Jump to content

Recommended Posts

REBIRTH KNIGHT


 


c78ffa4c93eb005d.png


 


заглавие: Rebirth Knight / 리버스 나이트


 


държава: Южна Корея


 


тип: манхва


 


година: 2013г


 


статус: онгоинг


 


автор:Jae-beom Yu


 


арт: Jae-beom Yu


 


жанр: екшън, шоунен, драма, бойни изкуства, романс


 


чети онлайн:  :click: :click:


 


свали:  :click:


 


описание:  Тайнствени маскирани мъже се опитват да завладеят земята! За да ги победи правителството създава специален екип наречен “Rebirth Knight“. 


Деветокласникът Канг Чан, който досега не се е интересувал от нищо друго, освен да стане най-силен, среща случайно Чеуон и се влюбва в нея от пръв поглед. Когато обаче разбира, че тя е член на специалния отряд, решава и той да се присъедини към него ...


 


лично мнение: Забавно е, но излиза рядко - по два чапа на месец :rolleyes: .


Артът и начинът, по който е структурирана манхвата, напомнят много на Кубо Тите.


Дано не продължи да му подражава и в бъдеще, с други думи-  предупредени сте!  B)  :D 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох излезлите чаптъри (твърде малко са за жалост) преди малко, след като видях темата и ми допада, като цяло. Арт-а и историята са добри, а и са доста сходни с работата на Кубо. Само дето аз се надявам да продължи така и за в бъдеще - Блийч-а на Кубо започна да се разтяга ненужно според мен поне след първата арка. Да не говорим, че в анимето показваха един бой с години (което беше просто глупаво и скучно). За това и се надявам тук нещата да продължат в същия дух, защото определено го бива. ;)

Малко е кофти обаче, че излиза през 2 седмици. толкова нередовен график, а и двойно по-малко чаптъри в сравнение с другите заглавия... едва ли ще го следя. Нямам нерви за "бавни" издания. Сигурно ще наваксам догодина, като понаизлязат чаптъри. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...