Jump to content

Recommended Posts

tumblr_ndp24gYHKB1r3hs1eo8_r1_500.jpg

 

Моят приятел е с кръвна група В / My Boyfriend Is Type B

B형 남자친구

 

Държава: Южна Корея
Премиера: 3 февруари 2005 г.
Времетраене: 96 мин.
Режисьор: Choi Seok Won

Жанр: Романтична комедия


В главните роли:

Lee Dong Gun като Yeong Bin

Han Ji Hye като Ha Mi

Jung Ryeo Won като Bo Young

Shin Yi като Chae Young

 

Сюжет: Съществува теория, че кръвната група влияе на характера на човека.
Главната героиня във филма се казва Хан Ми и е с кръвна група А - консервативна, самовглъбена, скромна и... самотна. Тя обаче вярва в съдбата и чака нейната да я срещне с подходящия човек. Съдбата обаче ѝ изиграва лоша шега – среща я с Янг Бин. Той е с кръвна група В, самовлюбен, безотговорен и нагъл тип. Може би проблемът му не е в кръвната група, а в това, че досега не се е влюбвал...

 

:essub:

 

С :subs:  - :click:  :click:

Онлайн с :subs: - :click:

С английски субтитри - :click:

С руски субтитри - :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто може и да спечелиш, ако не го гледаш.

На мен ли само ми се струва. че изключителната Корейска вълна от 2002-2006 май вече е подминала, и корейците почнаха да правят като количествено съотношение доста повече посредствени филми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-ка давам само заради Мини Купъра дето се появява в 2/3 сцени. и лудата приятелка..

ролята й е малко дразнеща, ама такива физиономии прави тази актриса....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста слаб филм. Чак скоро не бях гледала толкова скучно нещо. Все пак имаше няколко що годе добри момента, но като цяло нивото е ниско като за Южна Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа и на мен ми хареса. Обичам леки истории, с любов и смешни ситуации. Тази дето ги запознаваше, каква смешна професия си е избрала. Смях се на този дето искаше хубава жена с много пари. Че кой мъж не иска такава, особено, ако е и мързелив. Как го направи този това клипче?! Някак много на място дойде. Само това със страха от автобуси не знаех, че може да съществува ^_^

Благодаря, че сте го превели, иначе нямаше да го гледам. ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към тези,които не са харесали филма Стори ми се скучен,имаше някой забавни моменти,но като цяло не беше кой знае какво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е идиотско, героите са елементарни, но то така си е замислено. Леко и неангажиращо. Чак да ми хареса много, не бих казал, но не съжалявам, че го гледах. Добре че е кратко и свърши бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Противно на повечето мнения, на мен ми хареса. Не ми беше скучно, напротив беше ми интересно кой от двамата ще си промени характера. Lee Dong Gun много го харесвам като актъор, пък и мацката беше сладка. Ама съм съгласна с Блеки, че приятелката беше по- интересна. Актрисата съм я гледала все във второстепенни роли и винаги играе тотална шматка и ме залисва от смях.

Като цяло 5/10.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше кой знае какво,но и не ми беше скучен.

И все пак мисля,че това с кръвните групи е измислица на някой като съквартирантката на главната.. -враг на хората с кръвна група Б ;Д

Става за гледане.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатичен филм, хареса ми, въреки че не знам дали в живота е възможно някой с подобни навици да се промени. От друга страна нямаше такова нагло парче като героя на Lee Dong Gun, голямо гаднярче, не знам как някой може да живее с такъв тип. Много добре го изигра Dong Gun. Нямаше почти никаква химия, но разбрах, че след снимките двамата са били гаджета и в живота :)

Каката на главната има супер неприятен флегматичен глас, по същия начин играеше и в Какво се случи в Бали <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е имало опция за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...