Jump to content

Jung Joon Young


little_angel

Recommended Posts

Jung Joon Young


정준영


832015.jpg


Дебют: 10 октомври 2013г.


Компания: C9 Entertainment / REALIVE


 


Официално Daum cafe  Официален Youtube


 


Име: Jung Joon Young (정준영)


Дата на раждане: 21 февруари 1989г.


Височина: 184 см


Свири на: китара, пиано, цигулка


Владее: английски, китайски, тагалог


Личен Блог


@official_JYrock


 


Сериали:


[2015, KBS2] The Producers - гост еп. 10


[2015, Mnet] The Lover - Jung Joon Young


[2014, MBC] Fated to Love You - гост


[2013, Mnet] Monstar - младият Han Ji Woong


 


Филми:


[2015] Love Forecast


 


Телевизия:


[2015, JTBC] Old House New House


[2015, SBS] Laws of the Jungle Treasure Island in Samoa


[2015, Mnet] Two Young


[2014, SBS] Fashion King Korea 2


[2014, Mnet] Foul Interview: 4 Things Show


[2014, Mnet] M!Countdown - водещ


[2013~ , KBS] 1 Night 2 Days Season 3


[2013, KBS2] Star Babysitter Come See Me – Thanksgiving special


[2013-2014, MBC] We Got Married (Season 4)


[2013, OnStyle] Jung Joon Young's Be Stupid


[2013, KBS] Immortal Song 2


[2012, Mnet] Superstar K4


[2011, Comedy TV] Ulzzang Generation Season 5


 


Радио:


[07.2014 - 10.2015] MBC FM "Shimshimtapa" - DJ


[05.2013 – 09.2013] MBC FM4U "Close Friend" - DJ


 


Видеоклипове с негово участие:


[2014] MAMAMOO -


[2013] Lee Seung Chul -


[2012] TTS -


[2011] Haha -


 


Jung Joon Young Band / JJY Band


정준영밴드


799633.jpg


Дебют: 28 май 2015г.


 


Jo Dae Min - китара, Jung Seok Won - бас и Lee Hyun Kyu - барабани


 


Биография:


Jung Joon Young е роден в Джакарта. Баща му е международен бизнесмен и заради работата му са се местили често. Живеят в Китай 5 години, след като първите си 5 той прекарва в Индонезия. Докато баща му остава в Китай, майка му и брат му се местят в Европа. Така докато става на 17 живее във Франция и Англия. Никога не е учил в училище, взимал е частни уроци. Учил е пиано и цигулка и има черен колан по таекуон-до.


Когато става на 17години заминава за Филипините да преподава на деца музика и таекуон-до. Част е от хора, който изнася представления пред филипинският президент Gloria Macapagal-Arroyo.


Тогава осъзнава че мечтата му е да стане известен рок музикант и се мести в Южна Корея. Подписва договор с Danal Entertainment, като след време напуска и се мести в Startory Entertainment, където се подготвя да е главният вокал на LEDApple. За съжаление не успява да дебютира заради проблеми с договора със старата му компания Danal Entertainment. Която в последствие пуска негови сингли, докато той се подготвя да кандидатства за Superstar K4, без негово разрешение.


Jung  сформира групата "Mist" с Gi Jun(бас), Sung Min(китара) и Joon Wu(барабани). С тях той изнася представления в Club FF и Cafe Ben James в HongDae. 2010г. Park Ji Ho се присъединява към групата като суб-вокал, а Joon Wu напуска. Променят името от "Mist" на "Flowermist", след идването на новият китарист Hyung Wu и барабаниста Jae Chun. Август 2011г. , Japan BS11 Broadcasting кани "Flowermist" в Shibuya, Япония. Те изнасят концерти в клубове и на улиците, като изпълняват кавъри и оригиналните си песни "If", "Raindrop", "Flight by Night" и "Snow Forest". Jung и Hyung Wu напускат групата и се връщат в Корея декември 2011г. за да създадат новата група - "Bad Prince" с барабанист- Sung Hyun и басист- Laura. Променят името на групата на "Switch-on" и се изявяват в клуб "FreeBird" в HongDae. Желанието им да добият повече популярност ги кара да се запишат за участие в Superstar K4. След първият кастинг обаче Laura напуска групата и те не могат да продължат. Jung решава да продължи в Superstar K4 като соло изпълнител.


През цялото време докато се опитва да стане известен с групите си той работи и като модел за да се издържа. Бил е модел на много онлайн шопинг молове като "Aboki", "Mens-on", "Elvandress", "Secomdalcom" и др. Участва и в реклами и се снима за видеоклипове. Преди Superstar K4 участва и в телевизионното предаване "Ulzzang Generation Season 5" (Ep.1~Ep.8).


 


След края на Superstar K4, той подписва договор с CJ E&M. От май до септември двамата с Рой


Ким са DJ-и на радиопредаването Close Friend. От 10 септември до 1 октомври 2013г. се излъчва риалити предаването му "Jung Joon Young's Be Stupid", което разказва за подготовката на предстоящият му първи албум. На 14 септември се излъчва и първият епизод от предаването "We Got Married", в което двамата с актрисата Jeong Yu Mi са виртуална женена двойка.


 


2014г. става част от каста на предаването  2 Days & 1 Night Season 3. На 26 юни 2014г. излиза вторият му мини-албум TEENAGER. Учатва и в първият си филм - Love Forecast. Началото на май 2015г. обявява завръщането си с групата, която създава - Jung Joon Young Band. Дебютният им албум излиза на 27 май.


 


Дискография:


 


 


Мини-албуми:


[2013.10.10] 1st Mini Album


832012.jpg


Свали


 


[2014.06.26] TEENAGER


799644.jpg


Свали


 


Сингли:


[2010.09.30] Rock Trip


832010.jpg


 


[2016.02.24] Sympathy


832009.jpg


Свали


 


Дигитални сингли:


[2012.11.09] Fantasy


799640.jpg


 


[2012.12.11] Happy Blue Christmas


832011.jpg


 


[2013.10.01] Spotless Mind


799647.jpg


Свали


 


[2014.01.02] Pretty Man OST Part.5 (I'm Nobody)


799642.jpg


Свали


 


[2014.05.29] Jung Joon Young & Younha – Just The Way You Are


799643.jpg


Свали


 


[2014.12.05] Modern Farmer OST Part.4 (Same Place)


832013.jpg


Свали


 


[2014.12.17] Blade & Soul: Show Time OST (Show Time)


tumblr_nlglhixy5J1r3hs1eo9_r1_250.jpg


Свали


 


[2015.12.03] Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of Ages OST (Come To My Dream)


832014.jpg


 


Колаборации и Други:


[2012.12.11] It's Top 12 (Creep feat. Roy Kim)


799641.jpg


Свали


 


[2014.03.12] Various Artists – We Are The Reds (#6 Jung Joon Young & Soul Dive - Always Reds)


799646.jpg


Свали


 


[2015.10.29] Jong Hyun - MONTHLY LIVE CONNECTION Track 3 (Love Month feat. Jung Joon Young)


822074.jpg


Свали


 


[2016.02.10] Two Yoo Project – Sugarman Part.17 (#1 I Love You)


832016.jpg


Свали


 




 


Jung Joon Young Band


 


Мини-албуми:


[2015.05.27] OMG


799645.jpg


Свали


 


 


 


Видеография:


 


Superstar K4



BakHa Candy












 


2013:





 


2014:


Jung Joon Young & Younha –



 


2015:




 


2016:





 


Галерия:


 


799639.jpg


799631.jpg


799632.jpg799634.jpg799635.jpg799636.jpg799637.jpg799638.png


 


 


Награди:


2013:


Mnet 20's Choice - 20's HOT Cover Music Award for "Becoming Dust"


3rd Gaon Chart K-Pop Awards - New Male Solo Artist


3rd Gaon Chart K-Pop Awards - Most Popular Karaoke Song of the Year with Roy Kim


MBC Entertainment Awards - Star of the Year


Allkpop Awards - Best New Male Artist


 


2014:


MAMA - Style in Music


KBS Entertainment Awards - Best Entertainer Award (Variety)


 


2015:


Korea Wave Fashion Festival - Best Airport Fashion (Singer Category)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше нужда да си има собствена тема и другарчето на Рой Ким. :D

Намирам го за интересна личност. Не само заради биографията му, но и като поведение.

Очаквам с нетърпение да чуя и останалите песни от соло албума му, който ще излезе на 10-ти октомври.

Песните, които ще включва:

1. Spotless Mind (pre-release)
2. Really?
3.10 Minutes Before Breaking Up (title track)
4. Be Stupid
5. A Number I Know
6. Take off Mask

 

Виждам, че има още няколко предавания с негово участие, които не съм ги гледала, така че ще има с какво да наваксвам. 

Сравнително скоро ми попадна Star Babysitter Come See Me. Беше забавен спешъл.

За желаещите да го гледат с английски субтитри - Тук    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, ангелче, да си жива и здрава! Заслужава си темата този прекрасник и още как. Много съм пристрастна, защото се влюбих в него от прав поглед, преди изобщо да го чуя как пее. А той не стига, че има разкошен глас, пее като дзвер и свири, ами и красив, висок, с хубави ръце и пръсти... абе с две думи пишете ме припаднала... всеки път :rolleyes: та сега има да лигавя темичката му, за което предварително се извинявам :asian:

И да питам нещо чува ли се, няма ли да почва да си представя песента (която не ми излиза от главата. това е болест! ;) )? Или да чакаме излизането на албума? искам го на живооо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно за всички, които искат да се лигавят по него я направих :D Пък и bubble ме изтормози хахаха ;)  И нали е приятелче на моят Ройчо.... Пък и вече почти всички теми за хора от Superstar K са мои, ама и от сегашният сезон имам 3-ма любимци хахаххаха Така че пригответе се и за догодина, като те дебютират хахаахха


 


Spotless mind може да я чуем, ако му отпуснат повече време от 1 песен по предаванията. Иначе ще дебютира с 10 Minutes Before Breaking Up. Виж ако го поканят в Sketchbook може също да извадим късмет. На мен Spotless mind също страшно много ми харесва.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук и аз съм на клона. Да не повтарям Златото, ама момъка е много сгоден като изпълнител (останалото се вижда и с просто, дори кьораво да е, око). Много секси глас, пее добре и е доста чаровен. Абе, извъобще всичко му е 6...

 

Като почнем от Гуги и стигнем до тоз симпатяга, имам натрапчивото усещане, че Superstar K ще ми стане любимото предаване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

  :D Пък и bubble ме изтормози хахаха ;)  

Toрмозила съм я  xha xha :D Ми как няма...На Тоз прекрасен човечец как да не му направиш темичка хаха.. Иначе невероятен,страхотен...Преди да го чуя как пее го бях мернала в Улзанга и си викам ох някой който не знае как да пее и няма много глас...Но после като го видях в Superstar K и невероятния му дует с Рой ...Лелелеле ..

При изпълнението му на "Emergency Room" с който е на първо място на всички класации и постига перфектния "All Kill".

 

С една приятелка се съмняваме дали няма и tumbrl.. Ако искате да видите един човек с вманиаченост към ком. игри... Е гледайте го в WGM как тормози жена си :D

tumblr_mt80i8WN7p1s554pro2_500.giftumblr_mt80i8WN7p1s554pro1_500.gif

 

Една снимка,която пуснаха преди с актрисата Lee Chung Ah    Знам,че двамата са си партнирали за клипа на Lee Seung Chul - The Day to Love – Love One,но доколкото разбрах това може да е снимка от клипа за главната песен.

 

jung-joon-young-lee-chung-ah-kiss.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната песен официално излезе...


Има две заглавие към песента 10 Minutes Before Breaking Up /'The Sense of an Ending


Партнира му екранната му съпруга: Jeong Yu Mi



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента му прослушвам албума и съм в прединфарктно състояние... Чакам да го видя и чуя днес в M!Countdown, ако съм жива... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че вкарва много емоция, тук...като добавим факта, че има прекрасен тежък глас, може да пее и е чаровник..картината е пълна...

The Sence of an Ending M!Countdown 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа ли,че съм доволна от първото албумче на младежа ~~


Дебютния албум на момчетато (онлайн)


 


Сладурчетата ..Какъв батко се грижеше за тях


 


tumblr_mugmfjCKlu1s5sfuuo1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко радио с момчето :) С Ю Ми ме разбиват в WGM, как още не си е изял един бой от нея не знам хаххаха


 



 




 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнения от радио предаването му:








 


И друг път пак :D  Завършвам с


Дуото Ройчо & Jung Заедно с включването на Juniel, Yoo Seung Woo и Kim Jung Hwan


(като момчетата също са част от Superstar K4 - сезона на Joon Young)



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам с поредицата песни,които е изпълнявал в радиото ~~

with Roy Kim, Kim Tae-hyun - Confession

 ahh освен,че пее много хубаво,го бива и в рапирането ~~

 

за днес стига :D

 

Да споделя и последната  му фотосесия за 1st Look

 

tumblr_mtap9sv7mS1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mtapaczFwY1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mtap957Tme1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mtap8k2Uih1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mtap7zq76f1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mtap7gBLFL1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mtap6xZll21rcoad1o1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на M COUNTDOWN . 


Имал е малка специална сцена и е изпълнил пожеланията на много хора да чуят Spotless Mind на живо.После е продължил с главната песен..


Виждаме,че се е наредил на 6-та позиция.. Можем да стискаме палци да се изкачи още нагоре в класациятата



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 SHOW CHAMPION [16/10/13]



 


 Music Bank [18/10/13]


The Sense of an Ending


 


 


В радио SimSimTaPa


 


////  

////  

 



Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...