Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

МРАЗОВИТА ЗИМА

 

Страна: Южна Корея

Година:  2013

Времераене: 110 мин.

Режисьор: Че Чинсонг

Жанр: Романтичен, Мистерия, Трилър

 

В главните роли:

Ким Шиху

Ким Юнхье

И Техи

 

Сюжет: Неспособен да преживее вината от самоубийството на свой съученик и приятел, гимназистът Юнсу се премества със семейството си в провинцията в опит да преобърне собствения си живот. Но там той среща загадъчно момиче, от което цялото село е отчуждено. Тя знае тайните на всички жители в селцето, но и самата тя има тъмна и ужасна тайна...

:essub:

 

С български субтитри: :click: :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

 

Лично мнение:

 

Kim Shi Hoo ми хареса в "Love rain", един добродушен, мил и усмихнат. Тук ролята му е доста по-сериозна, но гледайки трейлъра, доста добре се е справил... определено ме впечатли и не само той, но и самата идея за филма... :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си представя Kim Shi-Hoo в такава роля , до сега съм го виждала в различна светлина, но ще гледам с голямо удоволствие ... след празниците  да не се травмирам излишно .... Весели ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен съм с Oldboy. Не знам какво да добавя просто. Филмът ме потресе донякъде и наистина животът може да е много гаден :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина филма е много мрачен. Но така ме прикова, просто много ми хареса. Отдавна не бях гледала филм, който да ме накара да мисля за него няколко дена след това. Малките се справиха много добре с ролите. 10 от 10 от мен. Гледайте няма да съжалявате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина приковава и напомня с колко мъка и несправедливост е пълен светът  ни.Играта беше страхотна и на двамата.

Направи ми впечетление ,че няма цензура,вероятно я отнасят само спрямо сериалите?

Ако имаше каквато и да е цензура в случая силата на внушението щеше да се загуби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен ме остави шах и мат .... тъжно ,но пък с видя на какво е способен човек когато обича .... не е лошо филмчето ,въпреки че си представях нещо друго ,но пък останах приятно ачарована ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мрачен филм, да, даже зловещ, драматичен и тъжен, но интересен и въздействащ. А на финала тотално ти се свива сърчицето от мъка. Хубав филм, хареса ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...