Jump to content

Empress Ki (2013-2014)


Recommended Posts

Някакво мнение за сериите от 29-та нататък без много спойлери? Че се чудя дали да го зарежа това недоразумение :28558:  Ама може да има нещо ценно освен костюмите, а? Дайте сламка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има леко раздвижване.

Императорчето взе да се опитва да се прави на мъж и се опъна на Канцлера. Опит за преврат от страна на "лошите". Малката Императричка продължава с опитите да се оттърве от Нян.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериалчето си ми допада, следя си го с интерес. Всеки един персонаж, дори и тези на 'добрите' ме поизнервя малко или много.. но нали това е целта на един сериал, да има емоционалност от страна на зрителя. На доста места както казвате става блудкаво особено, когато стане въпрос за тъй наречените мускетари :rofl:  .. ама  какво очаквате, 50 епизода са, сценаристката е измислила 2-3 върхови трогателни момента и останалото е само декорче :28558:  Започва да става доста интересно, който се чуди дали да го продължи, препоръчвам да го направи :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фона на текущата суша, това продължавам да го следя .Ако не друго, интригите са на ниво, че и глави взеха да хвърчат.Цяла мускетарска гвардия вече на мегдана, няма лабаво. :28558:

 

Канцлерът умен, но кой да го чуе,преди смъртта му. Мислите в главата на кандидат-императрицата убиха всякаква романтика в тия, дето я търсеха при нея и императорчето :896767:.Ки спокойно може да си играе на "тука има, тука нема" по въпроса за наследника, все ще изтегли своята  клечка- това е да знаеш, кога на кой стол да седиш от двата  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее,

убиха го най-накрая ,няма да им трови живота повече,

но малко ме стреснаха мислите на Нян в края на серията.Много искам да разбера какво ще стне по-нататък.Става много имтересно ,мислех ,че към края ще стане воднисто ,но не е така. :) :)

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според коментари в чужбинските форуми е, че

 

в някой от следващите епизоди на сцената ще се появи племенницата на генерал Баян, която достойно ще поеме ролята на низвергнатата малка императричка и ще се изправи срещу Ки Нян. Само че, щяла да бъде доста по умна, хитра и пресметлива от предшественичката си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ама как така

ще ми махат Танашири ! Актрисата е сладурана, и добре играе. На всичкото отгоре е по-симпатична и естествена от онова величие, дето играе корейската майка на народите. Е, да се надяваме, че новата съперница ще е на ниво, стискам и палци!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле добре ,че е този форум ,че имаче как ще разбирам новините...супер

Ще вкарват и нов герой,това ще е много интетесно...Аз си мислех ,че племенницата ще е добра и даже ще я подкрепя ,но явно не е така ....Чакам с нетърпение да преведът следващите серии ,за да мога да ги гледам ...ако ги гледам на анг.ще ми отнеме много време ,на руски не могаа.....:). :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Една кобра-императрица, даде фира, на нейно място се появи друга- по-млада, по-красива и по-нахъсена..Нали трябва да има интрига, за да го докараме до началния момент с коронясването на Ки, откъдето тръгнахме. Отново ще видим корейското съглашение в действие.Въртяха , сукаха, не искат половин кореец за наследен принц, искат си цял :28558: 

 

Само на мен ли ми се струва, че Талтал си пада по Ки и ще и  даде едно рамо в решаващ момент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, значи, изпуснала съм аз последните 2 серии. Добре че са тук забавните коментари та си се нахъсвам още повече докрая да си го изгледам този сериал. А ако Танашири побегне за някъде ще бъде голяма загуба за сериала, дано да си я оставят :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 За да са в крак с интернет модата, режисьорите държат Нян задължително да придобива меме фейс в кризистни моменти. Соу Епик :28558::282:

Редактирано от mrnkaloto
Покривайте линковете!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво за бога се случва с този сериал? Лошите ме карат да плача от умиление за тях, а добрите ми иде да ги убия <_<:samurai:

Ки Нян с отмъщението си отвя,разбираш ли, цяла империя. Много мощна таз жена, върти цял Юан на пръста си :896767:

Ама шото се прави на велика манипулаторка доста време, ей сега новото попълнение пепелянка ще й разкаже играта, мисля... :28558:

Мускетарите и тях ги бяха забравили за момент, но отново се заформи нова интрижка с Краля на всички народи :282:  ще каже и той стройте се - пребройте се на империята и всичко ще бъде на мястото му.. Орабони ще плюе отрова в следващите епизоди до края, мисля, а и най-вероятно и той ще си направи някаква групировка с ония тъпаци ака нови дартанянци :28558:

  Гледам, гледам с голям интерес..поне не е блудкава продукцията в тези серии, евала, за което :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че изпратиха

Танашири в отвъдното :)

с новата Баян и новите щения на Императрицата - вдовица нещата се раздвижиха, добрите станаха лоши :) и интересът се повиши. Очаквам новите серийки с нетърпение :up:  !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...