Jump to content

Looking Forward to Romance (2013)


lazeto

Recommended Posts

RBbxzf.jpg

 

ОЧАКВАМ ЛЮБОВТА

 

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Жанр: Романтичен

Канал: KBS2

Епизоди: 2

Режисьор: Lee Eun Jin

 

В главните роли:

Daniel Choi - Cha Ki Dae

BoA - Joo Yeon Ae

Kim Ji Won - Choi Sae Rom

Siwan (Ze:A) - Jung Jin Kook

Oh Jung Se - Philip

Kim Min Young - Eun Jung

 

Резюме: Красивата и добродушна студентка Чу Йон Е (BoA) няма никакъв опит във връзките, докато Ча Ки Де (Daniel Choi) е специалист в четенето на женски мисли и дава насоки при срещи. Затова тя решава да го наеме, но въпреки опита, с който толкова се хвали, той самият никога не успява да спечели момичето, което харесва...

:essub:

 

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:na2: там ви е грешката, много сте превъртали, макар че в началото и аз не схванах за какво се борят, но  си го изгледах  до самия край.

Това дето искаха да го разкажат във филма го направиха и на мен ми хареса.

Посланието беше много добро, да бъдеш с някой заради самия него, всичко друго би било фалшиво и лицемерно, а в Корея явно изобилства от уредени бракове, главните герои бяха с две ръце против тая работа :yes:

Иначе си имаше хумор и добри попадения историята, общо взето осмяха всички "романтични" предложения и показаха другата гледна точка, сцената с претъпкания ресторант и как всички си хапват сладолед с пръстени беше един път, просто романтика на килограм :lol2:

Дали ти подаряват скъп пръстен или си хапваш сладко в местното ресторантче, важното е да си с любимия ти човек... :wub:

 

Благодарности на Злати за буквичките!!! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса. Оказа се приятно и спокойно развлечение за мрачен почивен ден. Актьорите бяха много симпатични, показаха добра актьорска игра и пресъздадоха страхотни емоции. Финала обаче размаза всичко хубаво и петте му секунди обхвана клишетата в корейското кино. Можеше да приключи по-съвсем различен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Приятно, разтоварващо, забавно, романтично филмче. Финала ми хареса също. Последните секунди, докато вървяха надписите си беше очаквания и логичен финал, към който си водеше действието. Предпоследната сцена беше кулминацията, изненадата във финала и сцената с най-голям заряд на чувства и внушения, така че си беше един перфектен финал за мен.

Много благодаря за субтитрите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса! Тези двамата бяха като клонирани! Добре, че съдбата ги събра накрая! Благодаря за превода!!! :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко мини сериалче ^^ Хареса ми играта на Боа определено е дорбра актриса . Определено беше забавно да го гледам и много биих искала да видя Боа отново как играе ,справи се чудесно . Е и останалите актьори и те се справиха страхотно ;д благодаря за темичката :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е най-великата романтична комедия ,която съм гледал и Боа определено няма да стане идеала ми за актриса ,но филмчето е добро и имаше много добри попадения. Моменти на които се посмях от сърце,моменти на които леко ти става тъжничко. Да,както някой горе го е казал,добре осмяха повечето изтъркани романтични неща от които на повечето хора ,включая и мен вече им се гади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...