Jump to content

Recommended Posts

dvd-1-3945.jpg

Kurosagi: The Movie (2008)
 

Жанр: криминална драма
Година: 2008
Режисьор: Yasuharu Ishii
Продължителност: 126 минути
Държава: Япония

В ролите: Ямашита Томохиса, Хорикита Маки, Айкава Шо, Дайчи Мао

 

Резюме: Измамниците се делят на три вида. Първите, наречени "белите мошеници", набелязват жертвата си и я обират. "Червените" ловуват с противоположния пол, като похитяват душата и тялото на жертвата си. Последният вид – "черните измамници" – не се интересуват от други жертви освен от "белите" и "червените". Този тип е най-опасен от трите, защото се ползва от придобитите облаги и покварените души на жертвите си.

След като попада в мрежите на изкусен измамник, едно семейство прибягва до самоубийство... Единственият оцелял е синът Такеши Куросаки, който се заклева да отмъсти на всички мошеници и измамници на този свят. Пътят, който той избира за целта, е именно пътят на "черен" измамник...

:essub:

Сваляне с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Сваляне с английски субтитри :click:

Сваляне с руски субтитри :click:

Онлайн с руски превод :click:

 

OST

 


01 - Kuro To Shiro No Makuake
02 - Wana
03 - Kakehiki
04 - Maho No Shikake
05 - Maidoari
06 - Ugomeku Kage
07 - Dokoku No Senritsu
08 - Kaiten Mokuba
09 - Tosan Sagi No Jittai
10 - Shori No Hoteshiki
11 - Kienu Omoide
12 - Ugokidasu Kage
13 - Sagishitachi No Kyosokyoku
14 - Kobo
15 - Kurosagi No Ibuki
16 - Nozomi Wo Idaite
17 - Utsuriyuku Kisetsu
18 - Shuen Naki Monogatari
19 - Shobu No Yukue

 

Филмът е направен две години след излизането на сериала Kurosagi, в който главните роли са поверени на същите актьори. През 2022 г. излиза нов сериал, в който актьорите са различни.

Редактирано от bealonenomore
Обновяване.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yami.jpg

ozirriss, радвам се, че си се сетил за този филм

 

358927Kurosaki02.jpg

 

"The Black Swimdler" (Черният мошеник) лично на мен много ми хареса, сигурно защото играе Ями и се представя в съвсем различна светлина, доста сериозна роля прави.

 

 

Песента му "Daite Seniorita" е точно оттук.

http://www.youtube.com/watch?v=4b3D9L3mguY&feature=player_embedded

 

Във филма ми бяха любопитни различните начини да изпързаляш някого, с много подготовка и превъплащения,

да го изиграеш, така че да не се усети докрая.

Нещо като професионално ужилване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът нещо не ме грабна - много мудно се точеше действието и с познатите клишета. направо сте се изгъбаркали с аудиторията като сте го сложили в жанра "комедия"!.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като вчера изгледах сериала, тази вечер минах и филма. И при двете установих едно и също - адски неочакван край. Както и да го мисля, никога не излиза така. Странна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаммм... първо нито филма, нито драмата не е комедия ...

Другото което е който не ги е гледал много е изпуснал.

Просто мн готино филмче... треа му втора част, простооооооо ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често филма не ми хареса кой знае колко. Сериала е по-добър. Нещо действието не вървеше както трябва тук. През целия филм очакваш нещо да се случи, а то все не се случваше и така докрая. Финала на филма поне за мен беше очакван. Щеше ми се да е друг, но явно режисьора не е на мойто мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го преди достааа време и в общи линии с това започнах серията от японски игрални филми :D . Аз допуснах грубата грешка да изгледам първо филма, без да видя сериала. Изгледах сериал, след това поправих грешката като изгледах филма втори път. Добър е! Бавен беше, но беше необходимо. Аз необичам да очаквам..., така че краят му бе неочакван, но бе най-доброто решение. Естествено искам втора серия, където да видим малко интимност по японски. В общи линии това ми липсваше във филма - една целувка. Но ако имаше целувка, нямаше да се надяваме на 2ра част :D. Въпреки, че е малко вероятно да го продължат, макар да си оставиха възможност. Приятно филмче и много философия има в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сериална и филма са доста добри по свое му. Аз останах с едно такова впечатление, че филма се явява нещо като продължение на сериала, в смисъл, действията се развиват след случките в серияла. Но и филма и серияла са очарователни. Една от най-добрите роли на Ямашита, след Нобута, мое лично мнение. Абсолютно си струва да се види. Колкото до края на самия филм, ами очакваше се. Поне аз го очаквах, за закоравял измамник със собствена цел в живота.... :) няма как да е друго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без сериала, няма как да е твоя филм или на който и да е било  :icon_sunny: . Не са го направили като самостоятелна история , едва ли е гледаем сам за себе си  :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...