Jump to content

Recommended Posts

Проверявах през 2 секунди колко време има до свършването на филма... и когато свърши си казах "йес наййй-после" .....

това май доста добре показва мнението ми за филма.... :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май всички сме се чудили кой е бащата :28558: Също и какво беше онова момче, което търсеше чадър за дъжд.

Но наистина красиво направен филм, леко и неусетно те носи към финала. Харесаха ми малките детайли - като това, което му нарисува върху белега. Шин Мин А и Джо Джи Хуун показаха чудесна химия, а този Ким Те У не е ли известен певец, срещала съм името в разни ОСТ-та?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно и свежо филмче. Предизвиква доста приятни емоций,усмивки. Определено и тримата герой ми допаднаха,всеки по своя си начин,допринесе за приятното чувство докато гледаш филма. Дори и сцената с боричкането между двамата беше толкова невинна и приятна :) Даже ако беше и Мо Ре да се включи щеше да е още по инетересна :) Абе страхотно филмче за развлечение,особенно с онази гореща сцена :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса много филма, много красиво направен, ненатоварващ и различен. Шин Мин А със всеки изминал филм все повече я харесвам, страхотно играе, а наистина между нея и Джо Джи Хуун имаше химия, сега ще ги гледам и в The Devil,

в крайна сметка няма значение от кого е детето, тя намира и в двамата по нещо различно и иска да бъде с тях, хареса ми, че беше честна накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса много филма, много красиво направен, ненатоварващ и различен. Шин Мин А със всеки изминал филм все повече я харесвам, страхотно играе, а наистина между нея и Джо Джи Хуун имаше химия, сега ще ги гледам и в The Devil

Наистина между двамата има страхотна химия и понеже ти предстои да ги гледаш в "Дяволът" там, ще останеш още по очарована от играта им,но се приготви емоционално. Аз имам късмет ,че първо гледах сериала и след това "Голата кухня" и така ми се пооправи настроението,инак направо се бях сринал психически.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този филм ми се стори доста скучен като цяло. Нещо не успя да ме грабне по никакъв начин. Не бих го препоръчала, освен ако нямате два часа за губене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса това филм че, хареса ми и нежните целувки и докосвания от актьорите, много добра актьорска игра но и аз не разбрах от кого е детето! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естетическо направен филм. Усетих европейския полъх, очаквах да е такъв краят, за собствена изненада, защото при подобен тип филми съм объркана и ми е трудно да преценя за себе си развръзката. Покрай него си спомних един американски филм ("Splendor"), заради сюжета, но да правя сравнение между двата е все едно да сравнявам чешмяна вода с шампанско... Иначе самата идея на сценария е тривиална, но поднесено изтънчено и с вкус, което ти "отваря глътката" за още. С едно изречение- този филм ми направи малко по-хубав деня и го предпоръчвам на всеки, който има отношение към естетическото кино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от първите ми корейски филми.  Изобщо един от първите азиатски съвременни филми.

Много  топъл филм, типично азиатски, леко странен. Ако го гледам сега ще ми се стори нормален.

 Типично изкривяване на възприятията. Просто много от нещата вече са разбираеми.

 

Мноого ми хареса.

 

 Ще си го тегля пак, за колекцията от любими, когато напусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми филм, чудесно е, че Шин Мин А учавстваше, но изобщо не и отива късата коса. :nunchako:

Финала не можах да го разбера, беше някак странен, май остана и с двамата, а не виждам логика .. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, и тук ли съм пропуснала да се разпиша... Имам да наваксвам много в този форум:)

 

Много сладко човешко филмче, в което за разлика от повечето житейско-романтични корейски творби има и безразборен импулсивен *@кс (един модер ме сече строго за по-разкрепостени изказвания;))

 

Хубавото тук е, че не само импулсивните забежки са показани реалистично и красиво, но и последиците от тях и междучовешките отношения и компромиси. Героите са хем сладури, хем навити да правят жертви и да поемат отговорност. Много хубав филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошно!

Магията на изтънченото готвене, фотографията и приложното рисуване, гарнирано с много любов......и на великолепен фон......

Няма по романтична комбинация !

И няма друго по логично решение за тримата в тази красива приказка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше вторият азиатски филм, който не ми хареса и то именно заради изневярата. Съпругът й беше толкова добър и не заслужаваше подобно нещо. Чудех се и аз кой е бащата. :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...