Jump to content

Recommended Posts

11847110.jpg

Jakeob-ui jeongseok


Изкуството на прелъстяването

 

Жанр: романтична комедия
Език: корейски

 

Участват:

Son Ye Jin

Song Il Guk

No Ju Hyeon

Park Jun Gyu

Park Yong Wu

Hyun Young A

Резюме: Мин Джун живее два различни живота. През деня той е обещаващ архитект, но през нощта е Казанова, чиито техники на съблазняване са доста над средното ниво. Но един ден той попада на Джи Уон, която става истинско предизвикателство за уменията му.
Джи Уон е частен банкер. Тя никога не е губила в работата си, нито в играта на любов. При срещата си с Мин Джун тя вижда нов шанс да добави още един трофей към победите си, но той се оказва костелив орех.
:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ + OST

Коментар: Много смях!!! И двамата си играят един с друг, преди да разберат, че са срещнали професионалист. Актьорите доста се забавляват с героите си, дори леко преиграват, но е много очарователно. wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма ми хареса доста. Направо не можеш да откъснеш очи от Йе Джин когато се държи така, майната им на буквите :green: Много се радвам, че я гледах в такава роля, а и танца и беше супер. То по скоро героите им преиграваха не актьорите :) Целия хумор се въртеше около това да се правят на невинни един друг. Страхотно представяне и на двамата.

Беше и доста различен от подобните корейски филми.

Никой не умря, главните герои не се влюбиха, нямаше рев и сълзи. Накрая беше много забавно, когато отидоха до фалшивия гадател. Онзи дето го използват, за да скъсват с бившите си и той не знаеше какво да прави :lol:

Абе изобщо много свежа комедия :joker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, доста забавно е да ги гледа човек как се надлъгват. Особено Йе-Джин направо го въртеше на маникюрчето на кутрето си и хич не й мигна очото... Вино й се пиело, суши й се ядяло - няма угодия, ей! Жени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много отдавна го гледах филма и супер много ми хареса

Снощи преглеждах темите и се чудех какво да гледам ...

та пуснах си го пак него и смея да твърдя, че този филм освен че е класика в жанра,

може да се гледа безброй много пъти и ефекта да е същия

От началото до края не съм спряла да се усмихвам и хиля

много добра игра и на двамата актьори

 

 

а на моментите с "отделянето на газове" се просълзих от смях

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах по-големи очаквания за филмчето. Изглеждаше някак си накъсан и ми беше доста бавен. Направо се учудих, че никой не успя да се влюби до смърт /е, и аз, нали е комедия/

Но наистина имаше добри попадения, които ме разсмяха.Сон Ил Гук имал много сладка усмивка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна му бях хвърлила око на това и най-после се натутках да го изгледам. Беше ми домъчняло за Ил-гук, :hehe: пък и нещо съм на вълна романтични комедии.

Ама да ви кажа, в началото ми се струваше, че само заради него ще го догледам. :| Много мудно ми вървеше действието на моменти. Мнооого нагласено беше всичко. Някъде се посмях добре де, но като цяло и аз останах излъгана в очакванията си.

 

Поне накрая да се бяха взели, да му се не види, пък то... Не че не го загатнаха, ма да си го бяха казали по-категорично.

И това с търгът на мъже и тая, дето го купи и се оказа майка на някакъв негов приятел ли, нещо такова :roll:

Горе-долу оттам взех да попревъртам.

 

 

 

"Да прелъстиш г-н Идеален" ми хареса повече. Трябваше да му дам по-добра оценка. :hehe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е филмът, много ми хареса

С тея номера дето си ги въртяха малко ми напомня за Как да разкараш гаджето за 10 дни Големи сладури бяха главните, напълниха ми сърцето направо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вееелика комедия Гледала съм я поне 5-6 пъти!

Виждаме Son Ye-jin в съвсем друга светлина... поне аз съм гледала само драми с нея! Страхотна актриса!

Филма е наистина много забавен и разтоварващ... който не го е гледал - да поправи грешката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях гледала само драми с нея - наистина има таланта да се превъплащава истнно дори в подобни герои Иначе на мен филма много ми хареса,много беше смешен и се смях с цяло гърло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е....филмчето е страааашно, много му се накефих

Много смях има на моменти, дааа гърча в болницата беше много забавен

Трябва да се гледа това филмче, пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много се чудих за този филм. В крайна сметка се забавлявах доста със него. Героите бяха уникални ..гонеха се като котка и мишка. Йе-Джин направо ме изуми. Бях я гледала само във Personal Taste и сега като играеше толкова сексапилна и уверена в себе си мацка.. :tongue: Радвам се, че я видях в друга светлина.. а танцът й беше убийствен! B) Ил Гук не можах да го приема като красавец, ама голям чаровник си беше. Много леко и забавно филмче, което не е изпускане.

 

Не четете, ако не сте гледали филма. Просто, за да не си разваляте удовоствието!

 

Чакай те, ама тя не го отрови наистина, нали? В смисъл тя само си го представяше.. нали?! :blink: Иначе сцената в болницата е уникална!! :D Оле, на тая жена обаче няма как да й се угоди - все искаше това и онова. Ами когато развали тотално магията с онзи чай?! Направо го на пух и прах. Разбира се търга е една от най-запомнящите се сцена. После лелката се оказа майка на негов приятел. :lol2: А гадателят, при когото отидоха се чудеше какво да каже! :282:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен е филма, става за разпускане, и по-добри съм гледала, имаше забавни моменти, който обича подобни филми, няма да съжелява и да го гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че са коментарите, че да се светвам и аз за разни готини филми. Сон Йе Джин е достатъчен повод да се гледа, но и самият сюжет е много забавен - такова яко надлъгване се получи между двамата, ама пък всеки си намери майстора в лицето на другия :D Доволна съм, доста се посмях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...