Jump to content

Recommended Posts

pirani, и казваш че не си по-коментарите? Smile И двете дадохте много хубави мнения, раздвижихме я тази тема. Wink Не само около 30 години, хората се променят. Голяма част от старите ми приятели, също не мога да ги позная. Не знам дали са се променили или аз не съм го забелязвал това у тях. Човек не се променя туко така, ако вобще е възможно да се промениш коренно. По скоро времената се менят и с времето осъзнаваш разни неща за себе си и околните, които по рано не си забелязвал. Винаги ще е така... Ако си следвам логика, значи Ън Чан тайно си е мечтала да стане бариста, да учи в чужбина, да пробие в обществото, но за пред другите хора е играла ролята на нормално момиче, което искам просто нормален живот. (чак и нас зрителите ни заблуди lol! ) В един момент, парашута и се е отворил....тя зарязва всичко и следва мечтата си. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като въпроса кое е първо - яйцето или кокошкатаSmileСпоред мен при по-голяма част от хората мечтите съответстват на възможностите след определено количество житейски опит.И когато една голяма мечта стане реалност( в случая - с постоянната си работа в кафенето осигури по-добър живот на майка си и сестра си), то едва тогава можеш да посрещнеш с отворени обятия друга.А за семейство и деца започва да си мечтае всяко момиченце, когато получи първата си кукла...или казано по-друг начин това просто е нуждата да обичаш отвъд всякакви граници.Мианада(?)SmileУдарих го на лирика...

За мен на Goong му липсваше химията между главните герои, затова и харесах повече този сериал.А сюжетите са си Арлекин по корейски, но нали по тази причина ги гледамеSmile

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май най-после се получиха някакви спорове и дискусии, такива каквито нямаше от дълго време. Доволен съм. Smile Иронията е, че тя беше интересна и забавна, именно такава каквато беше до финала. Сега, знам че не нужно да задълбаваме чак толкоз. Все пак тя е измислена героиня, а не истински човек. Very Happy Но ако беше Smile , тази рязка промяна, всеки ще я разбере по начина който представиха Pirani и Sinardin (по-горе). Един вид, че това е била истинската й същност и е нямала възможност да се прояви или просто ей така и е щукнало, че това вече повече и харесва. Smile Разбира се, тъпо е да определяме човек по някакъв шаблон. Всичките и "същности" са си част от самата нея и определят крайната картинка. Кога се преструва и кога не, или кога е принудена да живее по определен начин и кога не, това дори самата тя не може да го определи. Laughing Но понеже много задълбахме, да се върнем към въпроса. От гледна точка на филма, накрая тя започна да се държи като обикновенно момиче (и изглеждаше така), загуби си облика и вече не ни беше интересна. Това развали отчасти финала, както и някои откровенно глупави американски похвати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pirani, за спането ще ти отговоря на страничката на Goong, за да го припомним на някои и препоръчаме на други(все пак в личната ми класация е с 8 точки от 10 Smile

Тук ще спомена само двете неща, заради които основно смятам Coffee prince за по-добрата романтична комедия : 1)някой най-накрая събра другите двама от четворкатаSmile 2)накараха кореец да се влюби в момче и да каже, че няма значение мъж ли е или извънземно, но го обича)...а и репликата за дихотомията на любовта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах с тоя сериал, най- накрая, да гледам нещо и усмивката ми да не слиза от лицето, бравоооооооо, имаше моменти, на които се заливах от кеф, личи си, че всики са се забавлявали докато са снимали, всички герои са малко "сладки" откачалки, които ти стават симпатични веднага и те грабват с естественост..., лелеееееее, и сненария, да спомена, е оригинален, има разбира се какво да се желае още, но определено с невероятно чувство за хумор се предстяват малко по-сериозни теми за консервативните корейци.

Препоръчвам го за всеки, който скучае и иска да види една малко по-различна ,хем по детски весела, хем романтична комедия, абе чешити и половина, гледайте го..!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен! Лек, неангажиращ, забавен и едновремено с това страшно зарибява. Има си от всечко - смях, любов, забава ... след като го изгледах усмивката остана на лицето ми ... Very Happy

Теглете и гледайте смело! cheers

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През цялото време, докато гледах серийките имах едно особено изражение geek

Не се бях смяла така на филм не си спомням откога. Още не мога да си простя, че отминавах филмчето с недоверие и съмнение, че може да ме разсмее. Тези корейци не престават да ме учудват: първо изцедиха от мен цял басейн сълзи, а сега се оказва и че могат да правят много свежи комедии. Главната героиня беше страхотна и много дива. Преминавам вече към този жанр, стига сълзи и сополи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е много яко! Супер!

Вяро, че желанието и да учи беше някак неочаквано, но

нали всеки си има мечти и трябва да ги следва.!

Поставиха любовта на изпитание. Показаха, че пола и желанията не са пречка за истинската любов.

Много забавно дори мило и сладко на моменти, като любовта...

А какво да кажа за момчетата-толкова различни но заедно се допълваха чудесно.

И мен ми се дощя да съм на тяхно място-да работя в такъв екип. Много се смях на

раговора на ония двамата в мъжката таолетна...

Заформилите се двойки и връзки също бяха уникални и търпяха развитие.

Интелектуална двойка и тя ме изкефи

Въпреки годините и препятствията и лутане насам-натам, успяха също да съхранят себе си и "Хора, не се променяйте след брака/трудно е но.../, рискуваме да станем безинтересни!" След Кim Sam Soon,това наистина го причислявам към шедьоврите в жанра.Малко трудно е да кажа,че повечето от посчени комедии са такива.А да, да не пропусна и My Girl, също е забавен.

От мене толкова, като ми доскучяе пак ще гледам принцовете и ще си пия кофето.Сега съм на 6-та на Goong, но нещо много мудно за нашия забързан век..Май, трябваше да ги гледам в обратен ред.

Люси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го обичам този сериал изгледала съм го няколко пъти и винаги ми оставя едно приятно усещанеSmile Всичко си има в него и смешни моменти и драма и добре измислен сценарий и нещо, което още не съм виждала в други корейски сериали: любовните сцени изглеждат истински. Главните и двамата са ми страхотни любимци и си играят ролите невероятно. А и музиката във филма е страхотна, да не говорим за кастинга....Smile

Ако някой може да препоръча нещо подобно ще съм много благодарна Smile

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деня ми започваше или завършваше с този сериал, докато го гледах през летния сезон. Изживяването с него беше неописуемо, забавно, разтоварващо, влудяващо, романтично.. Добре, че продължават да правят подобни сериали с толкова енергия и любов в тях. Края беше невероятен.. Още от първата до последната серия прекрасното чувство в стомаха ми не ме напусна (вярно, че по средатат разводниха малко, но сериала все пак заема едно от първите места в класацията ми за корейски сериали). Препоръчвам го на всички, които се чувстват зле и искат да се разведрят, на всички, които са влюбени, на всички, които са щастливи и обичат да се лигавят. Хан Кьол и Ън Чан завинаги ще останат в сърцето ми като една от най-приятните двойки в киното! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски сладурско филмче... още усещам "вкусът му" да гъделичка сетивата ми... lol! lol! lol!

 

А по отношение на малката - по ми допадна момчешката й роля, някак й тичаше... И дори сякаш показваше някаква нейна борбена бунтарска същност. Дори бих каза, че напълно я разбирам по отношение на борбата й за независимост, за справяне с трудностите по оцеляването на семейството й, както и порива й да бъде нещо, да постигне нещо...

lol!

 

А някой обръна ли внимание на актьора, изиграл ролята на ДиКей - страшно ми заприлича на Hwan Hee (Rex от Over The Rainbow)? scratch

Ако ли пък се бъркам, то приликата е голяма, дари и по походката му в гръб на летището.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че от известно време съм пристрастена към японското кино, реших да изгледам нещо весело и познато(филма го гледах с руски субтитри). Искам да изкажа благодарност на преводачите и редакторите. Това е филма, който ме кара да се гордея, че има такива хора. Работят безплатно и използват личното си свободно време, за да можем ние да се наслаждаваме на различно от европейско или американско кино. Прекрасен превод и редакция Много ми харесаха обясненията на специфичните корейски обръщения. Освен това поясненията в края на филма бяха много на място. Беше много хубаво изживяване flower

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше първия корейски сериал и останах очарована от него.Атмосферата и химията между героите беше уникална.Винаги бях с усмивка на уста Very Happy Останах очарована от всички актьори в него,както и от всички сцени,в които Ън Чан и Хан Кьол бяха заедно...

Обожавам и превода - огромнооо благодаря на преводачите,че запазиха всички думичи от корейския Razz Много добро решение I love you

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много уникално и нещо любимо. Самата история, както и атмосферата. наистина бяха неповторими. Остава в тебе едно чувство на удволетворение. Усмивката почти не е напускала лицето ми, освен на драматичните моменти. Хан Кьол и Ън Чан бяха неповторими. И имаха много добра химия. В интерес на истината, дотолкова ми бяха сладки, че дори наистина Ън Чан да беше момче, щях да се радвам на любовта им(звучи странно, но просто по много уникален начин беше показана силата на чувствата и как когато обичаш, няма значение какъв е другия човек) Изненадах се и от истинските целувки. Бях свикнала на скованите азиатски и тук тази промяна определено ми подейства ободряващо, но не в това се крие магиятата на Принца. И аз дори не мога да си обясня какво толкова ми е харесало, но сериалчето определено ще си остане на специално място за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че е от типа тийн комедии, за мен Coffee prince си остава един от любимите сериали. Беше ми първи. В началото не го оценявах. Цялото това викане на корейците, плюскането на Ън Чан, абсурдната представа, че Мой Чан е момче. Но в един момент, когато навлезеш в душите им, в чувствата и мислите им, изразени само с поглед, докосване, останалото спира да дразни. Терзанията на един млад мъж, неможещ да приеме увлечението се към същество от същия пол. Сблъсъкът на традиции и реалност. И всичко това "полято" с прекрасна музика.Все още не мога да се наканя да изтрия две от сериите, които периодично си ги гледам отново и отново. I love you

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е страхотен, но да си призная честно повече харесвам Yun Eun Hye с косица, като жена хахаха Smile Не, че не и отиват дрешките, които носеше, но все пак в Goong ме грабна повече. Този младеж Gong Yoo, къде беше до сега оппааа! Невероятен, сексапилен, чаровен, привлекатен, харизматичен, прелестен, свеж, възхитителен, грациозен, изящен Embarassed Не съм си и помисляла, че ще има усмивка красива като на Хьон Бин, но явно съм грешала. Не знам дали от предините изречения си пролича, но се влюбих хахаха.

Това е една от малкото корейски драми, в които видях повечко целувки ( имаше и страстни, а не само финно докосване по устните ), говореха за секс без брак, на тъмно май "правиха секс ", бременност без брак и одобрение от цялата рода. Браво!

Всичко беше прекрасно!

Единственото ми разочарование беше, когато прочетих, че Lee Eon е починал. Нека почива в мир, направи страхотен филм, с който смятам, че ще остане в сърцата на всички ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшноооооооооооооо се забавлявах!!!!!!!! Не съм се смяла така от много отдавна! Страхотна актьорска игра, ненатоварващ сцнарий и изключително симпатични лица! Честно казано дори и да не намирам Gong Yoo за особено привлекателен мъж, опредлено беше адски сладък Embarassed Направи ми впечатление и близоста, която имаше между Choi Han Kyul и Go Eun Chan, за разлика от всики сериали, които съм гледала до сега. Абе.....филмчето не трябва да се изпуска!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало ще кажа, че много ми е тъжно за Lee Eon много добре си изигра ролята, беше адски забавен и като разбрах че е починал ми беше много тъжно... Нека почива в мир!

 

За драмата мога да кажа, че бях много отрицателно настроена преди да почна да я гледам, бях чула лоши коментари от 2 приятелки, а едната дори не я е догледала до края... Сега когато изгледах Coffee Prince мога да кажа, че е адски свежо и забавно сериалче, много хубава и красива история и добре подбран актьорски състав. До последно драмата ме държа под напрежение, беше от тези които можеш да очакваш всякакви изненади.

Ън Чан беше голяма сладурана : ))

 

 

много ми беше забавна, когато в началото преследваше Хан Кьол на уредените срещи и викаше "Извини ми се"

 

 

Наистина много ми хареса сериалчето и сега ми е малко тъжно че свърши

 

Горещо препоръчвам драмата на тези които не са я гледали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първия сериал, който гледах. От тогава само азиатски сериали гледам :D Сериала е невероятен. В началото и аз помислих Го Ън Чан за момче. Играта й беше невероятна. Най-много ми хареса момента, в който Го Ън Чан и Чой Хан Кьол бяха на плажа и той я прегърна (докато Го Ън Чан спеше). Момента беше толкова романтичен :wub: Сериала съм го гледала минимум пет или шест пъти. Забавен, разтоварващ, невероятен просто намам думи (зашеметяващо смешен :es::es::es: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много свежо и забавно.

Гледа се на един дъх. Но това, което най ме изненада в него, бе

 

моментът , когато двамата се награбиха. За първи път виждах подоно неща в корейски сериал.

:D

 

Гледах го на английски, но някой ден ще повторя с българските субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...