Jump to content

Romeo and Juliet (2007)


Recommended Posts

spacer.png


Romeo and Juliet

Година на излъчване: 2007
Страна: Япония
Жанр: Драма
Времетраене: 1:56

 

В ролите:

Takizawa Hideaki
Nagasawa Masami
Tanaka Misako
Yamashita Shinji
Miura Tomokazu

:essub:

Свали филма + BG субтитри ТУК и ТУК

Свали филма + английски субтитри ТУК

Свали филма + руски субтитри ТУК

Описание: Да се влюбиш от пръв поглед е невъзможно, а да умреш заради това старомодно. Шекспировото време отдавна отмина, такава любов съществува само в книгите. Именно така мислеше Джули, докато не срещна Хиромичи. И сега подобно на най – известната двойка в света, Ромео и Жулиета, техните родители се мъчат да ги разделят. Защото Хиромичи - е син на човека, издирван от полицията във връзка с убйство, а Джули – дъщерята на инспектора, който разследва този случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филчето ми допадна. Достатъчно са успяли да избягат от клишето и то във филм със заглавие "Ромео и Жулиета". :)

 

НЕ УМРЯХАААААААА! :D:D:D То това май си е постижение не само за Ромео и Жулиета, но и за азиатските филми като цяло. :lol: И не само това де. Не си спомням много от произведението на Шекспир, но не помня родителите им да са били в сложни любовни заимоотношения. Май.

 

Освен това бих го гледала отново дори само заради невероятно красивите сцени в есенното паркче.

Момата и на мен ми се хареса и щом имаме сериалче с нея ще се облази. И без друго си мислех, че ми е време да видя нещо японско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, тя е страшна в Dragon Zakura. Много сериозна роля играеше, тука направо не можеше да се прояви. В DZ имаше и една друга Юи Ирагаки(ако добре си спомням). Страшна беше, даже съм гледал и филм с нея Уникално сериалче. Два японски сериала съм гледал и са супер маняшки и много различни от корейските. Само като се сетя за Liar Game... ааааа Иначе Romeo и Джули си е стандартно филмче, завъртяха там някакви интриги, забавна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз стм разочарована от филма.....май имах прекалено,прекалено високи очаквания...много се разочаровах,че отделииха толкова голямо внимание на родителите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красив есенен пейзаж, затрогваща музика - фон на филма за вечната любовна история на Ромео и Жулиета...

 

пренесла се през времето... случила се на родителите... продължена чрез децата им...

През цялото време не ме наупскаше мисълта, че накрая ще се окажат брат и сестра. Ама като им знам морала... :scratch:

 

 

Явно обаче Masami Nagasawa (Жулиетата) трябва да я гледам в Dragon Zakura, защото тук някак ми беше много сладникава и ми наподобяваше малка глезла... :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...