Jump to content

Recommended Posts

По принцип този род комедий почти винаги са сполучливи и носят след себе си доста приятно чувство.Надпреварата между мъж и жена в това,кой е по добрият сваляч и изкусител носи след себе си страшно много забавни моменти.,както и в случая двамата просто ме убиха с номерцата,които си погаждаха :D И мацката и пича си ги биваше и то доста :) За първи път ми се случи да ги гледам тези актьори,но определено и двамата играха много добре и занапред ще си ги имам впредвид. Ами ако някой търси забавление,то това е филм,който може да им го достави и то в големи дози :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се с две ръце към положителните коментари за филмчето, много забавно и приятно. :yes: Двамата главни бяха страшни образи :es Остави ме широко усмихната и ме зареди с добро настроение. Гледайте! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към гледалите ... леле какъв хумор...Просто всичко е казано аз нямам думи Велико е ...;D още ми стои усмивката на лицето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама любими актъори в главните роли. Хареса ми през по-голямата част. Типична романтична комедия без някакъв супер сценарии. Щеше да ми хареса повече ако имаше някаква история и драма, но и така е добре, все пак Son Ye Jin и Song Il Guk се справиха страхотно в образите си на

женкари. Краят го разводниха, това с излизането по дъжда беше толкова криндж, че настръхнах. Цялата работа на остров Чеджу си беше криндж. Завършиха го набързо след това с гадателя.

Давам му 4/5, защото беше хубав филм, но края беше разводнен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав филм, ама хаотичен,  в началото не ги разбрах изобщо какво правят?

Off Topic

Тя защо ги блъскаше с колата си? Да им плаща после в болницата ли? Щото след такъв удар отзад само тя може да е виновна. Да чукнеш леко колата е едно, ама тя яката ги праскаше. Хайде неговото поведение горе долу имаше някакво обяснение, че го прави за да спи с жените. Ами тя, дори не спеше с мъжете. Тя заради бизнеса ли го правеше? Уж двамата бяха някакви професионалисти , а тя тръгна след него към острова като някаква влюбена глупачка. Както си почиваше в къщи през уикенда?  Иначе нямам друго обяснение. Че и го целуваше тайно докато той беше болен в леглото. Професионалистите свалячи не правят така. Той пък за да и угоди какво ли не направи - суши, вино , хубав апартамент. Едва ли беше толкова загорял за секс.  И края беше за свободна интерпретация.

Странен филм. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах само смътни спомени за филма, че съм го гледал преди много време, но нищо повече. Разсмя ме искрено- забавлявах се с двамата главни, особено в някои сцени, като 

Spoiler

болницата или търга.

Играят чудесно и двамата. Тя ми е любимка от времето на "Classic", а него не го бях гледал изобщо. Дивя се на ниската оценка в imdb- 6.0??? Йе Джин е направо хамелеон- влиза изумително в толкова различни като натура и сложност роли, а го прави с такава лекота и техничарство, че се съмнявам дали има роля, която да не може да изиграе. Даже се замислих дали някой тук знае дали тя някога е играла в театрални постановки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...