Jump to content

Насоки при екскурзия до Корея


Recommended Posts

имам един вапрос към посетилите вече корея и ще се радвам ако някой може да ми отговори ,,, приблизително колко лева тр да си отделя за посетя страната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Билетът е общо взето най-скъпата част, зависи с коя компания, но цените са от 1100лв. нагоре. Отделно зависи колко време ще бъде престоят ви в Корея. Ако говорим за 14-16 дни, поне 1200-1500лв. още, като говорим че съдя по лично пътуване. Зависи от човека :) Но може да проверите цените на хостелите и да определите някакъв максимум от пари на ден и ще получите приблизителната цена. Пари за престой/спане/ и храна задължително /цените за храната са почти като у нас, не казвам същите, но разликата не е голяма/. Нека и други пътували да споделят мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся сериозни хора за екскурзия до Южна Корея, аз мисля да пътувам средата на март, ако има желаещи да ми пишат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си група / хора от форума, които планират екскурзия до Сеул (поне седмица престой) през втората половина на 2013-та (лято-есен). Въобще търся хора, които имат планове да ходят към Корея тази година. Знам, че сте тук някаде. Спасете мее... ;__;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително полезна тема. Информацията е сбита и много насочваща :).

Надявам се след като поприключенствам там и аз да добавя интересни и полени неща към темата.

 

P.S. Ще пътувам края на Април, така че който иска да се присъедини да ми пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Благодаря за информацията,сега като слушам как някой ще ходят ,честно многооо завиждам. :)

Моята е мечта е да посетя Корея,надявам се някой ден да я осъщестествя.Причината е есествено финансова :(.Студентка съм и ми е малко трудничко .

Може да прозвъчи тъпо,но искам да попитам,като студентка по Педагогика или изобщо като студентка с отличен успех и участия в научни проекти,има ли някакви проекти или обменни на студенти ,специално за Корея.

Знам че е доста глупаво,но не съм на ясно и искам ако има такава възможност ,да използвам правата си ,като студент,за да осъществя мечтата си.

Толкова искам да отида и търся все възможни начини ,за да го сторя,много ще съм ви благодарната ако ми помогнете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли такива които ще пътуват през септември до Корея, и които смятат да посетят Hallyu Dream Festival-а.

Ако има такива хора нека да пишат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dess, погледни хубаво. Доколкото видях този Hallyu Dream Festival е бил 2012 година.

Поне това открих:

The city of Gyeongju, the 1,000 year-capital of the Shilla dynasty, with its beautiful fall foliage,

will bring together the top Hallyu celebrities at the Hallyu Dream Festival.

Event Details

Date : September 21 (Fri) ~ 23 (Sun), 2012 :excl:

Location : Gyeongju, Gyeongsangbuk-do

Ето и линк: Тук

Ако това имаш предвид - значи лекичко е минало. ;)

 

п.п. Потърсих за 2013, но нито е обявено, нито е потвърдено дали ще има тази година. Засега няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датите за Халлю концерта ги обявяват лятото обикновено, така че ако ще взимат билети, съобразени с него, е добре да се следи тогава за датата. Обикновено е септември, но може да е в средата или в края на месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си група / хора от форума, които планират екскурзия до Сеул (поне седмица престой) през втората половина на 2013-та (лято-есен). Въобще търся хора, които имат планове да ходят към Корея тази година. Знам, че сте тук н   якаде. Спасете мее... ;__;

 

 

 

 

а имаш ли някакво предложение за това патуване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме вълнува темата за екскурзията до Корея.Ако някой има предложение да пише!След толкова много сериали как да не му се прииска на човек да литне до Сеул....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! бих искала да помоля някой добър човечец да ми каже колко горе долу пари ще ми трябват общо с билетите , храна , спане , посещение и да кажем 1 концерт за около 2 седмици престой ? :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли такива които ще пътуват през септември до Корея, и които смятат да посетят Hallyu Dream Festival-а.

Ако има такива хора нека да пишат.

живот и здраве и аз за септември мисля,ще е добре ако имам компания.нямам конкретно работа там мисля просто да посетя страната,ако решиш пиши

.stoqnova7@gmail.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промоция на билетите от Катарските авиолинии за полети от 8 септември 2013 г. до 31 март 2014 г.!

Минимален престой: 3 дни

Максимален престой: 1 месец

Промоцията важи до 12 юни

 

За повече информация: http://www.qatarairways.com/bg/en/offers/europe-sale.page?CID=EMBG396470

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да споделя  своите впечетления от Корея. Целия месец май бях там и изкарах чудесно . Хората там са приветливи и винаги готови да ти помогнат .Усещантето е невероятно . Има много интерестни места , различни  забавления и красиви корейци :icon_sunny: Мисля пак да отида стига да си намеря компания . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички които се интересуват от Южна Корея

За сега се очертава да пътувам за Сеул средата на  Ноември. Първоначалните планове бяха за Септември и мислех да се присъединя към mujito но ситуацията се промени. Ако има желаещи за този период да ми пишат на elikatwins@yahoo.com.  Ще е добре да си правим компания  Пътуването е близо 20часа. В момента търся билети с малък престой и без  прекачвания , всъщност с 1 . Няма директен от София. Ако имате инфо пишете ми на емаил. Ще се радвам да обменим информация .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Догодина през лятото или началото на септември ще пътуваме с една приятелка до Сеул. Та по този случай искаме да попитам няколко неща:

1. Има ли някой, който ще пътува натам по това време или някой, който си търси компания?

2. Има ли хора, които живеят там или които ще са там по това време и познават града и ще могат да ни помогнат първите дни докато се ориентираме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...