Jump to content

Do Re Mi Fa Sol La Si Do (2008)


Recommended Posts

spacer.png


DO RE MI FA SOL LA SI DO
imdb

Държава: Южна Кореа
Година: 2008
Жанр: Романс, Младежки
Участват: Jang Geun Seok, Cha Ye Ryeon, Jeong Ui Cheol

Сюжет: Любовните триъгълници са любима тема за създателите на мелодрами, но да се съхрани интересът към мелодрамата е предизвикателство. Режисьорът Kang Geon Hyang приема предизвикателството към този тип филми, тъй като е натрупал опит в направата на подобни.
Младият меломан Ън Гю се влюбва страстно в Чонг Уон, но съперникът му Хи Уон се опитва да ги раздели.

:essub:

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ И ОЗВУЧАВАНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, гледала съм го, но не пуснах тема, че просто не знаех какво да кажа за него... Да видим колко помня. Сюжетът започна подмамващо свежо - Той (простете, ама не им помня имената ), демек нашият Чанг Гън Сок, е солист на млада, но популярна и многообещаваща група. Тя е "съседското момиче". Проблемите започват когато става ясно, че момичето и китаристът на групата са се познавали преди време и са се разделили при не особено добри обстоятелства. В началото китариста се опитва да ги раздели под предлог, че иска да предпази приятеля си от нея, но после става ясно, че въпреки всичко още я обича. Или най-малкото смята, че му е длъжница. И се завърза една драма... Малко множко ми дойде...Направо го разпнаха това момиче между давамата. Ма пък музиката много ми хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО-ХО! Много младежки, но и много ми хареса Не само музиката се запомня

Чудесна игра на нашето момче,много силни моменти, като внушение подкрепени от хубави текстове на песните.

Не се колебайте,а гледайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО-ХО! Много младежки, но и много ми хареса Не само музиката се запомня

Чудесна игра на нашето момче,много силни моменти, като внушение подкрепени от хубави текстове на песните.

Не се колебайте,а гледайте

На същото мнение съм филма е много хубав музиката също,а Jang Geun Seok

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля?!? ТОВА ли са силните моменти и чудесната игра? Аз през повечето време се чудех к'о ста'а тука и к'ви са тия несвързани глупости... Нещо режисурата много куца тука, мнооого мноого много куца. Според мен имаше някаква идея, но операторите и режисьора са за уволнение. Общото впечатление ми е като от някой от новите бг филми - сещате ли се какво имам предвид? Смътно усещаш, че искат да ти кажат нещо, ама все едно плещят на инджикитайски. Много разочароващ филм. Очаквах много повече, пък макар и с холувудски сюжет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го и честно да си призная , също не знам какво да кажа за него :) . То вие, казахте достатъчно де, съгласен съм с всички. Само не разбрах накрая, защо

откачи главния герой... Дали е само заради това, че приятелката му излиза с друг или съм проспал нещо? Също не разбрах, какво е направила тя, че бащата на другия да е в затвора, а майка му в болнцита.

Както и да е, забавното е, че вече почвам да забелязвам по-често разни актьори.Само в този филм имаше трима, които знам. Принца от Хонг Гил Донг, момичето беше от Yeogo Goedam 4 - Moksori и... докторчето от Snow Queen :king:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До thedemon1238, а и до който още го е гледал, че и аз попридремвах на тоя филм нейде по вампирските часове и може да не съм разбрала нещо... :lol:

 

Момичето беше стнанало свидетел на катастрофа и се беше обадило в полицията, без да знае, че виновникът е бащата на момчето. И понеже жертвите бяха умряли защото шофьорът е избягал и не се е обадил в болницата, затворили бащата. Майката вероятно затова се е побъркала. :|

А главният герой баш от любов се смахна, защото не може да има любимото момиче. Всъщност частично си загуби паметта и се мърна в щастливите детски години. Аз, да си призная, в първия момент не вденах какво точно става. Говоря за сцената, където се гонеха с некъф чайник по улиците и той взе да й обяснява, че няма да й го даде, защото не е принцеса а вещица. Помислих си, че това е някаква оригинална стратегия да привлече интерес и да си я върне. :lol: И още се чудя какво стана с майката на това момче. Да не е умряла без да се усетя? Защото аз не мога да си представя две недорасли хлапета, незнаещи какво искат, да докарат детето ми до такова състояние и аз да не направя нищо! :shock: Баси, хващам ги идвамата и им зашивам няколко хубави шамара, после си взимам детето и го водя по лекари, болници, не го оставям да се скита само, още по-малко с въпросните недорасли гадчета, дето са му го причинили това. Но в случая може и аз да не съм разбрала нещо... :scratch:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееееееееее, едвам го изгледах, много злеееее, няма начало, няма край, загуба на време за мен поне, даже и музиката не беше на ниво....толкова "напън" като игра, sorry...,няма за какво да се хвана да го похваля и да поразмишлявам върху него.

Наистина не очаквах толкова объркан в неясния смисъл на думата филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че филмът е правен по fanfic. Може би мозъкът ми след изчитането на най-популярните fanfics из Soompi прекалено е свикнал със стандартните истории и затова филмът ми хареса откъм сюжет... Честно казано тези странни обрати са много характерна черта на гореспоменатите fanfics. Който е гледал Temptation of Wolves ще се сети за какво говоря. Той е правен по fanfic на същата авторка. Както и He Was Cool.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм определено се възприема нееднозначно...За мен сценаристът не си е довършил работата като е създал пъзел с доста липсващи части. Не ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанг Гън Сок, както винаги, е херувимче, а и пее добре. За съжаление, комай само това му харесах на филма. Цяло чудо си е, че се разбира за какво иде реч. В действието има повече бели петна отколкото в паметта на заклет алкохолик и всичко е толкова пресилено, че трудно се взима насериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филмчето не ми се стори толкоз лошо...имаше някои изкривявания,ма като цяло е добре...пролях няколко сълзи..хареса ми идеята ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филма беше много хубав----като изключим момента с чайника ( ама нямаше да стане до край мелодрамата) симпатичени актьори и добре играеха /даже на моменти преиграваха/ на края ми стана мъчно за басистта и той искаше любов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си, че доста бях чакала за този филм и миналата година когато най-накрая го гледах останах адски разочарована.. Не ми хареса нищо, освен Jang Geun-Seok и може би концерта накрая с хуабвата песен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филмчето, както и играта на актьорите, мисля се справиха много добре най- вече любимеца, вписва се във всякакви образи и то толкова естествено.мен филма ме развълнува, а дори си тъжно е че живота е такъв, суров и несправедлив, но когато не ти е писано да си с някой колкото и трудно да ти е и колкото и да се нуждаеш от него, дори и от една усмивка или една преградка за да добиеш силата да се бориш, понякога просто трябва да го пуснеш да си иде, трудно е но не можеш да накараш някой на сила да е до теб. Ох извинете, май е по добре да спра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше отдавна като го гледах,но помня че много плаках ... ужасно много.. качила съм си го надиск дори,обожавам го.Като гледах първа серия на красиви като ангели и са сетих че актьора е точно от този филм... супер много са изкефих .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина филма е невероятен!Гледах го отдавна,но винаги когато се сетя за него го гледам отново.Гън Сок е невероятен в тази си роля,както и във всички филми,в които играе( може да сам пристрастна,защото е един от любимите ми актьори,затова ми простете).Филма си заслужава да се гледа,спор няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...