Jump to content

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku o Ketsui Shimashita. (2013)

Razzormaw
 Share

Recommended Posts

x7zv.jpg

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku o Ketsui Shimashita.

勇者になれなかった俺はしぶしぶ就職を決意しました.

Държава: Япония

Година: 05.10.2013 до ?

Епизоди: TBA

AniDB

Студио: Asread

Плот:

Историята се върти около Раул, момче, което не успява да стане Герой понеже господарят на демоните е бил победен точно преди геройският му изпит. Отдалечавайки се от мечтите си Раул прекарва дните си работейки в магически магазин в столицата. Един ден пристига кандидат за почасова работа с изумително резюме:

Име: Фино

Предишна окупация: Наследница на господаря на демоните

Мотиви: Защото баща ми беше победен

http://www.youtube.com/watch?v=bpucAR5EQfI

Бележка: Еми еччи биещо малко на Hotaraku Mao-sama и Hagure yuusha..щом е с демони няма пропуск! xD Тукашният харем ми хареса поне на вид остава комедията да е добра, а за завършеност разбира се дори не мога да мечтая ама честно казано при тея ечита вече не ми пука особено, важното е да става шоу и да се мяткат цици! ^^

Свали тук: :click:

Типичното еччи........фенсървиз, комедия и чувството, че на края ще свърши в нищото понеже да не вземе да се обиди някоя от харема ако вземе, че протагониста осъзнае какво точно иска. Все пак демонката Фино си е забавен персонаж, а с този Раул са наистина добро комби. И дума не може да става за сравнение м/у тея от Hotaraku Mao-sama понеже там наистина нещата бяха култови, но все пак си имат своя чар. Имаше хляб и в дядката-перверзник, дано по често да иде да пазарува! :D Като цяло след този първи епизод си мисля, че ще е идеално за разпускане аниме, но за повече не смея и да се надявам..