Jump to content

My best/favorite Korean Friend/Food is.. 2013 Video Contest


Martin9630

Recommended Posts

"Моят(а) най-добър(а) корейски/а приятелк(а) e..."

Или: "Любимата ми корейска храна е..."


Министерството на Външните Работи и Търговията на Република Корея (MOFAT) със съдействието на телевизия Arirang организират видео конкурс на горе посочените теми.
 
Могат да участват всички чужденци, без ограничения във възрастта.
 
① Изберете една тема и направете видео до 3 минути. Препоръчва се да говорите на корейски или английски, но ако изберете друг език, трябва да добавите субтитри на корейски или английски. (видеото може да бъде заснето с телефон, дигитална камера, видео камера или др.).
 
② Качете видеото в You Tube или друг легален сайт за споделяне на видео материали.
 
③ Изтеглете заявлението от сайта ТУК, попълнете го и го изпратете на адрес: vcon.mofa@gmail.com
 
Наградите са, както следва:
Iво място: Корейски автомобил (1 печеливш)
IIро място: Корейски лаптоп (2ма печеливши)
IIIто място: Корейски таблет (3ма печеливши)
IVто място: Корейски дигитален фотоапарат (4ма печеливши)
Vто място: Корейски външен хард диск (50 печеливши)
 
Ощо: 60 печеливши
 
Период за кандидатстване: До 7 Октомври, 2013г. 18:00 часа (корейско време)
Печелившите ще бъдат обявени на 11 Ноември 2013г. и ще бъдат уведомени индивидуално.
(Датата може да се измести, ако процесът на проверка отнеме повече от очакваното)
 
20130910135615489_98XIW29B.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моето видео! (Произношението ми е ужасно, защото тъкмо ми бяха махнали брекетите...)

Ако някой друг е участвал, нека сподели видеото си с нас! ㅅ_ㅅ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност резултатите са излезли отдавна. хД Оказа се, че бях се объркал нещо и го пратих на грешен имейл адрес от миналата година.. O_O :D Много съм разсеян..
Но както и да е. Наградата не беше важна, важното беше, че показах на приятелите си, че ги ценя. Пък и беше много забавно и покрай това видео се запознах с още корейци. :) Догодина, ако пак го има това състезание, пак ще се пробвам. (И тоя път ще внимавам къде го пращам.. хД)И ще споделя информацията тук, за да може, ако има други желаещи да участват. Между другото, измежду победителите имаше и една българка! ^_____^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създай нов...