Jump to content

Recommended Posts

E5YVOf.jpg

 

 

 

Screenshot2013-08-04at115659PM_zps33ad4a

 

 

Golden Rainbow (2013)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: 황금무지개

Период на излъчване: 2 ноември 2013 г. до 20 април 2014 г.

Жанр: драма, романс

Канал: MBC

Епизоди: 41

Режисьор: Kang Dae Sun, Lee Jae Jin

Wiki

 

Участват:

UEE като Baek Won

 Kim Yoo Jung като Baek Won (teen)

Lee Chae Mi като Baek Won (child)

Jung Il Woo като Do Young

Oh Jae Moo като Do Young (teen)

Lee Jae Yoon като Man Won

 Seo Young Joo като Man Won (teen)

Cha Ye Ryun като Chun Won

Song Yoo Jung като Chun Won (teen)

Jo Min Ki като Jin Ki

Do Ji Won като Young Hye

Choi Ro Woon

Ahn Seo Hyun като Shib Won

Jung Yoon Suk

Kim Dong Hyun

Park Won Sook

Ahn Nae Sang

Ji Soo Won

Kim Hye Eun

Kim Sang Joong като Kim Han Joo

 

Резюме: Историята проследява целия живот и премеждията на iседем сираци без кръвна връзка помежду си, осиновени и отгледани от обикновен рибар в крайморски град. Хан Джу, самият той израснал в сиропиталище, решава да промени живота на невръстни брат и сестра, след като баба им умира. Впоследствие той осиновява още пет деца. Семейството тъне в мизерия и е на ръба на оцеляването, а нещата стават още по-лоши, когато Хан Джу влиза в затвора за 14 години. Съдбата не спира да ги подлага на изпитания, които затвърждават връзката помежду им.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри:  :click:   :click:

 

Онлайн с български субтитри :click:

 

Свали с английски субтитри:  :click: 

 

Свали с руски субтитри и дублаж:  :click: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре стартира този дълъг сериал, но пък както каза lazeto, с хубав каст. Пожелавам им успех!

Видео от пресконференцията, която беше вчера. (Ro Woon, това дете е толкова сладко :lol:  )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакван. Нещо последно време все длъжки гледам.

Ако са малко сериите, ще бъде само като кратко запознанство,/ малък флирт/ с няколко от героите, а така, някак заживявам с тях...  стават част от живота ми, колкото повече съдби и герои,и разнообразни истории - по-добре, особено, ако има хубави мъже..., :28558: :28558: :28558: 

За мен отношението хубави мъже:хубави жени в корейското кино е: 50:1 :slap: И гледам, :up:та се късам... :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за мен е великолепен! Щом два месеца всеки ден ми идваше да удуша някой от героите, заради дадена постъпка, значи сериалът яко ме е грабнал. Не ми досади нито за миг с изтъркани и тривиални сцени. Във всеки един момент се чудех каква поредна клопка е замислена. Естествено, имах си любимци (До Йонг с тази своя умна главица и остър език), но не мога да си кривя душата, че и злите персонажи бяха много истински изиграни. Една Чун Ун с нейния хъс да има всичко на света, Со Джин Ги - същият като нея, но вече окалян до шия по пътя за нагоре. Разгърнаха характера на всеки един - младите пораснаха, по-възрастните също, дори Джин Ги на моменти показа нещо човешко...

Ще ми липсва. Обаче другия път като го гледам, ще е докато До Йонг е с червеникава коса, появи ли се чернокос - спирам  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен сериала е прекрасен! Страхотен каст! Заживяваш накак си с историите на героите и не ти се разделя с тях. На 15 серия съм и ми е много интересно как ще разгърнат цялата история до 41 серия.

Песничката на Ulala Session ми е любима:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го и беше интересно докато не вкараха кривогледата кака с безизразно лице и развалиха пейзажа. Дори и с превъртане не мога да го гледам. Историята си я биваше, но тази актриса ми е противна и ме дразни със слабата си игра. Зарязвам го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам нещо- в кой еп. ги дават вече пораснали и ще изтърва ли нещо съществено ако прескоча няколко от предходните. Вече съм на 4 еп. и не издържам тези ревливи и постоянно гладни дечурлига, просто са нетърпими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал! Успях да го изгледам за около 2 седмици и въпреки, че бях с резерви, заради многото серии се оказа, че нямаше толкова "разтягане на локуми". Сюжетът ми допадна, въпреки, че драмата беше неизменна част от него. Актьорите се справиха много добре с ролите си! Имаше си, като емоция от всичко, дори бих казала, че беше пренаситен. Преживях за тези 2 седмици, всички положителни и отрицателни емоции, заедно с героите, което значи се сериала ми е въздействал и определено си е струвало отделеното време! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...