Jump to content

Recommended Posts

881519.jpg

Now and Forever

Държава: Южна Корея

Година: 2006

Жанр: Комедия, Романтична драма

Режисьор: Kim Seong Jung

Участват:

Jo Han Seon

Choi Ji Woo

Choi Seong Guk

Jin Hee Kyung

Seo Yeong Hie

Трейлър:

Off Topic

Сюжет: Мин Су е плейбой, който не вярва, че съществува такова нещо като истинска любов. Той не понася връзките, които продължават по-дълго време. Въпреки това съдбата го среща с една очарователна красавица - Хье Уон, която тъкмо е избягала от потискащата болница. Тя му прави силно впечатление. По-късно, преследвана от една медицинска сестра, Хье Уон се промъква в мъжките стаи на болницата, където двамата се срещат за втори път. Скоро Мин Су е напълно запленен от тази дръзка жена. В началото Хье Уон се съпротивлява на тяхната любов, опасявайки се, че ще нарани твърде много Мин Су, след като я изгуби поради неизлечимата ѝ болест.

Коментар от Анимес:

Един много хубав филм, който ще докосне всеки инч от вашето сърце. Първата половина е доста забавна, втората постепенно се измества към драмата до съответния много докосващ и разчустващ край. Това е драмата на сродни души, преплели пътищата си в момент, когато това най-малко се очаква и когато красотата на този момент се увеличава от неговата интензивност, чистота и съдбовна аналогичност по един колкото земен, толкова и необикновен начин. Като цяло филмът е наистина докосващ.

Лично:

Off Topic

Отново филм с много тъжен финал, типично по корейски. Идентичен донякъде с A moment to remember. Много майсторски предизвиква смях и след малко много сълзи у зрителя.

:essub:

С английски субтитри :click:

С руско озвучаване :click:

Филма е егати класиката!!! Към финала имаше една неочаквана изненада

Не беше зле, трогателно филм4е(нещо съм на такава вълна и съм ги подкарала), бива си ги корейците, ама ефекта щеще да е много як, ако

Off Topic

и "пича"(не ме кефи) умираше едновременно с нея, тя в стаята, той в коридора, еееееееееееее това щеше да подсили въздействието в/у мен9нали е now and forever,е .....другият път!

Филмчето ми хареса, но не го помня с нищо особено. В началото беше забавно

Ееее с тия драми се побърках, само как свърши

наистина неочаквано за мен и той да е болен, и така да свърши, само корейцето го могат това. Мислех, че и двамата ще умрат заедно накрая.

Направо с тези драми си е чист мазохизъм, хем ти харесват, хем те карат да се побъркваш накрая.

Гледах го отдавна, но не си спомням да ме впечатли кой знае колко. Не ми хареса особено.