Jump to content

Do Re Mi Fa Sol La Si Do (2008)


Recommended Posts

аз чак сега гледах филма,въпреки че съм го свалила от месеци наред.. но напоследък и аз станах пристрастна към Geun-Seok заради You`re Beautiful та накрая седнах и го гледах... Най-много ми хареса как играеха актьорите..нещо сюжета не беше доизпипан..не можах да схвана някои моменти... и най-странно ми беше това загубване на паметта на Юн Джу(Geun-Seok) .... но доста си поревах,главно защото ми стана мъчно за момичето..те направо си я разиграваха помежду им .....музиката си беше супер,особено като гледах как Geun-Seok пее,направо се разтапях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма си е страхотен не си спомням вече колко пъти съм го гледала и пак бих го гледала да вярно е тъжен си е голям рев съм ревала на него особено когато го накараха да полудее горкото ангелче уж са най-добри приятели това за мен не е приятелство това си е чисто забиване нож в гърба за което нямам думи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава си гледането!

Много хубав филм! Наистина се разчувствахме!

Просто трябва да имаш камък от сърце, за да не пролееш поне една сълза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето беше много, много хубаво

Връзката и отношенията между двамата главни герои носеха такова чувство, сякаш винаги са били един за друг, но чак сега се срещат.

Много се радвам, че краят беше щастлив

А и Jang Geun Suk беше едно сладурче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък филмчето ми хареса ... верно и аз си ревнах малко ама ... кво да се прави .... Наистина имаше някакви такива моменти дето нищо не схващаш ... ама накрая ти става ясно .. ... А тоя басиста ..... Като цало филмът може да не е най-гениалното произведение на изкуството,но става за гледане

 

--------------------------------------------------------------------------------

последната сцена изкефи на макс,когато Eun-gyu изръси : "А ти коя беше ?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма много ми хареса!!!

Само малко ме издразни басиста на групата.Защо всички да трябва да се съобразяват с него?

Песните във филма наистина са много хубави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да напиша за този филм.

Започна интересно, пообъркаха го около средата, а краят му беше... смешен едва ли не.

С една дума може да се гледа, но и да не се види, не е голям пропуск, ако се чуе само OST.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм много си го обичам и си го гледам периодично( обикновено това става, когато съм сдухана ) . Много нежна история, хипер готина музика и сладки актьори = абсолютен рай за моята душа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър филм! За да пролееш дори само една сълза, значи актьорите са си изиграли перфектно ролята... А това е трудно - да докоснеш истински сърцето на зрителя...Аз нямам никакви забележки относно филма, за мен беше перфектен (но това е само мое мнение Без да бъда пристрасна към някой от актьорите. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пък филмът беше невероятен. Гледах го отдавна, но помня, че много ревах. Като се почна от концерта та чак,докато си върна спомените Юн Джу не спрях. Мисля,че историята си беше силничка. Актиорската игра и музиката също бяха добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради коментарите почти се бях отказала да го гледам този филм, но снощи ей така си го изтеглих и не съжалявам. Много ми хареса. Въпреки че наистина на няколко момента ми се губеше връзката, имаше хубав сюжет. Накрая бая си поплаках когато

пресъздаваха отново концерта... беше много тъжно като гледах как Юн Джу се дърпаше и викаше. :(

 

Актьорите мисля, че добре си изиграха ролите.. Имах само малко съмнение към главната, ама не беше зле. Наистина горкото момиче само я дърпаха наляво и надясно. Сигурно това е първият филм, в който не съм намразила някои герои, защото просто всеки си имаше своите причини. Донг Вот обичаше бившия си приятел, беше му обещала да стои до него, за да му се отплати заради заради случилото се.. поне така го разбирам. Хе Вон, въпреки че изглежда егоист в очите на другите, на него не му бе останало нищо освен момичето. Накрая осъзна, че трябва да я пусне да си тръгне, защото никой от тримата не е щастлив така. Юн Джу, човекът за когото ми стана най-мъчно... Най-искрено обичаше Донг Вон, но от мъка по нея полудя. Хе Вон му беше приятел и той бе като в задънена улица. Радвам се накрая, че все пак се оправи. Беше много красива сцена. Ако режисьорите бяха оставили тъжен край, вече не знам... Филмът ме докосна и .. да си кажа честно очите ми боляха от плач след това.. Но си заслужаваха почти двата часа филм!

 

Накрая едва не изцъклих очи когато Юн Джу каза

 

А ти коя беше?! :blink:

 

 

Да не забравяме че филмът е правен по fanfic. Може би мозъкът ми след изчитането на най-популярните fanfics из Soompi прекалено е свикнал със стандартните истории и затова филмът ми хареса откъм сюжет... Честно казано тези странни обрати са много характерна черта на гореспоменатите fanfics. Който е гледал Temptation of Wolves ще се сети за какво говоря. Той е правен по fanfic на същата авторка. Както и He Was Cool.

 

Мда, и аз така мисля. Гледала съм ги и трите филма и сега намирам връзката защо са така заснети.. разпокъсано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната страхотна продукция ...със страшно много негативни мнения...

адски подценен филм.. :(

Самата история е толкова истинска и близо до самите нас...

Каста е невероятен,сюжета завладяващ..за музиката да не приказваме...

и какво толкова несвързано видяхте ..продължавам да се чудя?

Това е една и от малкото роли на Гън Сок,който харесвам..защото в последно време не мога да го позная с тази отвратителна коса...

Края беше от една страна хубав,от друга страна лош...но все пак не може с 2 дини под една мишница :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната страхотна продукция ...със страшно много негативни мнения...

адски подценен филм.. :(

 

Филмът е страхотен и аз не доумявам защо повечето мнения са негативни.Много силна и различна роля на Jang Geun Suk,но аз съм пристрастна все пак :bow: .Той е "my superstar" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма го изгледах отдавна, във времето, когато бях на вълна Jang Guen Suk...Бих го препоръчала...Мотива с полудяването най-много ми допадна и някак придаде задълбоченост на нещата...С друго, обаче не впечатлява филмчето, според мен... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се изкажа нецензурно, защото този израз според мен е най-правилният за сценария- предървена беше историята. Реално трябваше да завърши

как главната героиня получава инфаркт/инсулт/нервно разстройство, защото не знам как един човек би издържал на толкова много стрес и вина, сервирано едно след друго.

Послушно изгледах филма, макар и с паузи, но не бих повторила. От всичко най-много харесах котето Пупу. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледне: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...