Jump to content

KAT-TUN [J-POP]


ryu

Recommended Posts

Дам филма му ще е жесток! Чакам го от доста време!

 

А It'sme, It's me! , ще е доста добър, 25 роли :i love this: ... май ще е нещо като Куросаги, но не точно, защото Ямапи там е една дума благороден измамник /мами измамниците/.

 

Има още едно графиче на КАТ-ТУН!

 

ТВ гостувания:

09.09.2012 - Kaminumа - Takada's Kugizuke! - по YTV от 11:40 до 12:35 с Каме

08.09.2012 - Mezamashi Doyoubi по Fuji TV от 06:00 до 8:30 с Мару(Ники)

10.09.2012 - Otameshi ka! 2 чàса- спешъл по TV Asahi от 19:00 до 20:54 с Джунно, Мару

15.09.2012 - Ousama no Brunch по TBS от 9:30 до 14:00 с Джунно, Мару

 

Спектакли:

09.09.2012 - Music Lovers по NTV 23:30 до 23:55

14.09.2012 - Music Station по TV Asahi 20:00 до 20:54

16.09.2012 - MUSIC JAPAN по NHK от 18:10 до 18:40

 

КАТ-ТУН информация !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички фенчета на КАТ-ТУН, имам нещо, като подаръче за вас! Тъй като не мога да се стърпя, ако излезе нещо да не ви съобщя, пиша пак! И понеже в Япония вече е събота излезе и следващият епизод на KAT-TUN's Sekaiichi Dame na Yoru! :es: Каме най-сетне е с бретона си и така му отива адски много, толкова е сладък! :wub: Всички са много сладко облечени(всички са уникално красиви)! Накамару(Ники) с невероятният си глас изпълнява бийтбокс!Той е невероятен!!! :yes: Всички се забавляват толкова много, че няма как да не се усмихне човек! Молят го да го направи и той на драго сърце изпълнява молбата на една от водещите(така да се каже)! След невероятното изпълнение на Мару(поне според мен, но не и за водещата явно :huh: ), той е подложен да помирише малкото пликче с отвратителна миризма и той пада на земята след като го помирисва! :D Той пострада първи от 'уникалната' смрад! И след като Мару се съвзе, всички се отправят към доста голяма група крещящи момичета! Те махат ли, махат, а Коки май се притисни за спящите хора, не знам, но направи знак така че момичетата да спрат да викат! И те спряха да не повярва човек, се пак каквото им каже кралят, те изпълняват! :i love this: Идва ред и на комиците, но Каме ги гледа с недоразумение!И започват да пеят Real face! :28558: След това започват да подскачат, но никой от КАТ–ТУН не се смее, само се усмихват, а Каме е като че ли объркан(но пак изглежда чудесно)! Само Тагучи си затиска устата, сигурно му е много забавно!И след няколко неуспешни опита момчетата ни да се засмеят, най- после комиците успяха да ги накарат да смеят(особено Тагучи, горкият смешно ли му беше или не, но падна на земята)!Но КАТ-ТУН не помръднаха и водещият спря комиците(сигурно да не се изтощят, се пак те скачаха ли, скачаха)!Тагучи не се сдържа и за наказание за тази негова проява, получи - миришещата чантичка! :xaxa: След като я подуши, изражението на лицето му беше се едно се е задавил(какво ли им дават да душкат), но за да разберете за какво говоря, трябва да го гледате!След Тагучи идва ред и на една от водещите да помирише торбичката, а нейната реакция няма да я коментирам, тя направо се разкрещя(направо се спуках да се смея)! :rofl: И явно не само на мен ми беше забавно! И тези забавни неща стават в рамките на 9 минути(само първата част).

Идва ред и на втора част, и тя с доза смях! Още в началото отиват при други комици!Явно се опитват да накарат и нашите момчета да правят стъпките им и започват да обикалят Каме, а той(остана неподвижен и започна да прави много смешни физиономии(трябва да ги видите). Направо се спуках от смях!!! :lol2: И понеже не успяха да го накарат, отидоха при Уепи!А той, горкият се опитва да се сдържа(започна да въздиша)! :28558: Но след 5 секунди падна в капана и за наказание- отново торбичката!Олеле.....И той падна на земята, още една жертва на торбичката! Всички освен Коки се спукаха да се смеят(Коки се намръщи, сигурно му е било жал за Уепи)!Благодариха на комиците, не знайно защо, но го направиха, след това се отправиха на другата дестинация!Отидоха при олимпийски състезател по бокс(но не съм напълно сигурна)!И веднага идва ред на прекрасният ни Уепи!(стане ли дума за бокс, Уеда е на първа линия) Да не повярваш олимпийският състезател носел боксови ръкавици в чантата си! В подходящо време Уепи да се поупражнява малко! И така започва се(доста силно удря, Уеда номер едно)Доста е добър!И идва ред на следващата жертва на торбичката(но този път не е следващият, а отново Уеда)! Горкият ще го накарат да започне да повръща, след толкова много пъти среща с торбичката и нейната миризма!Уеда се съвзема и тръгват по списъка с местата, които трябва да посетят! Но това място не е никак хубаво! Какво да видят насреща полицай! С един човек, който е (сега да не разкривам цялото шоу, че вземете да не го гледате)! ;) Накратко - Явно комиците трябва да накарат КАТ–ТУН да започнат да правят същото като тях, но ако го направят- торбата идва, като за подарък!

Та така има още неща, но няма да издам всичко, мога да кажа само, че си заслужава гледането!Има много забавни моменти! Добре де ще споделя още нещо, при последната им спирка, ЦЕЛИЯТ КАТ–ТУН се подаде на последните комици и всички бяха наказани(дори и тези, които вече бяха минали през торбата)! Само да им видите израженията, направо паднах от дивана! :282:

 

Част 1

Част 2

 

П.С. До колкото разбрах олимпийският състезател похвалил Уепи! В края можете да чуете част от новата им песен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, исках да ви кажа на кратко, но се получи нещо, като резюме!Съжалявам за спама, не мислех,че ще излезе толкова дълго(но нали знаете, като започне човек да пише, няма спирачки)!Забравих най-важното този епизод на шоуто им се разказва за нещата, които не трябва да се правят(не че цялото шоу не е такова,де)!А сега малко клипчета от участия на момчетата ни! ;)

 

Първи идва при нас Мару(Ники) с участието в предаването Mezamashi Doyoubi на 08.09.2012!

МАРУ

Доста е интересно! В предаването Мару показва снимки от телефона си, които са много хубави! След това започва с невероятният си бийтбокс(започва да учи водещата, и е доста интересно и забавно)! :yes:

След него идва и радио- шоуто на Каме( HANGOUT) на 08.09.2012! Доста е хубаво да чуваш гласа на Каме!В началото можете да чуете част от новата песен на КАТ-ТУН!

КАМЕ

След това идва и Ousama no Brunch на 08.09.2012 от DREAMBOYS 2012!

КАМЕ

Ето още едно клипче от DREAMBOYSот 5.9.2012!

КАМЕ

Ето и още едно клипче от DREAMBOYS на 03.09.2012

ЦЪК!

И още едно - Dreamboys на 03.09.2012!

Тук!

Приятно слушане и гледане! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

slunchice , с нетърпение чаках KAT-TUN's Sekaiichi Dame na Yoru, доста се накиснаха с "уникалната" торбичка, особено Уепи! :(

Каме има невероятен покер фейс, но накрая с "детективите" на "местопрестъплението" , не издържа да не се усмихне и да се покаже на целият свят. Е! Наложи се и той да душне един път и затова се изтича така. :lol: Но признавам той беше много сладък ! :wub:

Мару още от началото му връчиха миризливката, но защо, не се знае, тая водещата нещо го е набелязала и за това. :D И при него не се получи при детективите, пак трябваше да души, и този път се изстреля като ракетка. А баш накрая, нали като най-голеният от групата(и не само за това) го бяха сложили посредата, каза нещо и получи по едно пердахче от Каме и Коки.

Уепи, боксьорчето ни, добре се справи при олимпийският шампион, но трябваше да покаже нещо (според мен беше доста сладко :blush: ), но му връчиха една чантичка! Оказа се, че и той не издържа на пилешките изблици и той почна след комедианта. И пак си получи наградата

Коки доста си се смееше, на един момент му стана доста гадно за Упи, незнам защо, просто са много добри приятели затова.:) Накрая при детективите и той се осра, не можа да с сдържи, даже подканваше другите от КАТ-ТУН да се включат в танца. :lol2:

Тагучи, се тресеше от смях, добре беше, че Коки и Каме го държаха да не започне да повтаря движенията на комиците и да ходи да душка от торбичката. Пределът му беше до детективите май, аз седях и ги гледах с недоразумение, но човека с червеното спортно облекло, почна с някви пилешки изблици и не се сдържах и аз. Май ще трябва да ми дават таз вълшебна торбичка поне 20-30 пъти. ;) На човека с шапката май ще му писне! :lol: :lol:

 

Благодаря ти, слънчо! Получих си дозата смях за днес и добре ми дойде! :lol:

 

А! За малко да забравя, слънчооо, гледах предаването с Мару, там дето учеше сладката водеща на бийтбокс, доста се учудих като тя го питаше дали е звучала като прасенце, а той й каза, че се е справила доста добре! :rolleyes: Благодаря ти и за това, Мару е просто уникален! B)

 

07.09 2012 - Oh! Doyagao Summit

С участието на Мару(Ники), предаване, в което трябва да се имитират по между си и да правят смешни физиономии! :):lol2:

Част I

Част II

Част III

 

Предаването е доста забавно, трябва да се гледа.

 

Трябва да има четвърта част, но още не са я пуснали в нета! :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Трябва да има четвърта част, но още не са я пуснали в нета! :cry:



Дам, Мару е върха!

Така ето и малко хубава музика от момчетата ни! Най-сетне пълната версия на клипът към новия сингъл на KAT-TUN излезе! :yes::es:
Супер са!

А ето и малко информация за едно от горещите ни момчета! :i love this:

Уеда харесва аромата на ванилия!

Типът за момичета на Уеда е "ясашии"!

Уеда иска да се ожени някъде около 33 годишна възраст. Има само 4 години още, постарай се!

Въпрос: Какво ще направиш ако станеш жена за един ден?
Отговор: Бих съблазнил всеки мъж и после да изчезна! (уха) :lol2:

Уеда мрази момичета с дълги нокти. (Жалко за kiflichka67 laugh.gif )
П.С.2 Е това е или си точният тип на Уепи или не си(а ако си трябва да почакаш малко, защото иска да се ожени около 33, а сега е на 28- е и сега може, се пак казал е около 33, 28 е около 33)! laugh.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

slunchice :i love this:

Благодаря ти за четвъртата част на предаването на Мару, ще го изгледам и него! :es: Чудесна си! :kiss2: Якото е, че пускат и дъпстеп, когато показват какво ще се случва през епизода!

 

Уаааау, просто клипа "Fumetsu no Scrum" е адски добър, нито са пропуснали бийтбокса на Мару нито рапа на Коки. Моментите с боулинга са доста сладки, там са едно цяло, едно силно приятелство побеждава и печелят купата. А хореографията е просто суупер, до сега не съм виждала толкова добра хореография, Джунно е невероятен и ме изуми, че е изцяло негово дело! Уепи... просто е уникален, доста му отива в златно блекло, а когато се връткаше от радост беше просто толкова сладък. А за Каме да не говорим, като безценно бижу е... толкова е свеж с тази прическа (говореха, че доста често я е сменял), винаги ще ме радват тези момчета, най-любимата ми група и ще си останат такава! ♥ :blush:

 

Песента "BLACK or WHITE" е върхааа! ;) Браво на Коки, страшна песен просто, май има и една щипка дъпстеп! Просто се влюбих в песента му, сега ще си я потърся и ще си я сваля! Трябва да я имам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, подкрепям Коки с две вдигнати ръце и най-вече му свалям шапка! Песента му е най-жестоката! ♥ :wub:

 

Уеда харесва аромата на ванилия!

 

Типът за момичета на Уеда е "ясашии"!

 

Уеда иска да се ожени някъде около 33 годишна възраст. Има само 4 години още, постарай се!

 

Въпрос: Какво ще направиш ако станеш жена за един ден?

Отговор: Бих съблазнил всеки мъж и после да изчезна! (уха) :lol2:

 

Уеда мрази момичета с дълги нокти. (Жалко за kiflichka67 :lol: )

 

Това просто ме разби!

Окей, аз просто обожавам ванилията особено откакто всяка вечер съседите си освежават стаите с аромата! :i love this:

Типът му за момичета е "ясаши", само не разбирам какво е, май трябва да е "сладка", но то беше "калаи", абе сложна работа. :lol: Все някой ден ще го разбера! ;)

Поне си е определил кога иска да се накаже сам(да се ожени)! :lol2:

Това за съблазняването... останах ей така :swoon: ! :lol2:

Еееех само това ми трябваше да мрази НЕхаресва момичета с дълги нокти!!! :cry: Е, са няма да ходя да ги режа! А и моите не чак токова дълги, моите са средно големи, нали така?!? ;)

 

Слънчо :i love this: , благодаря ти ! Винаги знаеш какво да правиш!

 

А за другите фенки на КАТ-ТУН, утре сутрин имам изненада за вас! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Солото на песента WHITE or BLACK на Коки има вече и PV! :i love this:

Клипа е направен изцяло от Коки, от най-малкият детайл до най-големият, насладете му се, Мару също участва там като учен, който го спасява или обратното! Но залагам на спасяването, не може Мару да е толкоз жесток. ;)

Мога само да ви дам да видите откъс (гифче) от клипа, но нищо повече, другото ще видите сами и със сигурност ще останете ей така :i love this: !

Ето го и него, не е ли супер?!?!

tumblrma1pegywqr1roxlda.gif

Днес малко по-късно ще ви пусна и снимки, няма да е сега, защото късно е, и ми се спи! :lol:

 

Ето и снимките от BLACK or WHITE ! ;)

 

34103907595476613611593.jpg

28196439075951432803155.jpg

28197039075946432803613.jpg

52701139075961099468895.jpg

 

 

Да почна с моето впечатление от клипа му. Там е унакелен, а когато излиза от водата е тооолкова "шекши",

с или без униформа :i love this: , всякак го харесвам! И няма отърване от мен! Мару също не е за изпускане,

а Коки-лошото ченге :i love this: , просто УААУ! Толкова е яко, самото електронно звучене, самият Коки, самата хореография,

самите облекла, особено когато беше само с бяла риза и бял панталон! А английският му е направо префектен,

толкова сладко говори! Има щипка дъпстеп и доста ми харесва това! А къдравото/рошавото/дивото му ходи

адски много, толкова е готин човека, просто не можеш да го опишеш с думи! :i love this:

 

 

А ето и още една изненада, снимките на КАТ-ТУН от Fumetsu no Scrum !

 

 

30113339088466431551659.jpg

38326139070283766703212.jpg

39529339070276766703963.jpg

24661139088468764884710.jpg

30113339088466431551659.jpg

38326139070283766703212.jpg

39529339070276766703963.jpg

40280239088472764884317.jpg

55728939070282766703315.jpg

56033639070278766703714.jpg

56421339070281433370113.jpg

58163739088471764884416.jpg

 

 

 

Дано са ви харесали, а информацийката и файловете са взети от тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да песента на КОКИ е трепач, браво на момчето ни, доста добре се е справил! :yes: И клипа и самата песен са много хубави! Дори и Мару е при него(в клипа)! Мерси, kiflichka67, за всички снимки и изненади! Снимките са много, много хубави, а те са уникални и .... :wub:

 

Но стига вече с тези мои изблици, да поговорим за КАТ-ТУН! ;) Да не забравите след 3 дни(наше време), след 2(по великото време на японците- какво е това с цели 6 часа са напред :lol: ) излиза сингъла им! :es:

А ето и линка към шоуто Shuichi - Majissuka на 09.09.2012 (гост е Мару)!

МАРУ

Ето и две гифчета на прекрасният ни КАМЕ! И малко снимчици на красивото момче с ангелски глас! :wub:

kameee.gif

 

kameeeee.gif

 

 

bfi1347204801t.jpg

cqs1347204750b.jpg

cqs1347204775c.jpg

arx1347204836g.jpg

bfi1347204869p.jpg

 

 

А и малко се позабравих, ето и малко снимки от шоуто им(последният епизод, който излезе преди 2 дни)!

 

opt1347202978n.jpg

rgh1347203005k.jpg

opt1347203058g.jpg

Ех, де да можеше и нас така да ни прегърне, ще е супер! :i love this:

jdv1347203068y.jpg

bfi1347203142b.jpg

rgh1347203153s.jpg

arx1347203277r.jpg

cqs1347203189b.jpg

klz1347203197g.jpg

arx1347203230d.jpg

bfi1347203241z.jpg

 

 

А и за малко да забравя, днес момчетата ни гостуват в Music Lovers! Ще изпълнят BIRTH, Special Medley (GIVE ME GIVE ME GIVE ME, SWEET CHAIN)и Fumetsu no Scrum!(супер нали?!)!!! :i love this: :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tийзър към “Fumetsu no Scrum”

...

Поздрав за kiflichka67 и slunchice двете най-големи фенки на KAT-TUN

 

Съжалявам за спама, но просто няма как! Е,sikte72, много ме изкефи и зарадва с коментара си! Много ти благодаря :kiss2: , и ще се надявам и за напред да виждам твои коментари в темата на КАТ–ТУН!

И така за да не е просто така, намерих малко снимки от концерта Mouse Peace 2010 на красивото и уникално момче–Уепи!!! ;)

 

arx1347205922q.jpg

opt1347206098d.jpg

viu1347205963o.jpg

bfi1347205968g.jpg

cqs1347206003z.jpg

arx1347206014h.jpg

opt1347206048i.jpg

cqs1347206057m.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sikte72, благодаря ти много за поздрава, и благодаря щом мислиш, че сме най-гоУемите фенки на КАТ-ТУН! :kiss2:

Радвам се, че поне някой пише в темата, освен нас де, очакваме по скорошни твои мнения. :bow::yes:

 

Shuichi - Majissuka на 09.09.2012, гледах го доста добре се е справил с домакинската работа! ;) Е, те такъв мъж-мечта трябва за една жена!

Гифките на Каме са тооолкова сладки, особено първото, толкова е сладичък!

 

Ооо, ти нещо ми се мазниш гадинкее/тя си знае коя е! :lol2: /, да ми радваш очето със соло концерта на Уепито ми !

Благодаря ти, че ги сложи, аз трябваше да ги сложа преди, когато бях написала коментар за него ама бях заета и затова...

 

Благодаря ви, sikte72 и гадинке ! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, много се извинявам, ама какво да направя, току що излезе прясно, прясно Music Lovers от днес(09.09.2012) с гости нашите сладури КАТ–ТУН!В началото започва с участие на момчетата с песента BIRTH! Момчетата ни са се справили много добре, има и доста пищящи фенове, но се преживява! :lol: След това дават кадри от старо участие, защото Каме там е със старата си прическа! Много е забавно, трябва да задържат монетата във вертикално положение и тя да не падне! Уеда, Мару се справиха блестящо, а Каме се отказа първият път, но пробва още веднъж и опита му беше успешен!След това е Коки и неговият опит беше успешен!След това идва ред на Тагучи, а другите момчета се базикаха с него и го клатеха, а да не говорим, че Каме клатеше масата!Въпреки, че момчетата спряха, той не успя и имаше наказание!!!След това дават КАТ–ТУН пеят Give me, Give me, Give me!

Невероятни, както винаги!

Както и шоуто Going от днес (09.09.2012) с участието на Kame( е па той си е водещ)!Е какво сладко изражение направи Каме!!!!

 

А сега ви оставам в ръцете на момчетата ни!

 

П.С. А и kiflichka67, ако искаш някой да пише в темата, трябва да използваш емотикончето с табела 'пишете в темата' :potemata: (шегичка, да не го приемете сериозно):lol2: :lol2: , но всеки може да пише, а може да не пише, въпрос на избор(а и никой не е задължен да го прави)! А и мислиш ли, че някой ще пише като ние с тебе публикуваме всичко ново за момчетата ни веднага, че не оставаме на другите да пишат и те! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина новостите така или иначе се качват от вас двете иначе има кой да ги следи, така че и аз ви благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма пробеми, удоволствието е изцяло наше ! ;)

 

 

А аз да се похваля с една доста сладка снимчица на Уепи, стара е, но ако го видите, ще се размекнете! :i love this:

tumblrlkmmu9owcs1qat8fl.jpg

 

А ето и една негова джука, която си пазя от доста време, реших да я споделя с вас! Enjoy him! :panda:

 

tumblrlkmnagqjfj1qat8fl.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май не съм ви споделяла снимките на Упито от "To The Limit", значиии сте изпуснали много... ;)

 

 

Има толкова дълбок поглед, казвали са му, че е живял в свой собствен свят, точно заради погледите му...

48203237639139243151020.jpg

42235437639142909817316.jpg

42718137639153909816226.jpg

52750937639157243149231.jpg

42882237639150576483211.jpg

42731037639148909816714.jpg

55118237639143909817245.jpg

57874037639146909816910.jpg

55357837639140909817514.jpg

 

 

Измайсторих едни снимки, но не са толкова хубави като на De-sh... :)

 

tumt8fl.jpg

253594390955537641762hj.jpg

6655687h.jpg

5685914591268478989n.jpg

vbg.jpg

 

 

Енджой ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, снимчиците са много хубави! :) Ами да с този поглед може да си живее в свой собствен си свят!(говоря за Уепи) На мен лично ме кефи неговият поглед, сякаш влиза в душата ти и разбира каква си всъщност! :i love this:

Хе-хе, как си ги направила много са хубави,може да не са като на De-sh, но са доста добри,браво! :yes:

Е, тази на Уепи ме разби, много е хубава, както ти каза в темата на Уепи, на тази снимка прилича на зайче, едно малко,сладко зайче! :wub: Дам,не знам дали вече знаете, но зайчето ни(Уепи) си има вече собствена страничка, благодарение на kiflichka67! Ето и линка УЕПИ !

А тези на Каме също са се получили доста добре, много ми харесаха, особено тези -първата и втората негови, много радват! :P

А тази на Мару (Ники), много ме зарадва, толкова е сладък на нея, че просто трябва ти да си там при него(е вие си решавате какво ще правите, се пак там Мару се събуждаше и беше още в леглото, ама сега това са само подробности ;) )! :i love this:

И да не съм,като без нищо да ви споделя една новина за момчетата ни(или по точно само за един-Тагучи)!

Този човек ме изненадва всеки ден(с хубаво), толкова е талантлив! Измислил е хореографията само за една седмица(като имате предвид, че трябва да измисли за петима души, а не само за него)! Той е споделил, че ако е само за него е щял да я измисли за един ден! :rolleyes: Уха,само за един ден, това е доста малко време, но това си е да си професионалист! А хореографията му е доста добра! :yes:

И нещо за настроение,една(две) много хубави песни на невероятните ни момчета!

http://vbox7.com/play:92a5262bfc

 

П.С. То и аз имам снимки за качване, ама все не ми стига времето, за което много се извинявам, но обещавам, че ще ги сложа в най-скоро време! :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слънчо, благодаря ти за клипа, наистина ми вдигна настроението, а за другите тиренца и теб имам един фен-арт/не е чак толкова арт, доколкото фотошоп/.

Насладете им се...

 

Наранили са си устните, знаете защо...

jijijg.jpg

 

и едно надписче, не е кой знае какво, но все пак, вижте го...

 

untitjkjled2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма защо kiflichka67, удоволствието е изцяло мое! :kiss2: Много добре си се справила с фен-арта, а надписчето е ВЪРХА! Go KAT-TUN GO!!! :lol:

Здравейте на всички луди фенчета на КАТ-ТУН :lol: , дойде и дългоочакваният ден - днес излиза новият сингъл "Fumetsu no Scrum" . :es:

Нека да им пожелаем успех с продажбите на сингъла и да счупят миналогодишният им рекорд. :yes:

Да продължават да ни радват с хубавите си песни.

И сега имам едно поздравче за вас-песента им "Fumetsu no Scrum". ;)

http://vbox7.com/play:5d1a0d5417

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма защо, De-sh, удоволствието е изцяло мое! И при мен също е така, дори да с в някакво смотано настроение, КАТ-ТУН винаги повдигат духа! :lol:;)

А сега малко информация за момчетата ни!

KAT-TUN вече cа начело на Oricon клаcацията c 70,581 продадени копия от новия им cингъл за няма и ден! Това е направо страхотно! :es: Пожелавам им още толкова и повече!

Знаехте ли, че Коки нарича фенчетата си "зайчета"- сладко а ?! :P А всички си ни наричат "тирета, тиренца"(и това е хубаво, защото сме близо до тях- КАТ-ТУН) :lol:

Каме бил работохолик(това си личи от километри, толкова филма снима, толкова реклами, в толкова много шоута участва и се занимава и с концерти, песни- направо много нещо) ;) ! Но да се спре малко, ще започнем да се тревожим за здравето му, това да работи и да ни радко е супер, но чак па толкова(да си почине малко)! :rolleyes:

Е, ето и малко снимчици(се пак обещах в най-скоро време да ги сложа, та ето ги и тях). :lol:

От Dream Boys !

654629868.jpg

653413025.jpg

От новият им сингъл! ;)

 

61571045009260836727520.jpg

61519745008981503422113.jpg

61451945009280836725521.jpg

61438245009267836726856.jpg

46266645008970170089912.jpg

 

И просто малко снимчици! :P

 

56419639048006101858598.jpg

48833739039019102757214.jpg

20927545008986503421619.jpg

24116145008949170092086.jpg

26413449040289763639312.jpg

24677539039395436052915.jpg

27075749076659760002319.jpg

32225145009302170056760.jpg

33760145008957170091264.jpg

39237939047190435273410.jpg

41388745008946503425621.jpg

42166849012605433074456.jpg

42475839047535768572265.jpg

 

 

Снимките са от CR: ICECREAM223

А информацията е от КАТ-ТУН !

П.С. Ще има и още, но това е за днес, утре друго! :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за зайчетата го знаех, много сладко ги нарича, явно харесва зайчета, а той иска "зайчетата" да го наричат "господар"! :lol:

И да ви покажа колко е лош Коки :lol2: --- >

 

 

 

kokame.jpg

nakoki.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, kiflichka67,колко лош Коки си имаме! laugh.giflaugh.gif Добре се е получило, но защо го направи лош tongue.gif, той ще се сърди! laugh.gif Дам, той иска от фенчетата си(зайчета) да го наричат крал! wink.gif
А, сега и малко новини за момчетата ни от последните часове! (Fumetsu no Scrum) Oricon Chart
KAT-TUN са втори ден No1 в Орикон класацията. :es::yes: Ето и изчисленията:
ден 1: 70,581; общо 70,581
ден 2: 30,640; общо 101,221
Това е добре, но им пожелавам още и още, колкото повече толкова по-добре! tongue.gif
Ето и "Radio" от новия cингъл на KAT-TUN! wink.gif Една бавна, мелодична и страхотна песен от поредицата"хубави песни на КАТ-ТУН"!!!
Хубава песничка!
А ето и "In the Dark" също от новия cингъл! laugh.gif Още една хубава песничка(малко са бавнички, но са много хубави, могат да ви докоснат сърцата)! :rolleyes:


Информацията е взета от КАТ–ТУН !!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...