Jump to content

Какво поведение очакваме от любимия герой (мъж) във сериала или филма:


maira

Recommended Posts

Малее, златна тема, златна...заровена с прахта вече 4 години....искам пак да си говорим в нея...хайдеее...къде потъна романтизма и вярата в доброто, къде избяга чувството за хумор...дори  Бини се ожени наскоро... след 2 години ковид забвение за какво ви се говори....

Къде са смелите герои, има ли надежда?

Майра, къде си?

Редактирано от Yamashita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, двадесет страници тема. Няма кой да я чете. Една тема мине ли на втора страница и отиде. Аз ще напиша това, което за мен е очевидно и вероятно по-меко и дипломатично е написано във всяка от тези двадесет страници, но го няма в първото мнение.

 

Аз от главния, мъжки образ очаквам едно нещо и то е неизменно в 99,999% от случайте. И то е: да се държи като пълен задник, без никакво извинение. Говоря специално за KDRAMA, в останалите азитски не знам, как е, ама единствения китайски, който гледах, пак така беше. 

 

Не знам това корейките някакви мазохистки ли си падат, но аз не бих се държал така дори с някой, който искренно ненавиждам от дън душа, ако изобщо съществува, а какво остава с невинна, при това дама. Какви са тези сценаристи, какво е това чудо да обиждат толкова вулгарно всяко момиче по сериалите??? Това е по-лошо от сексизъм.

Редактирано от kdramamen
правописка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...