Jump to content
ryu

KAT-TUN [J-POP]

Recommended Posts

Чудя се как и защо, не сме публикували все още ... :lol:

Страхотна фотосесия на КАТ-ТУН ....

bwy1360431500x.jpg

rgh1360431566v.jpg

rgh1360431607o.jpg

rgh1360431694h.jpg

Някои, които не можах да не увелича и редактирам. :lol:

opt1360431789i.jpg

viu1360431823u.jpg

klz1360431855k.jpg

bfi1360431882k.jpg

Извинявам се за качеството на снимките, бяха съвсем мънички, аз ги увеличих, но заради спойлера станаха толкова големи ...

Не мога да кача всички... ето допълнително ... click-me.gif

Надявам се да ви харесат :D

KAT-TUN ще изпълняват песента към филма на Каме "Оре, оре" името на песента е "FACE TO FACE"

А ето и трейлър към филма, песента са чува във втората половина B)

Честит Рожден Ден на Каме!
Да ни е жив и здрав, да продължава да ни радва за години напред. Да остане винаги така оптимистичен, забавен и красив.
Да остане верен на семейството си, да глези повече племенничката си и най-важното да остане винаги приятел с КАТ-ТУН.
Те без него не са цяло, а той без тях, вярвам, че няма да може да живее, КАТ-ТУН за него е целият му живот.
Честит рожден ден му пожелавам още веднъж и дано си прекара чудесно на предстоящото му парти! ♥

rgh1361607622e.jpg

Честит рожден ден, Каме и от мен

Да ни е жив, и здрав, все така красив, забавен, мил и грижовен. Пожелавам му всичко най- хубаво на този свят да му се случи, да намери жената, която го обича истиснки, да се забавлява за години напред и да остане такъв завинаги. Да усъвършенства актьорските си способности( той признава, че иска да ги подобри и работи над това), да развива прекрасния си глас и танцови способности. Просто да бъде себе си! :rolleyes:

Той е мъжа с ангелския глас. Човека, който говори винаги красиви думи. Човека на когото не можеш да дадеш 27 години. Човека с красиво тяло. ;) ТОЙ Е КАМЕ и ние винаги ще го подкрепяме :wub:

opt1361624280y.jpg

А ето и малко новини и клипчета ;)

Трендинг-ът за Каме по случай рожденият му ден е на първо място в Япония!!!

2013.02.23 Zoom Sata - Kamenashi Kazuya

Цък!!

2013.02.23 Ousama no Brunch - Kamenashi Kazuya

ТУК!!

cr: honey10931

::sarah::

Радиото на Каме– 2013.02.23 HANGOUT

HANGOUT

credits to: まめ ちび

Ето нещо от Hangout

The first listener said she was having a birthday party for Kame even though he wouldnt be around.

Kame said he got many letters like this sent to him.

Kame said he was very curious what a party without him would be like. He asked if there would be some pics / videos of it. Also, he said he was very curious who would blow out the candles on his birthday cakes for his birthday parties.

Kame gets 30 - 40 emails by the morning of his birthday and he wonders how to reply to all of them.

When asked how he'd celebrate his birthday, Kame said he'd spend it with his family and have a meal with them. Even though he'd be one doing stuff like ordering food from the shops. He'd be the one doing everything.

Kame said he'd continue to work hard on his acting skills and he said it'd be great if he could show everyone a new side (of his acting skills).

In his ending message, Kame said he would be waiting for the invitations (to his birthday parties).

• Kame also announced tt Ore ore's theme song would be sung by KAT-TUN and the title is "FACE to Face". He also said it's a nice song and he's addicted to it.( колко сладко :rolleyes: )

cr: ReiCrystal

Момчетата ни ще имат нова песен! :rolleyes:

Наистина, според слухове, новата песен на КАТ-ТУН ще се казва 「Mirai wo」 и ще бъде заглавна песен на Professional Baseball 2013 по NTV. Не се знае дали ще се радваме на нов сингъл, но да се надяваме че и това ще стане скоро време! ;)

За тези, които са пропуснали или не разбрали Каме има да изпълни 33 мисии, свързани с 33-те персонажа, в които успява да се превъплъти във филма "Ore, Ore". Някои от тях той вече е изпълнил.

Всичко това е със съдействието на <KAT-TUN < Bulgaria >

Здравейте! :)

2001.03.16 - 2013.03.16 Честита 12 годишнина на КАТ-ТУН! :)

Нека още толкова, дори повече години да ни радват с прекрасните си гласове и песни, никога да не се разделят, и постоянно да са си верни един на друг.

Благодарна съм, че Джони Китагава е създал тази прекрасна група, нека им е честито! ^_^

Честита 12 годишнина на КАТ-ТУН и от мен! :yes:

Пожелавам им още много години слава и успех, да са все така добри и занапред и да продължават да ни радват! :bow:

Церемонията по дипломирането на Мару ще бъде на 26 март!!! :rolleyes: Да му пожелаем успех.

На летището в Тайланд Junno e бил посрещнат от фенове, а той както винаги не е спирал да се усмихва!

Junno на летището в Тайланд!

tumblr_mjrn0aDINR1qc62smo1_500.gif

tumblr_mjrn0aDINR1qc62smo2_400.gif

Junno ходи до паркинг в "Siam Paragon"

cr: Khekoinokaze

Junno на фестивала в Siam Paragon

cr: shoppingtruelife

Прекрасен като модел :rolleyes:

652148_600.gif

Ето цялата песен DRAMATIC. Сега трябва само да чакаме да обявят новия сингъл  :up:

И Пожелания за рожден ден от КАТ-ТUN 2013г. версия (колко са сладки   :wub: )

http://telly.com/B3R480
  cr 和电站

Хееей, тирета! Имаме си предстоящ сингъл! ^^

Сингъла е "FACE to face" с песни "Face to face", "Dramatic", "Flash". Като FACE to face и Flash ще имат видео клип, "Flash" е соло песен на Джунно. Колкото и силно да се надявахме, че ще е ред на Уеда. Сигурна съм, че както по традиция трябва да има някой в клипа и то не остана кой освен Каме или пък Коки. :D Е, ще разберем на 15 май, до тогава има толкова много време. А търпението ми се губи. 

Ето съдържанието и цената.

[sINGLE] FACE TO FACE - TRACKLISTING:

Limited Edition=¥1,470 
Untitled A & DVD(PV+Making of PV) ①

First Press=¥1,400 
Untitled B(Junno's Solo) & DVD(Junno's Solo PV+Special Video)

Regular Edition=¥1,100 
DRAMATIC & Untitled C

Хмм, преди ден-два излезе и нова фотосесия на WinkUp, нашите момчета как биха се държали с момиче. (Спокойно момичето е кукла. :na2:
 )

90378447821064224958447.jpg 90668247821019558296295.jpg

14903747821135891617951.jpg 56356947821044224960493.jpg

54759647821076891623854.jpg

Preview на песента Face to face.

И да ме питате защо ги харесвам, не знам какво да отговоря. Но е факт, имат песни, които са наистина приятни за слушане. Този малък откъс обаче не ме впечатлява, вероятно когато чуя цялата песен бих могла да отсъдя обаче.

Ако искаме Каме и Мики Сатоши да дойдат в страната ни с премиерата на "Ore, ore", нека напишем като коментар държавата ни и да гласуваме в анкетата, която е дадена като линк на линка, който ще ви дам.  :D

https://www.facebook.com/oreoregoeswild/posts/135907706602367 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Излезе и пълната версия на новата песен(Face to Face) на момчетата ни!!! :wub:

Никога до сега не съм виждала подобно нещо, на мен лично ми харесва и клипа и песента(да на някой може да не му хареса чак толкова, защото досега КТ са нямали такъв клип, но може би ако го гледате още веднъж можете да намерите неща, които да ви харесат)  :)

http://vbox7.com/play:fceee9c800

Сега излезе и клипа на соло песента на Junno- леле уникална е, заслужава си гледането  :wub:  :wub: Песента е много хубава, пълна с танци, емоции и настроение!
Танците, гласа му, косата, дрехите, всичко е невероятно

http://vbox7.com/play:fb1c1c2a45

Приятно гледане! 

Леле! Джунно удари Джонитата в земята. Браво на него!

Да, Джунно се справи чудесно, а сега кой ли ще е следващият?! Вие какво мислите-Каме или Уепи?

Хей, най-сетне момчетата се върнаха и то с гръм и трясък! :kissy: 
Нова песен, надявам се и нов сингъл...

Леле, песента на Джунно е наистина страхотна. Напоследък нещо ги изгубих от поглед, твърде денс ми станаха, но това парче е много добро.

Крайно време беше да акцентират малко върху момчето. Ако трябва да посоча любимци след каттунците, това определено са той и Коки. Много добре стои като соло изпълнител. Само така, Джунно!

Напоследък ги нямаше никакви и имаше слухове, че ще се разпаднат, но Джунно повреме на интервю каза, че това няма да се случи!

Честит 30-ти рожден ден на Мару! :) 

Да е жив и здрав и да продължава да ни радва още дълги години. 

Пожелавам му в скоро време да си намери женичка, с която да си живеят щастливо и да си народят бебенца, хубави колкото наш Мару! Хехе!  :28558:

Мару е страхотен, винаги е бил в помощ на останалите мембъри в групата. Толкова е мил, спокоен, нежен и изглежда толкова чист и невинен, дори когато се държи като шматка. ^^ Може да накара всяка жена да му падне в краката с ангелския си глас, а с бийтбокса си да разбие всякакви представи за такива изпълнения в Азия и не само. ^^  :up:

Мару е страхотен, честно казано, мисля, че е много добър човек. Нека това хубаво качество у него не се променя никога. :)

Пожелавам му повече успехи в кариерата и в живота също! ^^ 

cfht.jpg

Коки е герой, понеже издържа толкова дълго в асоциацията. Личности като неговата обикновено не остават на подобно място. Той е прекалено различен. Със сигурност разбирателството с останалите го е задържало до този момент.

Много се надявам да си намери нова банда, подобна на One OK Rock, където ще му бъде най-уютно! Знаем колко добре се справят Джонитата извън асоциацията. Ганбаре!