Jump to content

Recommended Posts

ми аз до колкото разбрах имаше епизод и даже са го излъчвали по-рано от обикновено именно заради олимпийските

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излъчен е. Много хубав при това, братчето много ме забавляваше. Вече може да се каже, че имаме двама влюбени в Мин Джун... :D То в тяхната фамилия един нормален няма...

А Сузито така като гледам явно ще остане за следващия епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой епизод става дума, кой епизод е излъчен? Епизод 17 е днес, в него е Сузи, епизода ще се излъчи в нормално време, така като гледам по други форуми. o_O

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Deyja-говорихме за епизод 16 :)

Огромни благодарности на parab за субтитрите!

 

Не мога да опиша колко са сладки. Братчето много почна да ми харесва :D и поне Звезделин започна да се усмихва малко по малко. Защитава я възможно най-много. Не се подготвих обаче за края. Ревах много..не стига, че той почна да плаче ами и точно това "след 100 дни" ме съсипа. Дали ще имаме тъжен край или пък ще се получи някакъв обрат..не знам наистина. Имам малка надежда за хубав край, ама да видим..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле страхотен сериал,много се смях на изражението на братчето когато видя телескопа.Актьорите са страхотни, не само главните. :icon_sunny: :icon_sunny: :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един епизод ( за днешния говоря )много неща се случиха и се взеха важни решения... И много голяма доза захарен памук имаше! :)

Почти всичко, което трябваше да се разплете, се разплете.

От където започна, там се и върна. Сега остават финалните щрихи.

Какво ще правят през останалите 3 епизода?

Освен ако не завъртят интригата около това, че той ще умре, ако остане на Земята и тя не го накара да си тръгне...

 

П.С. Звездьо е един 400 и няколко годишен ревльо :cry:  :slap: ... Бива, бива, ама чак пък толкоз..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Parab, не съм гледала 17, но мисля,

 

че ще е точно това, тя ще го накара да си тръгне(след като ни помотаят и тя разбере от"таткото"), за да не умре.Няма да разиграват я баба и внуче за  в бъдеще и да се държат 30-40 години  само за ръце, ако въобще има шанс да оцелее на Земята, след като месецът му изтече.Добри ще бъде възнаграден с кака за постоянството си.Колкото до рева, ами то 400 годишният, в любовта, си е на ниво прогимназия :28558:

Я кажи, че съм твърд характер, ще чакам до утре специално за твоите букви :kissy: , тая въдица със стоте дни, така хвърлена ли остана за сега, или е на някой в главата.Не ми се вярва ,да е в мислите, заради надписа -"след 100 дни"

 

 

 

Ей го на- ученикът от отделенията, с учителката :282:

rJx3GyJ.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана си неясна въдица. Просто залъгват засега

Ама ти пък си намерила един от хубавите моменти виждам  :28558: .

Аз пък мисля, че трябва тя да замине и да вземат да изживеят една 1000-годишна любов заедно на неговата планета. От това по-хубаво мисля, че няма да намерим. 1000 години Кака и Звездьо се джафкат, обичат и държат за ръце - по-достоен финал за тази история няма начин да се измисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ади ади, тя нали изрично си питаше за "от целувка нагоре" :D

 

 

Като нищо ще му измислят начин да остане. Щото би било гадно да я карат да заминава с него и да си зареже семейството и прочие. А Звездьо отдавна е прежалил своята планета. Пък ако се налага да си ходи и после да чака следващата комета, за да се върне на Земята, то Кака отдавна няма да я има и смисълът се губи. И друго има - ако той си отиде, кой ще се бори със злото на Земята? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, помните ли, че в един от първите епизоди майката на Се Ми ходи на някаква врачка? Тя и предрече, че това ще е годината, когато Се Ми ще се прослави, а пък Сонг И като, че ли "изчезва" от Земята? Аз мисля, че това им е спасителен пояс към хепи ендинга, защото ако той остане не виждам как Сонг И ще преглътна факта, че ще остарее, а той - не, идва и проблемът с целувките.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, помните ли, че в един от първите епизоди майката на Се Ми ходи на някаква врачка? Тя и предрече, че това ще е годината, когато Се Ми ще се прослави, а пък Сонг И като, че ли "изчезва" от Земята? Аз мисля, че това им е спасителен пояс към хепи ендинга, защото ако той остане не виждам как Сонг И ще преглътна факта, че ще остарее, а той - не, идва и проблемът с целувките.. 

:rofl: e и на мен ми се иска такъв финал ,да замине Кака за неговата планета..а и на подобен сюжет няма да е много подходящо да вземат  да уморят точно Звездолинчо :icon_sunny: само не знам горките сценаристи как ще решат казуса с целувките :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да развие имунитет. Клин клин избива. С практика ще му се имунизира тялото срещу това. Доколкото видях,

при последната нямаше фатална болест, просто липса на сили. Тоест, в комбинация целувки и алкохол - може.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чaкайте,, че с таз работа нямах време да се включа.

Много ясно се вижда, че тя го чака, но къде е отишъл той... там е въпросът?

Може би да й е обещал, да се връща за 100-те, 1000-та и т.н. дни,

а може, тя просто само ей-така да се надява...

Много сладка кака пак, а наш Звездолин нали досега не са го обичали, а предполагам и той не е обичал, как няма да рони звездни сълзи,

либов бе... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм гледала 17тият днес, и аз да изкажа предположение.

Тези 100 дни ми размътиха водата.

Все не ми се вярва, след толкова сладост, така да зарежат нея тук, сама, очакваща, цял живот...това от романтична комедия ще се превърне драма отвсякъде :(:cry:

От друга страна нали той за да пристигне отново, казаха, че трябва да пристигне с нещо, а не се очаква скоро нищо да прехвърчи към ту Земята.

ХА! В този епизод, не подхвърлиха ли случайно за сгрешени прогнози от НАСА, за сблъсък с астероид през март 2014... В смисъл все нещо може да се сгреши и да вземе пък нещо да прехвърчи неочаквано насам и да ни го достави обратно....на кака, че и на назе :)

Дали пък няма да се завърне тогава за още едно дъъъъълго пребиване и избавяне от дъблока мирова скръб на всички романтични сърце по земята, следящи тази страхотна история?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни дадат и 21 епизод. Официално го казаха от SBS.

Иначе не съм особено впечатлена от появата на Сузи, не беше нещо особено.

 

С тия 100 дни объркват всеки край, за който се сетя.

 

Твърде тревожна изглеждаше кака, освен ако не е нарочно. Вариантите са да го чака наистина или да се надява да се появи. В първия случай е останал без проблеми, във втория е заминал, но с обещанието да дойде. 

Ако е останал, не ми се вярва да тръгне да остарява или става човек изведнъж. Видяхме, че слюнката му действа, но не му влияе на остаряването, само на способностите и здравето, и то временно. Този момент как ще го разрешат не е ясно. Имунизации ли, вируси ли - трябва да вкарат нещо, за да се промени. Иначе ще свърши като корейска версия на Шотландски боец.

Ако е заминал, вероятно се е случило нещо сериозно, което го е принудило да се махне. Но пък тогава връщането му е немислимо или поне в близките 400 години. Освен ако нарочно не заблуди всички, че го няма поради някаква причина. Но за какво ще му е да се крие още два месеца след това...

Варианта за заминаването на двамата заедно явно отпада, точно заради 100-те дни.

И обикновено двойките празнуват заедно годишнината, нали? За какво й е на Сонг И да ходи сама на място и сама да празнува годишнина, ако нямаше повод? Би била повече от нещастна. Нелогично изглежда.  Ако е изчезнал преди два месеца, няма смисъл да го чака - какви 100 дни ще празнуват тогава, като нещата са приключили след месец.

Така че остава наистина да го чака с надежда, без значение дали знае, че е там или не.

 

 

Наистина ми е интересно какъв (логичен) край ще ни предложи сценаристката. -_-  И задължително трябва да ни покажат другите извънземни. Поредни срещи от трети вид в корейски стил. :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не ни изиграят някой номер в стил Питър Пан - днес ще дойда да видя теб, догодина, пак теб, ама по-стара, после дъщеря ти, и накрая - внучката ти може да я взема при мене на мойта планета. Малко ме притеснява и момента с чосонското момиче, на няколко пъти даваха индикации, че Сонг И е преродената И Хуа... да не стане още веднъж да се прероди, преди да бъдат заедно. Само гадаем в момента, като се опитваме да си представим какъв номер може да ни скроят по корейски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те корейските сценаристи наистина равни нямат..откъм изненадите :slap: във всеки случай филма не предполага драматичен финал,все пак си е фентъзи с доста комедийни елементи, но знае ли се..Така както се разви 17ти  ,Звездолинчо би трябвало да си остане тук и вероятно ще измислят нещо приспособяващо за 'омесването ' на видовете :kissy: ,а и наистина от последната целувка имунитет прихвана,но ..корейските сценаристи са богове на платоничните решения ,та нищо се не знае до заветния последен.Наистина се надявам че все пак ще заложат на happy end,какъвто и да е той :up:

Кака наистина е невероятно актриса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може просто да изгуби звездните си сили и да остарее като обикновен човек. Не сте ли гледали City of Angels с Никълъс Кейдж и Мег Райан? Нали и той беше ангел, с ангелски сили, а любовта го превърна в човек. Нека имаме вяра в щастливия край ;)

parab, много благодаря за субтитрите :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, скъса ми се сърцето когато Сонг И го питаше след колко време ще се върне. А после То Мин Джу в буквалния смисъл им спря тока :D . Наистина се надявам на добър край за тях двамата.

Те ще си останат любимата ми екранна двойка. И аз се присъединявам към благодарните на parab за бързия и качествен превод. :thanks::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...