бг? Гонг Йо?)

Атмосферата на кафенето и от там на целия сериал

И най-вече - показаха ни как се ражда любовта.

...и извънземно да си няма значение :)

 

Няма да се уморя да благодаря на преводачите за субтитрите и отново онези сладки уточнения за значението на термините. Абе хора, много сте готини, бе :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честна това е втория корейски сериал, който изгледах след "Pasta" ... нямам идея как го намерих ! Както може би всички останали сериали :D ровя си се и току си харесам нещо :) Та... остана си един от любимите ми, наистина ме впечатли с непринудеността на актьорите и може би светлината, в която показват корейците. Всеки сериал описва живота на различните прослойки в обществото, всички те са ми интересни :) Тук ме очарова разбира се Yoon Eun Hye, после бая сериали с нея изгледах :) за актьорския състав няма да коментирам, особено Gong Yoo. Lee Sun Gyun също е много свеж в тази роля :))) Страхотен форум, продължавайте в същия дух ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от първите ми и страшно любими сериалчета. Страхотно е! :asian:

Доста често си го преглеждам отново и отново. Страшно забавно и усмивката не слиза от лицето ми.

Имам чувството, че никога няма да ми омръзне. Здраво "закотвен" на харда вече над 2 години и не вярвам някога да го махна.

Сериалчето е забавно, енергично, весело, комично...с една дума - приказно!

Една по-различна история, която е поднесена по-много забавен начин.

В този сериал просто нямаше герой, който да не ми хареса и да не ме впечатли с нещо.

Гонг Ю е просто разкош! :wub: Истинска наслада за очите и душата. Най, най, най-чаровният корейски актьор.

Няма друг с така усмивка. Просто е невероятен! Изключително добре се справи с ролята си. Видя се, че е вложил много.

Ън Хье много я харесвам. Първо я гледах в Goong, но там определено не ме впечатли. Тук обаче ме спечели напълно.

Много добре се справи с ролята си, а между нея и Гонг Ю имаше невероятна химия, толкова добре си паснаха.

Всички бяха големи образи. Всички принцове от кафето бяха голями сладури и всеки с неговия си "номер". :D

И Lee Sun Gyun много добре се справи и ми напълни душата. Да не споменавам за целувките. ^^

Въобще Coffee Prince e едно невероятно сериалче, което е задължително за гледане.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче доста дълго време го отлагах, може би заради тематиката, не бях сигурна дали ще ми хареса. Но в един прекрасен момент си изтеглих първи епизод и тогава всичките 17 епизода не можах да се отделя от монитора :lol: Уникален и много забавен сериал. Играта на Yoon Eun Hye е много добра. Досега всички филми с нея, които съм гледала са ми харесали. :lol: Наистина си заслужава гледането. Благодарности на преводачите! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже сега си го гледам отново.... и честно казано това е първия сериал , който си пускам за втори път ! Пак ми е забавен, но с натрупаните вече знания хахахахха сега го гледам с други очи :D бая думички научаваш и също така бая техни навици и привички ... с това тяхно носене на гръб, пиене, любовните им триъгълници, четириъгълници.... толкова са забавни :) и как момичето винаги отива при лошото момче, което пък накрая винаги става добро :D начина, по който се опитват да покажат колко са толерантни към съжителството между двама души преди брака, еднополовите връзки и т.н. и т.н. :))))))))) Направо са ми толкова забавнииииии и с това тяхно "хххххххххххх"-кане :D:D:D как да не ти станат симпатични ! Have fun и се смейте много на това сериалче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забележително е, колко потребители коментират, че Coffe Prince е сериалът, който ги е запалил по корейското (азиатското) и често това им е първата изгледана драма. Не спират... и нови, и нови идват. :lol: Не знам как да си го обясня - има някакъв 25-ти кадър в тази драма... Първият ми корейски сериал е друг и, честно казано, този не ми е и от любимите, но просто няма как да не се отбележи това му чудно свойство. Що новобранци е зачислил. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забележително е, колко потребители коментират, че Coffe Prince е сериалът, който ги е запалил по корейското (азиатското) и често това им е първата изгледана драма. Не спират... и нови, и нови идват. :lol: Не знам как да си го обясня - има някакъв 25-ти кадър в тази драма... Първият ми корейски сериал е друг и, честно казано, този не ми е и от любимите, но просто няма как да не се отбележи това му чудно свойство. Що новобранци е зачислил. :D

 

Хахах :lol: . Правилно!! И мен той ме зариби. Гледала съм го вече 3 пъти и не ми омръзва! :blink::P Определено или има скрити кадри, или е особено много намазан с мед, та му се лепим всички наистина като мухи! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този ми е може би 30-ти сериал, но веднага се отличи от повечето.

Няма никакво преиграване, малко разтягане на локуми, но търпимо.

Друго предимство - много естествени усмивки на главния герой и добро въплащение на мацката в ролята на момче.

Момчетата от кафенето играеха като стари приятели, много убедителни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде напред мисля,че съм си дала мнението за сериала.Само искам да отбележа,че наскоро ми домъчня за него...и си го изгледах още един път!

 

Аз повечето съм си ги записала на dvd-та и като ми домъчнее си ги гледам... обаче само "Coffee Prince" и "Lie to me" съм ги гледала по два пъти... засега, де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата е много качествена, като за щастлива такава :) Браво! Беше ми интересна като филм. За разлика от много корейски сериали , които приемам като абсолютно нереални и предизвикват у мен само смях , този си има наистина някакво по европейско излъчване , по нормално с много по малко истерични крясъци, все едно е реална история ... Героите бяха истински достоверни и много топли .Много горещо го препоръчвам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През каква борба трябваше да мине главния герой, за да приеме, че е привлечен от човек от собствения му пол. Много ми хареса точно това. И целия актьорски състав - добре подбран и балансиран. Горещи препоръки, гледайте, няма да съжалявате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не съм писала,но отдавна гледах сериала и знам,че остави траен спомен в мен.Тук видях и усетих най страстни моменти.

Спомням си,че от време на време си мислех,че наистина нещо има между главните.Толкова истински бяха.И какви целувки само.

Но това мисля.че е най вече заради артистката,защото само нея съм я виждала да се целува толкова истински.Разбира се и момчето си го биваше.Страхотни усмивки голям красавец. ;)

Харесаха ми и другите образи.Като цяло филма си е доста добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...